Zkušenosti s provozem

Moderátoři: frawd, Moderátoři

Odpovědět
pepe pedro
**
Příspěvky: 426
Registrován: 13 dub 2011, 14:08
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: Ruční brzda

Příspěvek od pepe pedro »

drevennú výbavu som v živote nepotreboval-ani drevennú nohu nemám :lol: Autá fungovali tak ako mali,nijaké drevo na podpieranie.K autu sa správam ako k členovy rodiny,každý sa nejak volá,ked ty ho voláš STŘEP,tak sa mu ani nedivým,že ta nechce vozit :D .Ako raz písal Erik-TT,škoda odpovedat.Škoda sa rozčulovat nad blbostou iných a ničit si tým svoje zdravie! ](*,)
Hyundai IX 20 1.6. 1.4 crystal white-Šemík/+Š Felicia,Š Rapid,Š1203,VAZ2105,VAZ2102,Š100
Reklama
 

Uživatelský avatar
iggyno
**
Příspěvky: 194
Registrován: 12 bře 2011, 13:51
Kontaktovat uživatele:

Re: Ruční brzda

Příspěvek od iggyno »

mmv píše:áááá další co si v maglevu vozí dřevěnou tyčku na podepírání zadních dveří

nikdo ten střep nechce :-) a na jiný nemám

(na blbou otázku blbější odpověď)
ale teď budu asi už dávat pikouše do šrotu tak tam tu zadní osu napasuju ... a bude po problému :-)

No ty si myslis,ze blba otazka,ale tvoje prispevky si prekladam tak,ze to auto nenavidis,banujes kazdu korunu,nechces vobec v nom jazdit,hambis sa zanho,mas uz vytrhane vlasy z toho,ked vidis na ceste :hyu: dostavas tyky z ix20 komplexu...ani sa necudujem,ze ho nevies predat!

Alebo potom si iba cur..,co sa v nom ani neviezol ale len prudíí na fore...

:)
1,6 AT
40500km
mmv
*****
Příspěvky: 1702
Registrován: 06 kvě 2012, 22:50
Bydliště: skoro Praha

Re: Ruční brzda

Příspěvek od mmv »

:-) to máš hned :-) a nějak jsem si nevšiml že bych já tobě nadával do č...áků, tak si to prosím pro příště odpust ju ??
rozhodně sem se do něj nezamiloval, nejsem úchyl abych tomu říkal "beruška" a tím pádem vejfuk k sebeukájení sem u něj nehledal jako někteří
a že bych byl tak sofistikovanej a založil si kvůli spamování zde účet na spritmonitoru , tak na to sem dost línej
odesláno z křesla u televize
ix20 1,4 MPI LPG 5/2012
Uživatelský avatar
iggyno
**
Příspěvky: 194
Registrován: 12 bře 2011, 13:51
Kontaktovat uživatele:

Re: Ruční brzda

Příspěvek od iggyno »

kde som ti nadaval? :)
1,6 AT
40500km
pepe pedro
**
Příspěvky: 426
Registrován: 13 dub 2011, 14:08
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: Ruční brzda

Příspěvek od pepe pedro »

mmv píše:pepe do mýho krocana je ti hovno, a když si spokojenej buď si, já se s některejma věcma smířit nehodlám, když si chceš vozit dřevěnou tyčku na podpírání zadních dveří je to tvoje volba už jenom to, že auto nazýváš poněkud infantilně, mě v tvým případě nechává v klidu :-) podle tvýho vozovýho parku vidím, že s dřevěnou výbavou vozu jsi už přišel do styku tak tě to zřejmě určitě nepřekvapuje, sedni na šemíka a upaluj k Neumětelům ju ???
Tak ted napiš Loprajsovy,že auto nazývá -infantilně PRINCEZNA :!: Bude určitě rád :mrgreen:,že není sám :lol:
Hyundai IX 20 1.6. 1.4 crystal white-Šemík/+Š Felicia,Š Rapid,Š1203,VAZ2105,VAZ2102,Š100
JirN
**
Příspěvky: 213
Registrován: 07 led 2013, 14:51

Re: Zkušenosti s provozem

Příspěvek od JirN »

Lepsi vlakno jsem nenasel a nechtel jsem zakladat nove...
Mam obcas problemy, ze kdyz rano prijdu k autu, tak pro vyrazeni rychlosti do neutralu musim vyuzit dost velkous silu, prevodova paka jako by "zamrzla". Deje se to pri teplotach kolem 0 nebo pod 0 v pripade, ze bylo vecer, v noci nebo kdyz dele stalo tak nekdy mezi odstavenim a nastartovanim vlhke pocasi. Mysleno vysoka vlhkost vzduchu, ne ze prselo nebo snezilo.
Jinak to neni stale pravidlo, i pod -10 v noci se v pohode lehce vyradim. Jo a mam Medved blok.
Nemate nekdo s takovym problemem zkusenosti?
Uživatelský avatar
airwaves
****
Příspěvky: 1053
Registrován: 30 pro 2010, 08:21
Bydliště: Vysočina

Re: Zkušenosti s provozem

Příspěvek od airwaves »

Ten řadící mechanizmus co je pod víkem tunelu je celej z plastu. Maj to tak dneska všechny auta.Už i fauvé kapituloval na kovovou slitinu pod korejskou nízkonákladovou palbou. Pokud je tam někde použit polyamid PA tak ten je nasákavý. Ono těch plastů technických co se před vstřikováním suší je víc. To by k tomu vlhkému počasí sedělo. Řadit se má rychle a rázně, samozřejmě ne jako hovado do toho mlátit, ale pěkně šup šup. Aby se ty plastový kraviny po sobě přehouply. Medvěd blok neznám, mám Construct a je bez problému. Jistící čep Constructu je z nerezu a má potřebné vůle k zajišťovacímu oku. Tak že v klidu i v zamčeném i odemčeném stavu se vlastně ničeho nedotýká a do ničeho netlačí. Když mi to montovali tak jsem byl u toho :D .
ix20 1,6 LPG a i30 1,6 LPG
Uživatelský avatar
Chasnik
******
Příspěvky: 4140
Registrován: 08 srp 2011, 19:23
Bydliště: Litoměřicko

Re: Ruční brzda

Příspěvek od Chasnik »

mmv píše: nikdo ten střep nechce :-) ...
Ale chtěl. Jenomže když se objevila konkrétní nabídka, tak všichni ti, co na tohle auto nadávají a dostali jasnou možnost se auta zbavit, se jí zřejmě zalekli ;) Asi to auto nebude tak špatný, když si ho každý chce nechat :D
i30 combi PDe 1.5 DPi 110k
i30 kombi CRDi Weekend Design 109 k (17-20), Cee'd SW 1.6 GDI 135 k (15 -17 )
i30 cw 1.6 CVVT 126 k (11 - 15), C-MAX 1.6 TDCI 109k (06 - 11), Punto 1.2 16V 80k (02 - 06)
6 x Š 120/125 (95 - 02)
pepe pedro
**
Příspěvky: 426
Registrován: 13 dub 2011, 14:08
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: Ruční brzda

Příspěvek od pepe pedro »

co na to říct?Asi mu zvhnul prach-prudičovy :x
Hyundai IX 20 1.6. 1.4 crystal white-Šemík/+Š Felicia,Š Rapid,Š1203,VAZ2105,VAZ2102,Š100
mmv
*****
Příspěvky: 1702
Registrován: 06 kvě 2012, 22:50
Bydliště: skoro Praha

Re: Ruční brzda

Příspěvek od mmv »

:-D je to sračka ... to podotýkám hned na počátku, aby ste si nemysleli, že sem snad konvertoval... , po špatných silnicích se stím fakt jezdit s dobrým pocitem nedá ... a že je to teď všude samá díra nemusím říkat ani přemetu oráčovi (co upaluje stále k těm Neumětelům) ](*,) ale prodat už to asi nejde :-( jestli jsi to chtěl měl ses zde ozvat, nabídka byla vyřčena, https://www.hyundaiclub.net/viewtopic.p ... 05#p382431, to auto tenkrát bylo stále stejnej rok s výrobou, dnes by cena byla už jinde :( nekradu...
odesláno z křesla u televize
ix20 1,4 MPI LPG 5/2012
JirN
**
Příspěvky: 213
Registrován: 07 led 2013, 14:51

Re: Zkušenosti s provozem

Příspěvek od JirN »

S razenim za jizdy problem neni, jde to pekne - pouze pri prvnim vyrazeni z "parkovaci" polohy je problem. Ale tehdy mam nekdy az strach, abych nekde neco neurval. I dnes, pred chvili jsem byl preparkovat auto a po par hodinach stání to bylo "zamrzle". Na uvolneni bylo treba slusnou (na radici paku slusnou) silu (proste "rucni kopnuti" :lol:)
Uživatelský avatar
frawd
Moderátor
Příspěvky: 400
Registrován: 21 pro 2011, 09:09
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Ruční brzda

Příspěvek od frawd »

Moje staré auto ma neskutočne sralo. Dal som do neho pre mňa strašne veľa peňazí, aj tak stálo za trt. Čo som tam ja všetko dal vymeniť, aby bolo v dobrej kondícii, aj tak sa niečo zas pokazilo. Pred rokom som si povedal dosť. Predal som ho, aby som mal kľud. Oplatílo sa to. Konečne na neho nemusím myslieť. Môžem sa sútrediť na to, čo chcem.
2014 Hyundai ix20 1,6 A/T Style
2012 Hyundai ix20 1,4 CRDi Style - predané
Uživatelský avatar
Shaman
*
Příspěvky: 39
Registrován: 26 lis 2012, 08:01

Re: Ruční brzda

Příspěvek od Shaman »

frawd píše:Moje staré auto ma neskutočne sralo. Dal som do neho pre mňa strašne veľa peňazí, aj tak stálo za trt. Čo som tam ja všetko dal vymeniť, aby bolo v dobrej kondícii, aj tak sa niečo zas pokazilo. Pred rokom som si povedal dosť. Predal som ho, aby som mal kľud. Oplatílo sa to. Konečne na neho nemusím myslieť. Môžem sa sútrediť na to, čo chcem.
Do posledního slova přesně můj scénář :wink:
IX20 1,4 CVVT Tricolor White
mmv
*****
Příspěvky: 1702
Registrován: 06 kvě 2012, 22:50
Bydliště: skoro Praha

Re: Ruční brzda

Příspěvek od mmv »

moje starý auto nemělo skoro žádný problém, za 8 let co jsem ho měl, sem do něj prakticky nedal ani korunu , jenom každý rok upadl jeden z X výfuků , jenomže mělo jenom jedny šoupačky vzadu vpravo a tak při narození druhého sviště jsme měli pocit, že se nám tou dírou špatně druhé dítě usazuje do sedačky :-( se slzou v oku vzpomínáme na staré auto ... tady do toho novýho malýho se to dítě do sedačky usazuje již svýma dveřma a mám pocit, že ač zcela odlišně, tak stejně blbě jako do toho starýho obrovskýho , holt šoupačky jsou šoupačky ... a ještě to neposkakovalo jako koza...
odesláno z křesla u televize
ix20 1,4 MPI LPG 5/2012
Uživatelský avatar
HonzaD
*
Příspěvky: 78
Registrován: 20 črc 2012, 17:41

Re: Zkušenosti s provozem

Příspěvek od HonzaD »

Zdravím, mám takový problém. Při jízdě i malou rychlostí, ale pokud fouká silnější vítr z prava, tedy do boku spolujezdce, mi často dost nepříjemně "hvízdá" někde kolem rámu levých předních dveří, tedy u mne-řidiče.
Je divné, že jen při větru zprava, pokud fouká do mé strany auta, tak to nedělá. Nesetkal se někdo s něčím podobným ?
Čím to může být ? Je to na reklamaci ? Jelikož v servisu to asi nebudou moct nějak otestovat, nechci být za .... .
Hyundai IX20 Trikolor 1,4CVVT PalmGreen
Odpovědět

Zpět na „ix20“