Autopalace

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
paserak
*
Příspěvky: 72
Registrován: 17 črc 2012, 14:59

Autopalace

Příspěvek od paserak »

Po skusenostiach s predajom auta nastava dalsie velmi mile prekvapenie s Autopalace Panonska cesta. Objednaval som sa z Nemecka na vymenu zimnych na letne pneu prebehli 3 emajli posledny mail 18.03.2013 kde mi servisny technik Ondrej Bauer potvrdil termin na 03.04.2013. No a co sa dneska nestalo dneska som prisiel s autom na pobocku na Panonskej a p. Ondrej Bauer mi povedal ze ziaden termin nemam zabezpeceny, a ci som si isty ci som rozpraval snim. Hladal aj v PC ale ziadne majly odo mna udajne nemal (radsej na koniec pripajam nasu komunikaciu ). Vyzdiadal si ukladnovaci list pneumatik, na ktorom okrem toho ze je uvedene ze mam penumatiky na osobny automobil znacky mazda, je meno tvorcu toho listu jeho meno. Tazke na otazku ako je to mozne ze mam list na pneu od mazdy padla moja odpoved davam Vam iba to co som dostal.... p. primaci technik sa isiel pozriek do skladu kde zistil ze pneumaiky su pravdepodobne na starej Vajnorskej.... takze zajtra sa mi ma ozvat uvidime si sa im podari pneumatiky na moju mazdu i30 combi najst ... necham si auto prezut a NIKDY VIAC MA NIKTO V AUTOPALACE NEUVIDI. Preposielal som dnes tuto komunikaciu aj p. Bauerovi v nadeji ze na Slovensku nie su vsetci ludia taki a dokazu sa ospravedlnit za svoje chyby. Taky diletantizmus a amaterizmus som uz dlho nevidel ... prikladam emajlovu komunikaciu :


Od: Bauer Ondrej [bauer.ondrej@autopalace.sk]
Odoslané: 18. marca 2013 16:59
Do: Silhavik Igor/ZU Berlin/MZV
Predmet: RE: Pneuservis + GH

Dobrý deň, termín 03.04.2013 potvrdzujem. Ale ak by sa dalo v doobedňajších hodinách s dôvodu časovej náročnosti na opravu denného svietenia.

S pozdravom

Ondrej Bauer
Tel: +421 232 158 308

JA
Sent: Monday, March 18, 2013 10:25 AM
To: Bauer Ondrej
Subject: RE: Pneuservis + GH

Chcel by som Vás v zmysle predchadzajúcej konverzácie (prezutie-denné svietenie) poprosiť o termín na 03.04.2013 o 17.00 hod

Ďakujem veľmi pekne

Od: Bauer Ondrej [bauer.ondrej@autopalace.sk]
Odoslané: 1. marca 2013 16:19
Do: Silhavik Igor/ZU Berlin/MZV
Predmet: Pneuservis + GH

Dobrý deň, na pneuservis sa stačí objednať týždeň dopredu a pri tej príležitosti sa môžeme pozrieť na denné svietenie.
V prípade záujmu ma prosím kontaktujte na tel.: 02/321108231

Ďakujem a ostávam s pozdravom.
Reklama
 

Uživatelský avatar
idam.i
*******
Příspěvky: 9008
Registrován: 24 dub 2012, 23:25
Bydliště: Bratislava

Re: Autopalace

Příspěvek od idam.i »

Chodím do :hyu: Autopolis pri "zváraku."Zatial bez problémov.
Hyundai i20 Chic 1,25 (2017-) biela
Opel Insignia GS 1,5 T Innovation(2018-) Satin Grey
Hyundai Elantra AD 1,6 Style Sparkling metal
Hyundai i40cw 1,6 GDI, Blue spirit
Ford Cmax 1,6
Ford Mondeo 1,8
Mazda 626 V6, Renault 21 , Citroen BX16...
Uživatelský avatar
miro263
**
Příspěvky: 399
Registrován: 22 črc 2009, 19:38
Bydliště: Bratislava - Helpa - Pohorela
Kontaktovat uživatele:

Re: Autopalace

Příspěvek od miro263 »

No o autopalace by som aj ja vedel co to povedat.... Viacej ludi od nich odislo. Prijimaci technik este na vajnorskej totalne arogantny typek. Nuz skoda. Ja odporucam :hyu: v DS
Hyundai Accent MC 1.4 -city car
a kopec dalsich nehyundaioidnych
Uživatelský avatar
enjoy
****
Příspěvky: 1272
Registrován: 19 srp 2011, 20:23
Bydliště: Praha 3

Re: Autopalace

Příspěvek od enjoy »

Není se čemu divit, Autopalace má vedení v Holandsku a to je daleko :D
Jinak je Autopalce ve ztrátě a lidi tam asi taky nemají růžový vyhlídky, takže jejich celkový přístup asi nebude zrovna nejuspokojivější...
Naposledy upravil(a) enjoy dne 04 dub 2013, 09:37, celkem upraveno 1 x.
Hyundai Matrix 1.5 CRDi VGT 81kw
pthvCZ
*
Příspěvky: 55
Registrován: 06 lis 2012, 09:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Autopalace

Příspěvek od pthvCZ »

To ja si zatim na autopalace v Brne nemohu stezovat. Vychazeji mi zatim maximalne vstric. Dokonce mi radili, ze si mam olej na vymenu koupit sam, ze je to u nich drahe... :)
Hyundai i30 combi - 2012, premium, 1.6GDi 99KW, aqua blue
Uživatelský avatar
miloš1
**
Příspěvky: 215
Registrován: 05 led 2013, 08:51
Bydliště: Bratislava

Re: Autopalace

Příspěvek od miloš1 »

Tá tvoja skúsenosť ma prekvapuje. Kupoval som u nich auto a bol som spokojný. Zatiaľ som ešte ich služby ohľadom servisu nepotreboval, tak uvidíme. Mimochodom, práve dnes mi došiel od importéra dotazník, ako som spokojný so službami predajcu :hyu: . Tak asi treba s vyplnením počkať :) . Určite by bolo dobré, keby viacerí napísali svoje skúsenosti s predajcom. Či už pozitívne, alebo negatívne.
2018 - Hyundai Tucson 1,6GDI Style Fiery Red
2016 - Hyundai i20 1.2 MPI Comfort + LED svetla biela
2013 - Hyundai i30 kombi 1,6GDI Style + navi + panorama + béžový interiér Hazel Brown
paserak
*
Příspěvky: 72
Registrován: 17 črc 2012, 14:59

Re: Autopalace

Příspěvek od paserak »

Takze dneska som si nasiel zmeskany hovor z Autopalacu a nakoniec som sa dovolal spat na pobockovu linku okolo 16.00 kde som si vypytal tel cislo na p. Bauera. Pripomenul som sa mu ze vcera na mna pozabudol a preposielal som mu jeho emajly kde ma objednaval na 03.04.2013 na velke pocudovanie ( konske nervy) - povedal do telefonu ze aj napriek tomu si ma nepamata a nevie o co sa jedna. Toto by bolo silne kafe aj pre psychiatra s 10 rocnou praxou, kde clovek poprie mailovu konverzaciu aj osobny 03.04.2013 rozhovor (rozostup jeden den). Na to mi este p. Bauer povedal ze aj ked nevie o co sa jedna ze ma prepoji do skladu a mam si to riesit tam. Zavesil som telefon a zavolal som priamo mojmu predajcovi p. Ponickemu kde som ho poprosil aby sa do veci zainteresoval. Na dalsie pocudovanie do 5 minut mi volal ze pneu, su na Panonskej a mozem kedy kolvek prist- prezut. Prifrcal som okolo 17.00 samozrejme p. Bauer na pracovisku nebol vsak naco asi by mal co vysvetlovat a servitku pred usta by som si nedaval. Ale vratme sa k pointe takze dalsi technik ma prijal este s mensim upresnenim od p. Ponickeho a za pol hodku som odchadzal z Autopalace sice s chripkou sice totalne nasrany na p : Bauera. Ale v end efekte spokojny s pracou p. Ponickeho, ktory mi problem pomohol vyriesit. Mal som sto chuti zavolat si sefa a porozpravat sa snim z oci do oci, ale na koniec som si povedal p. Bauera potresta sam zivot. Mozno ho uz aj tresta ked sa sprava k ludom ako ku debilom. S nalozenymi pneumatikami odchadzam z autopalace a s predsavzatim NIKDY VIAC SA NEVRATIT. Samozrejme sa mi nikto za nedorozumenia (mnohe) neospravedlnil - ale co clovek moze cakat hlavne v Bratislave....
Uživatelský avatar
idam.i
*******
Příspěvky: 9008
Registrován: 24 dub 2012, 23:25
Bydliště: Bratislava

Re: Autopalace

Příspěvek od idam.i »

Dobre im tak a kam ideš ?
Hyundai i20 Chic 1,25 (2017-) biela
Opel Insignia GS 1,5 T Innovation(2018-) Satin Grey
Hyundai Elantra AD 1,6 Style Sparkling metal
Hyundai i40cw 1,6 GDI, Blue spirit
Ford Cmax 1,6
Ford Mondeo 1,8
Mazda 626 V6, Renault 21 , Citroen BX16...
Uživatelský avatar
JoKo
****
Příspěvky: 1469
Registrován: 17 čer 2007, 09:53
Bydliště: BA/KE
Kontaktovat uživatele:

Re: Autopalace

Příspěvek od JoKo »

moje skusenosti s autopalace som pisal uz v inej sekcii, tak v rychlosti - auto mi startovalo na 2x, servis autopalce mi povedal, ze sa mam zastavit, ked nenastartujem, ze teraz im diagnostika nic neukazala... do konca zaruky som mal asi mesiac.
odvtedy sa autopalace ba vyhynam ako sa len da. auto som zobral do dunajskej stredy {autotechnika} a taky pristup som nikde inde nezazil. obetujem tu hodinku a pol cestovania {tam a spat}, ale odchadzal som zatial odtial vzdy nadmieru spokojny. este dobre skusenosti mam s bardejovom {ekoauto}, ale to je trosku od ruky pre teba...
takze moje odporucanie je dunajska streda, ale kolegovci si celkom pochvaluju aj karireal {bratislava, galvaniho}...
seat tarraco 1.4 ehybrid xcellence

hyundai i30 {pd} 1.4t-gdi + dct now! + premium paket - predane
hyundai i30 {gd} 1.6gdi style {cz} - predane
hyundai accent {mc} 1.4 16v elegance - predane
paserak
*
Příspěvky: 72
Registrován: 17 črc 2012, 14:59

Re: Autopalace

Příspěvek od paserak »

Mam zatial nabehane 9600km ale podla odporucani asi pojdem predsa do tej DS za tie nervy mi to v BA nestoji .. aj ked to bude stat cas peniaze-palivo ale radsej dam auto do ruk ludom ktorych ich praca bavi a naplna .. a nelieca si osobnostne poruchy na zakaznikovi .... I ked som rodeny Bratislavcan tak prestavam chapat ako sa tu vsetko meni k horsiemu hlavne vztahy medzi ludmi .... a take hluposti ako chlapske slovo to tu ide iba tak z predrazenych kinosal .... btw niekedy sa podujmem a prepracujem svoju recenziu na auto .. dakujem za rekcie aspon som mohol s niekym podelit o svoje zazitky :D/

i ked je toto off topic ked som mal Suzuki tak servis na jednotku bol v Autoideal BA - neviem ked teraz zazivam to co zazivam je mi velmi luto za Swistikom a SX4 ..... Len skoda ze Suzuki nemaju rodinne auto :(. Hyudai je skvele auto za tu cenu urcite dobra kupa ... len ten servis ten servis (posledne skusenosti)
doni
*
Příspěvky: 77
Registrován: 03 dub 2012, 16:09

Re: Autopalace

Příspěvek od doni »

Autotechnika DS je super servis... Podobne situácie vytvárajú aj v Nitrianskom Hyundai
Hyundai Tucson 1.6 T-GDi, DCT, 4x4
Hyundai i40 1.6 GDi Style
Uživatelský avatar
vlado1979
****
Příspěvky: 1114
Registrován: 19 črc 2008, 10:19
Bydliště: Malinovo
Kontaktovat uživatele:

Re: Autopalace

Příspěvek od vlado1979 »

Tiež hlasujem za Autotechniku DS. V BA nemá význam, zákazníka si nevážia. Keď už, tak Auto Pola, tam som bol so servisom spokojný.
Mazda CX-5, 2.0 Skyactiv-G AWD AT, 118 kW (2015-
Suzuki Swift, 1.2 VVT, 69 kW (2016-
BMW 530i E61, 3.0 R6 AT, 200 kW (2011 -2015)
Hyundai i30, 1.4, 80 kW (2008-2011)
Peugeot 307 break, 2.0 HDi, 79 kW (2006-2008)
Mazda 121, 1.4, 44 kW (2004-2006)
Uživatelský avatar
miloš1
**
Příspěvky: 215
Registrován: 05 led 2013, 08:51
Bydliště: Bratislava

Re: Autopalace

Příspěvek od miloš1 »

Tak Autopalace predáva :hyu: už len do konca mája. Potom s ním končia. Som zvedavý, akú tretiu značku popri Mazde a Mitsubishi budú robiť namiesto nich robiť.
2018 - Hyundai Tucson 1,6GDI Style Fiery Red
2016 - Hyundai i20 1.2 MPI Comfort + LED svetla biela
2013 - Hyundai i30 kombi 1,6GDI Style + navi + panorama + béžový interiér Hazel Brown
Uživatelský avatar
idam.i
*******
Příspěvky: 9008
Registrován: 24 dub 2012, 23:25
Bydliště: Bratislava

Re: Autopalace

Příspěvek od idam.i »

Pre :hyu: len dobre.Teraz robí :hyu: v Petržalke AUTOPOLIS.K ním chodím ,ale na Račiansku a zatial spokojnosť.
Hyundai i20 Chic 1,25 (2017-) biela
Opel Insignia GS 1,5 T Innovation(2018-) Satin Grey
Hyundai Elantra AD 1,6 Style Sparkling metal
Hyundai i40cw 1,6 GDI, Blue spirit
Ford Cmax 1,6
Ford Mondeo 1,8
Mazda 626 V6, Renault 21 , Citroen BX16...
Odpovědět

Zpět na „i30 2012- Pokec“