..."dobrý"servis na Atosa v BA

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
geejza
Příspěvky: 8
Registrován: 17 led 2013, 14:03
Bydliště: Bratislava

..."dobrý"servis na Atosa v BA

Příspěvek od geejza »

Ahojte.Minulý týžden som sa stal hlavným užívatelom ATOSA v rámci rodiny.Manželka,ktorá na nom doteraz jazdila si kupila novú SX4 a ja som sa musel rýchlo rozhodnút či si nechám jej Atosa alebo moju Fiat Bravu.Po dokladnom zvažovaní som sa rozhodol pre Atosa.Výrazne viac vyhovuje mojim potrebám a požiadavkam ako Fiat Brava.Jazdim hlavne po Bratislave,do práce mam z domu 5km,ovela jednoduchšie parkovanie.O spotrebe ani nevravím.Z Bravou som s 50l nádržou urobil asi tie isté km ako s Atosom pri 35l nádrži.A čo je nahlavnejšie,v drvivéj vačšine si naozaj vyvážam len vlastnú prdel.Takže tak!?!.....Atosík si ale pri manželke odbúchal svoje.120km cesta do práce a spat,asi 15krát mesačne po dobu 5rokov,niekedy doslova v šialených podmienkach./hlavne v zime/+2krat Chorvatsko+všetko možné...2krát zrazená divá svina,raz srna.Jedna havária.V podstate Atos bol taký roboš-pracant.Určite sa nadá povedat že by to bolo autíčko v ktorom sa vozí rodinka v nedelu na piknik do prírody.....Takato prevádzka však Atosíka/manželka ho vola "HUGO"/dost poznamenala.Prejavuje sa na nom tolko roznych porúch že si na to sám ani netrúfam...a ani nemám kde....Toto cestou vás chcem všetkých poprosit či náhodou niekto neviete o nejakom dobrom,ale naozaj dobrom mechanikovi v Bratislave alebo blízkom okolí,ktorý rozumie,ale naozaj rozumie,týmto našim autíčkam...pretože mali sme to už u všelijakých "odborníkov",párkrat aj v autorizovanom servise,ale stálo to za velké h...o!!! V tom aut.serv.mi dokonca pripadali ako najvačší diletanti.....Takže ak náhodou niekto viete o nejakom mechanikovi v BA dajte mi nanho tip....DAKUJEM.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Pitbul
*
Příspěvky: 15
Registrován: 14 led 2008, 16:14
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: ..."dobrý"servis na Atosa v BA

Příspěvek od Pitbul »

Autopalace na Panonskej, alebo servis Hyundai na Vajnorskej. My mame Atosa 7 rokov 258 000 km. Okrem vymeny spotrebnych dielov ako su brzdy, remene, Atosik slape bez jedinej zavady. Jedine co mu vycitam je rychlo vysedena sedacka. Molitan v nej ma malu zivotnost.
SONATA 2.0 16V 2004, ATOS PRIME ON AIR 1.1, 2006
geejza
Příspěvky: 8
Registrován: 17 led 2013, 14:03
Bydliště: Bratislava

Re: ..."dobrý"servis na Atosa v BA

Příspěvek od geejza »

....Hyundai na Vajnorskej?mysliš firmu AUTO POLA pri Kuchajde?...tak tam som ešte nebol.Vyskúšam....vdaka za tip.
Uživatelský avatar
idam.i
*******
Příspěvky: 8985
Registrován: 24 dub 2012, 23:25
Bydliště: Bratislava

Re: ..."dobrý"servis na Atosa v BA

Příspěvek od idam.i »

určite sa vyhni Autopalace. [-X Fúúj!
Hyundai i20 Chic 1,25 (2017-) biela
Opel Insignia GS 1,5 T Innovation(2018-) Satin Grey
Hyundai Elantra AD 1,6 Style Sparkling metal
Hyundai i40cw 1,6 GDI, Blue spirit
Ford Cmax 1,6
Ford Mondeo 1,8
Mazda 626 V6, Renault 21 , Citroen BX16...
geejza
Příspěvky: 8
Registrován: 17 led 2013, 14:03
Bydliště: Bratislava

Re: ..."dobrý"servis na Atosa v BA

Příspěvek od geejza »

...ano,zrovna Autopalace/ten čo bol ešte nedávno na Jur.Dvore/ som myslel,ked som spomínal tých najvačších diletantou...a myslím si že ten Autopalace na Panonskéj nebude o nič lepší.
Uživatelský avatar
Engineer
Moderátor
Příspěvky: 3306
Registrován: 22 lis 2006, 22:15
Bydliště: Bratislava

Re: ..."dobrý"servis na Atosa v BA

Příspěvek od Engineer »

Ja neviem kto môže ešte chváliť prácu origo servisu v BA? To je jedno či to je auto Pola alebo Palace...

Osobná dlhoročná skúsenosť Hyundai Senica, a výborné preferencie som dostal na Hyundai DS...

Bližšie je Šamorín ale tam nemám skúsenosti...

A prečo vôbec odkazujem na Origo servis?! Keď jeden šikovný mechanik opravi rovnako dobre a ešte aj lacnejšie ako Hservis.
Momentaly: VW Polo 1,4TDi 55kW RV2002 100 000km
Passed: WrAccent MC 1,4 71kw RV2007 60 000km
WrAccent LC 1,3 61kW RV2001 150 000km
Posledný príspevok sa necituje! používaj tlačidlo ODPOVEDAŤ.
Uživatelský avatar
adam221
****
Příspěvky: 1449
Registrován: 12 pro 2007, 23:24
Bydliště: Bratislava

Re: ..."dobrý"servis na Atosa v BA

Příspěvek od adam221 »

Urcite by som volil Euroman Senica!!
Osobne skusenosti, radcej sa preveziem do Senice, a viem ze moje auto je v najlepsich rukach..
Aj ked som si zratal garazmajster BA VS Senica, tak sam som sa tomu divil, ale v Senici som bol na tom istom, pripadne lacnejsie aj po pripocitani PHM za cestu :)
Filtre, atd.... vedia dodat po zaruke auta aj z druhovyroby, a olej si vies priniest svoj :)
Na oleje pozuivam www.eoil.sk
Opel Astra H 1,6
Renault Clio RS
Hyundai I30 1.4CVVT 2011 - 2012 - predane
Accent MC CRDi 2007 - 2011 - predane
Accent MC CRDi 2009 - 2021 - ekologika likvidacia
Ak si myslíte že poznáte Hyundai, zamyslite sa znova!
Uživatelský avatar
vlado1979
****
Příspěvky: 1114
Registrován: 19 črc 2008, 10:19
Bydliště: Malinovo
Kontaktovat uživatele:

Re: ..."dobrý"servis na Atosa v BA

Příspěvek od vlado1979 »

Odporúčate autorizované servisy. Určite sú tam šikovní mechanici, o tom nikto nepochybuje, pretože väčšina z nich ako príde z povinnej šichty domov si privyrába neautorizovane. Bohužiaľ v autorizovanom servise sa neopravuje, ale vymieňa. Asi to majú dané predpisom. Aj drobná oprava, sprostosť za 5 eur, ale predpisy či smernice nútia meniť diel za diel a potom oprava vyjde na 200 alebo viac eur. Mal som veľa áut, ale ani jednu závadu mi autorizovaný servis "nedokázal" opraviť. Vždy iba výmena, je to biznis :evil:
V DS sa aspoň snažia a pokiaľ je auto v záruke, tak určite tam, ale to nie je prípad tohto atosa.
V BA treba skúsiť Skat servis (Domové role 76), maličký servis, ale vyznajú sa.
Mazda CX-5, 2.0 Skyactiv-G AWD AT, 118 kW (2015-
Suzuki Swift, 1.2 VVT, 69 kW (2016-
BMW 530i E61, 3.0 R6 AT, 200 kW (2011 -2015)
Hyundai i30, 1.4, 80 kW (2008-2011)
Peugeot 307 break, 2.0 HDi, 79 kW (2006-2008)
Mazda 121, 1.4, 44 kW (2004-2006)
Odpovědět

Zpět na „ATOS“