podezřele levne kupe

Tato sekce je určena těm, kteří zvažují koupi vozu Hyundai (ne Hyunday).

Moderátoři: Farrael, Lantra Luke, Moderátoři

Odpovědět
jindra007
Příspěvky: 2
Registrován: 21 črc 2012, 13:48

podezřele levne kupe

Příspěvek od jindra007 »

Nazdarek, tak sem objevil na první pohled krásny kupečko. Jen mě nesedí cena za 2008 motor 1.6. Pouze 160 000,- co na to říkate???..diky za rady
=D>
http://www.sauto.cz/osobni/detail/hyund ... oFrom=list
Reklama
 

Uživatelský avatar
Rybář
*****
Příspěvky: 1615
Registrován: 23 bře 2008, 15:29
Bydliště: Praha

Re: podezřele levne kupe

Příspěvek od Rybář »

Takhle slabý motor už bych já osobně nebral. Zejména do "sportovního" auta.
Hyundai Lantra GLS, 1,6i 16V 84kW, r.v.1996
Hyundai New Accent Elegance, 1,6i 16V 82kW, r.v.2008
bylo: 2x Hyundai Accent GLS, 1.3i 12V 55kW, r.v. 1994
VAZ 21011, 1.3 50kW, r.v. 1977
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: podezřele levne kupe

Příspěvek od Borek »

Tiburony si cenu stále drží dost vysoko.V Ćesku prodané a tudíž s dobrou výbavou a motory,jsou stále v ceně.To se netýká tohoto kousku.Je evidentně dotažené z venku,s oholenou výbavou,motorem,který do tohoto auta nepatří(i manželky Kia Rio má větší výkon).I popis inzerátu,neodpovídá realitě.Navíc tam vidím "tunerské" vylepšení motoru.Za sebe říkám-tento konkrétní kousek,bych nekoupil ani omylem.Jinak Tiburona můžu jen doporučit-totální spolehlivost a pěkné svezení.
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: podezřele levne kupe

Příspěvek od Hardcam »

Tak s dvoulitrem se zavodit taky zrovna neda, je to prast jako uhdo. Na normalni jezdeni stacit bude a sluzbu udela. Motor je z Elantry, davany od 03 - vykon kvuli ekonorme klesal z 84kW pres 79kW na 77kW. Vybava klasicka pro zahranicni trh a tenhle motor tam byl celkem bezny. Nevidim v tom problem a cena je odpovidajici.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: podezřele levne kupe

Příspěvek od Borek »

Já to vidím naopak.Motor slabý(jak jsem psal-i v Kii Rio má manželka 1,6l-82kW,se sakra dobře krátkou převodovkou(a navíc mám s čím porovnávat),takže by mu asi neudělalo radost,že mu takováhla auta ujíždějí,kdy se jim zachce).Ano,výbava je západně typická--chudá #-o .Navíc 2,0l v :tus: :!: jede sakra dobře,což je dokázaný mnohokrát ze srazů i proti silnějším autů(viz.třeba Dantasíkova načipovaná Sonáta s o 20kW silnějším motorem, neměla nikdy šanci,ani 2,0l CVVT motory,či jiné 2,0l...).Nesrovnával bych i30 s rodinnou převodovkou. :-$ Dával jsem ti vícekrát možnost to porovnat.Pokud bude chtít víc,má možnost koupit V6.Ale s 1,6l,která nemá výkon a žere min.stejně jako 2,0l,dotažené auto o jehož minulosti si může leda tak poslechnout pohádku bazarníka......-bych osobně nekoupil ani náhodou.Nevybírá si auto na ježdění na nákup,ale pro radost z jízdy a aby mu vydrželo bez investic.
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Re: podezřele levne kupe

Příspěvek od ivan »

Borek píše:Já to vidím naopak.Motor slabý(jak jsem psal-i v Kii Rio má manželka 1,6l-82kW,se sakra dobře krátkou převodovkou(a navíc mám s čím porovnávat),takže by mu asi neudělalo radost,že mu takováhla auta ujíždějí,kdy se jim zachce).Ano,výbava je západně typická--chudá #-o .Navíc 2,0l v :tus: :!: jede sakra dobře,což je dokázaný mnohokrát ze srazů i proti silnějším autů(viz.třeba Dantasíkova načipovaná Sonáta s o 20kW silnějším motorem, neměla nikdy šanci,ani 2,0l CVVT motory,či jiné 2,0l...).Nesrovnával bych i30 s rodinnou převodovkou. :-$ Dával jsem ti vícekrát možnost to porovnat.Pokud bude chtít víc,má možnost koupit V6.Ale s 1,6l,která nemá výkon a žere min.stejně jako 2,0l,dotažené auto o jehož minulosti si může leda tak poslechnout pohádku bazarníka......-bych osobně nekoupil ani náhodou.Nevybírá si auto na ježdění na nákup,ale pro radost z jízdy a aby mu vydrželo bez investic.
Ahoj Borku :) :) Co se tak čertíš??? :?: Tě nenapadlo,že by :::::: by to auto třeba prodaval?? :?: :?: :?: HMM :?:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: podezřele levne kupe

Příspěvek od Borek »

Ivan-zdar velkoplantážníku :D .Kde jsi chlape byl takovou dobu :?: Vidím v tvém podpisu,že jsi Sonátu prodal,tak předpokládám,že za ten vydělaný balík,jsi byl pěkně dlouho na nějakém rajském ostrůvku v Karibiku,ne :?: 8-[ :D
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: podezřele levne kupe

Příspěvek od black_sheep »

jé, ahoj ivánku! jak se vede? také už nemám hyundaie, ale to by se mělo časem spravit :lol:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: podezřele levne kupe

Příspěvek od Borek »

Black-vidíš ho,ducha.Po létech napíše řákek a už se zase neozve :D .Určitě ho straší černé svědomí,že prodal :hyu: (žlutý šikmooký duch :hyu: ,chodí za nevěru,strašit určitě i tebe :twisted: :-D ).
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: podezřele levne kupe

Příspěvek od Hardcam »

Borek píše:Navíc 2,0l v :tus: :!: jede sakra dobře,což je dokázaný mnohokrát ze srazů i proti silnějším autů(viz.třeba Dantasíkova načipovaná Sonáta s o 20kW silnějším motorem, neměla nikdy šanci,ani 2,0l CVVT motory,či jiné 2,0l...).Nesrovnával bych i30 s rodinnou převodovkou. :-$ .
Stale ta sama pisnicka...Coupe si hraje na sportovni auto, ale vykony tomu neodpovidaji, ne v porovnani s konkurenci. Pokud si pamatujes, mel jsem v Lantre identicky motor (ano, je skutecne identicky) a posledni rok a pul jejiho vlastnicitvi kratkou prevodovku z Coupe 2001 + lehci auto, nez je Coupe 2G, takze opravdu mam predstavu o podavanych vykonech. Supr pro rodinny auto (pro me podstatny), sportovni auto bych si s timto motorem neporidil, protoze bych se o vikendy nudil.
Ze jsi dal na sprintech 1,6 tunovou Sonatu, kterou na sprinty rozhodne nikdy nestvoril, mimochodem uz tehdy tusim mela spatnou spojku, je moc pekny, jen jsem stale nepochopil prinos tohoto faktu. To na dalnici pokazdy zastavis na nulu a pak se tepre s nekym nahanis?
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: podezřele levne kupe

Příspěvek od Borek »

Hardcam,nemá cenu se bavit s někým,kdo o :tus: všechno ví a zná,jen škoda,že ho viděl tak max. z rychlovlaku.Svá poslepovaná auta sem netahej-nejsme v tuningové sekci :lol: .Na sprinty a testy mezi kuželi jsi nikdy ze strachu o své ego :^o nešel.
Ptáš se,k čemu je dobré,aby auto dobře(nemusí za 2s,ale nemusí také za 15s) zrychlilo z 0-100Km/h :?: Protože nemáš řidičák tak dlouho :-k ,tak já ti to napíšu.Právě,třeba na tebou zmíněné dálnici-nájezdy na dálnici,výjezdy z odpočívadel,benzinek...tam je daleko lepší a pro všechny bezpečnější :!: ,když vjíždějící auto dosáhne dálniční rychlosti ostatních vozidel rychleji,než když tam bude brzdit celý pruh.Možná,že tobě jsou ostatní řidiči ukradení a jezdíš si "na spotřebu".Pokud chceš víc příkladů(délka předjížděcího manévru...),můžeš si napsat,ale předpokládám,že všeználek tvého formátu,by o tom mohl alespoň někdy slyšet od zkušenějších :D .
Za ta léta jsem si zvyknul,že děláš chytráka co všude byl a všechno zná,ve všech tématech.Ale téma o :tus: laskavě prosím vynech a vrať se zpět prudit třeba do vlákna o LPG,kde ti to moc jde. :wink:

Zrovna dnes se objevil na fóru další vzdech na slabou 1,6l v :tus: a prosba o radu s čipováním
https://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=21&t=27124

To je to,na co zájemce o :tus: v předch.příspěvcích upozorňuju.Bazarníci dotáhnou z venku co nejlacinější auto(nejlépe bourané s nejslabším 1,6l motorem,který se u nás ani neprodával,bez výbav...),aby co nejvíce vydělali na autu,které má pěkný tvar karoserie.Po nákupu nový majitel zjistí,že udělal chybu,ale je už pozdě. :?
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: podezřele levne kupe

Příspěvek od Hardcam »

Borek: na tridverovou Lantru/Elantru je potreba byt znalec, jo? Ale jdi, prosim te a nedelej z toho nadauta. Pro tebe je vrchol Coupe s atmosferickym 136 konovym dvoulitrem pri vaze 1,3t, pro jineho treba Celica GT-4 osazena alespon 3S-GTE.
O zadnym testu mezi kuzeli nevim (to melo byt kde?) a na srazu Accentu jsem ti rekl, ze sprinty jsou pro me stupidni cinnost a kurveni auta, mne to nebavi a nebudu to delat jen proto, ze ty to chces a kdyz to nedostanes, tak to pak budes vsude psat jak malej kluk...ano, nejel jsem a nepojedu s tebou, ani kymkoliv jinym sprinty a je mi uplne jedno, jakej vysledek sis predurcil, pro me za me jsi vyhral minimalne o 10 sekund, mne je to vazne jedno :lol:
Ano, mam ridicak deset let a stale neplanuju od stojanu odjizdet sprintem. Nevidim v tom smysl, z benzinky vyjedu v klidu na najezd za 2-3, trochu roztahnu a bohate to staci i ve slabsim aute. Faktv tom sprintovani postradam smysl, promin mi to, ze jsem tohle ridicsky gro jeste neobjevil.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Odpovědět

Zpět na „Koupě ojetého nebo nového vozu Hyundai“