ix35 servisní prohlídky

Vše o garančkách a Vašich zkušenostech se servisy.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
jipo
*
Příspěvky: 44
Registrován: 23 bře 2010, 21:28

Re: ix35 servisní prohlídky

Příspěvek od jipo »

Před týdnem jsem byl také na první prohlídce po roce (1.7CRDI, 24 tis. km), vlastní olej, cena 4.031,- Kč. Chce se jen poptat. Ceny byly od čtyř do devíti tisíc.
nafta 1,7 šedá met.
od11/2015
_________________
nafta 2.0 100 kW,
4x4 automat od 8/18
Reklama
 

azibrov
**
Příspěvky: 179
Registrován: 24 srp 2010, 20:30

Re: ix35 servisní prohlídky

Příspěvek od azibrov »

Zdravim. Chtel bych doporucit servis v ceskych budejovicich hyundai fischer. Vyborny pristup. Reklamoval jsem zadni tlumice a bez debat vymeneny. A pak pojistna udalost (odrel jsem strechu pri parkovani v podzemni garazi). Po kazde nahradni vuz, vstricnost a salek kafe. Pristup na 1. S pojistovnou jsem skoro nic neresil, vsechno vyridili za me. Takze jen doporucuji
renault megane grandtour limited, 1,6 16V 81kW
ix35 1.6GDi prodano
Uživatelský avatar
FISHkaa
Moderátor
Příspěvky: 3367
Registrován: 28 dub 2010, 14:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: ix35 servisní prohlídky

Příspěvek od FISHkaa »

to si měl jet kousek vedle do AutoProfi, tam mám 1+ zkušenosti zase já 8)
Člen Hyundaiclub.cz
Hyundai i30 kombi 1.6i Weekend+
Hyundai Ix35 2.0i Style LPG 2010 = prodáno
Mazda 6 Sport MZR-CD 2003 = out
Audi A4 Avant 2002 TDi = out
Škoda Fabia 1.4 MPi = out
Škoda Favorit 135LS = out
azibrov
**
Příspěvky: 179
Registrován: 24 srp 2010, 20:30

Re: ix35 servisní prohlídky

Příspěvek od azibrov »

Tam jsem byl na garancce a zadna slava. Aspon v mem pripade pocitil jsem rozdil v pristupu. Navic za prvni garancku v Autoprofi jsem platil pres 7 tis. V hyundai Fischer 3 garancka mela by byt neco kolem 5 tis vcetne oleje.
renault megane grandtour limited, 1,6 16V 81kW
ix35 1.6GDi prodano
Uživatelský avatar
FISHkaa
Moderátor
Příspěvky: 3367
Registrován: 28 dub 2010, 14:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: ix35 servisní prohlídky

Příspěvek od FISHkaa »

já ti nevím, ale garanční prohlídka je pevně stanovená na úkony + cena práce je podobná 8)
Člen Hyundaiclub.cz
Hyundai i30 kombi 1.6i Weekend+
Hyundai Ix35 2.0i Style LPG 2010 = prodáno
Mazda 6 Sport MZR-CD 2003 = out
Audi A4 Avant 2002 TDi = out
Škoda Fabia 1.4 MPi = out
Škoda Favorit 135LS = out
Mustang
*
Příspěvky: 57
Registrován: 10 pro 2012, 20:02

Re: ix35 servisní prohlídky

Příspěvek od Mustang »

mam taku otazku lebo pozeram ze kazdy si tu odporuca servisi...je uplne jedno k akemu autorizovanemu predajcovi pojdete ? Ja som myslel ze sa musi ist tam kde sa auto kupi :)
Hyundai IX35 1.6GDI Black (Style)
Vladak
**
Příspěvky: 140
Registrován: 15 pro 2010, 21:13
Bydliště: Břeclav

Re: ix35 servisní prohlídky

Příspěvek od Vladak »

FISHkaa píše:já ti nevím, ale garanční prohlídka je pevně stanovená na úkony + cena práce je podobná 8)
Ale realita je, jak píše jipo. Pevné ceny byly za komančů :mrgreen:
Uživatelský avatar
FISHkaa
Moderátor
Příspěvky: 3367
Registrován: 28 dub 2010, 14:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: ix35 servisní prohlídky

Příspěvek od FISHkaa »

já souhlasím, že ceny jsou různé. Nicméně hodinová práce a doba práce jsou dané importem 8) Já v profi jsem spokojen (již dvě servisní kontroly, v září třetí). Najeto 70kkm 8)

@Mustang: můžeš kamkoliv chceš 8)
Člen Hyundaiclub.cz
Hyundai i30 kombi 1.6i Weekend+
Hyundai Ix35 2.0i Style LPG 2010 = prodáno
Mazda 6 Sport MZR-CD 2003 = out
Audi A4 Avant 2002 TDi = out
Škoda Fabia 1.4 MPi = out
Škoda Favorit 135LS = out
pietro32i
***
Příspěvky: 750
Registrován: 19 zář 2010, 02:01

Re: ix35 servisní prohlídky

Příspěvek od pietro32i »

Mustang píše:mam taku otazku lebo pozeram ze kazdy si tu odporuca servisi...je uplne jedno k akemu autorizovanemu predajcovi pojdete ? Ja som myslel ze sa musi ist tam kde sa auto kupi :)
Isteže nemusíš ísť tam, kde si auto kúpil. Môžeš ísť do ktoréhokoľvek autorizovaného servisu hyundai v rámci celej EÚ, nielen Slovenska. Dokonca v rámci zákonnej 2-ročnej záruky môžeš ísť do akéhokoľvek autoservisu, nielen hyundai. Potom je však otázne či ti hyundai uzná aj dodatkovú, 5-ročnú záruku - skôr nie.
i30 1.4 CVVT, 80 kW (2010) Obrázek
gems
Příspěvky: 1
Registrován: 12 črc 2012, 09:16

Re: ix35 servisní prohlídky

Příspěvek od gems »

Dnes první garančka po roce 16500 km nafta 1,7 firma Algon Plus Cheb - žádné závady jen drobné seřízení geometrie. Zaplatil jsem 7000.- Kč a jsem v šoku - za 3 hodiny práce 2750,- jen za olej skoro 3000,- Kč 5,3l. CA EDGE PROF 5W-30 C3. Zajímavé položky v práci: časová norma prohlídky: 989 Kč, prohlídka karoserie 330,- Kč. Tuhle firmu rozhodně už nenavštívím a začínám uvažovat i o změně značky - už jsem měl VW (3500,-), Seat (první garančka 1200,-Kč). Je to zlodějna. :evil:
Gladi
Příspěvky: 2
Registrován: 20 dub 2012, 22:06

Re: ix35 servisní prohlídky

Příspěvek od Gladi »

Začátkem května první servisní prohlídka ix35 1.7 CRDI najeto cca 13 tis. Nejblíž to mám na Kladno k Amondu. Na dotaz za kolik bude prohlídka a kolik z toho je olej mi bylo řečeno cca. 7tis a olej 550 Kč/Litr. Když jsem se zeptal zda si můžu vzít vlastní olej s tím, že mi to můžou napsat do servisní knížky jsem dostal odpověd, že vlastní olej si vzít nemůžu, prý to vedení zakázalo. Tak jsem poděkoval a poptal pár servisů v Praze.
Autopalace Butovice a Pyramida Průhonice neměli s vlastním olejem problém a cena skoro stejná. Nakonec jsem jel do Pyramidy vlastní olej shell helix ultra extra 5w/30 z netu za 960 Kč včetně poštovného a servisni prohlídka bez geometrie 3005 Kč. Divil jsem se, že mi ani ten vlastní olej nenapsali do servisky. Jednání v pohodě dokonce se ptali zda mám i vlastní filtr, ale ten jsem nekupoval.
Uživatelský avatar
Zenoix35
*
Příspěvky: 14
Registrován: 07 úno 2013, 17:13
Bydliště: Tišice Chrást

Re: ix35 servisní prohlídky

Příspěvek od Zenoix35 »

Ahoj chlapy a holky.Zde moje zkušenost.Důrazně vás varuji,před veškerými snahami ušetřit na garanči prohlídce či výměně oleje prostředky typu...."dodám si vlastní matroš............." Přesto,že vám to u autorizovaného servisu Hyundai vymění,a vy budete mít smůlu jako já,a rozsype se vám ,a teď pozor,teď to přijde............. NEUZNAJÍ VÁM ZÁRUKU Z DŮVODU DODÁNÍ VLASTNÍHO MATERIALU,ZA KTERÝ ONI NEMOHOU NÉST ODPOVĚDNOST................... ](*,) ](*,) ](*,) .AUTO JE PŮL ROKU STARÉ,A JE V PRDELI,nO,A JÁ TAKY. TAKŽE SI TO BUDU MUSET OPRAVIT NA VLASTNÍ NÁKLADY.ODHAD........100 000,-
Již NIKDY,SLOVY NIKDY,SI NEKOUPÍM HYUNDAI,I KDYBY K TOMU DÁVALI ZADARMO PĚT KUREV.
AUTA SE ZBAVÍM,UDĚLÁM KŘÍŽEK,A DO SMRTI BUDU HANIT TUTO RÁDOBY SOLIDNÍ ZNAČKU.

TAKŽE TEĎ MUŽETE DÁL SPEKULOVAT,JAK VYJ......AT SE SERVISNÍ PROHLÍDKOU. ONI NAKONEC VYJ....OU S VÁMY.

S BOHEM.
Uživatelský avatar
Zenoix35
*
Příspěvky: 14
Registrován: 07 úno 2013, 17:13
Bydliště: Tišice Chrást

Re: ix35 servisní prohlídky

Příspěvek od Zenoix35 »

rcc píše:
Mišák158 píše:Tak dnes jsem vznesl dotaz na cenu 2. garanční prohlídky u AC Rozkoš Jihlava a bylo mi řečeno, že cena je necelých 9000,-Kč s DPH (včetně oleje). Když jsem se zeptal, zda si mohu dodat vlastní olej, bylo mi řečeno, že ano, ale že mi to při výměně zapíšou do servisní knížky. (a pak by eventuelně mohl být problém při nějaké reklamaci, co se motoru týče). Máte někdo zkušenosti s dodávkou vlastního oleje? A zapisovali vám to do servisky. Díky za odpověď..
Když dodáte vlatní olej tak máte dle mého odhadu "dvojku" doma. Do knížky ať si zapisují co chtějí. Dodržte specifikaci oleje která tam patří, schovejte si fakturu za nákup, udělal bych si foto lahve od oleje se specifikací a s originálním neotevřeným víčkem a do písemné objednávky bych napsal, že byl dodán vlastní olej zn..... (celé obchodní označení i s viskozitou) v originálním balení. A nechte si to od servisu potvrdit. Až začnou nám zákazníkům nabízet olej za rozumnou cenu a né 3x a vícekrát předražený, tak si nebudem nosit své oleje a další věci. Jo v servisce mám "olej dodán zákazníkem a nějaké jejich číslo". Úspora skoro litr, a to mám malý a jednoduchý "heft" (tím myslím maloobjemový benzín). A možná nemusíte dělat vše co vám řeknou, já třeba vypustil geometrii (700Kč) kabinové filtry (840Kč) výměna kabinových filtrů (100Kč), ty si kdyžtak vyměním sám, trvá to 10 sekund, akorát jsou drahé. To záleží, ale na vaší konkrétní situaci, já jezdím jen po městě a najedu 9tis ročně. Filtry vizuálně čisté, gumy se nesjíždějí a nikam mě to netáhne.
DŮRAZNĚ VÁS PŘED TÍM VARUJI.V PŘÍPADĚ PROBLÉMU S MOTOREM VÁM NEPOMŮŽE ANI SVĚCENÁ VODA.FOTKY,FAKTURY DŮKAZY,VŠECHNO JE NA HOVNO.ZÁRUKU VÁM NEUZNAJÍ,A ŘEKNOU VÁM,ŽE SE S NIMI MŮŽETE SOUDIT,KDYŽ NA TO MÁTE ČAS A PENÍZE.
Uživatelský avatar
idam.i
*******
Příspěvky: 9008
Registrován: 24 dub 2012, 23:25
Bydliště: Bratislava

Re: ix35 servisní prohlídky

Příspěvek od idam.i »

Rozhodne by som sa aj súdil.Napísal by som oficialny list (najlepšie za pomoci právnika ) importérovi, aj Českej obchodnej inšpekcii,či kto to má pod palcom.Skúsil by som medializáciu akoukolvek formou (nemajú to moc radi,napr.Černé ovce apod. ).Určite by som to nevzdal. !!! [-X
Hyundai i20 Chic 1,25 (2017-) biela
Opel Insignia GS 1,5 T Innovation(2018-) Satin Grey
Hyundai Elantra AD 1,6 Style Sparkling metal
Hyundai i40cw 1,6 GDI, Blue spirit
Ford Cmax 1,6
Ford Mondeo 1,8
Mazda 626 V6, Renault 21 , Citroen BX16...
peposisa
Příspěvky: 8
Registrován: 22 bře 2010, 21:19
Bydliště: Liptovský Mikuláš,Slovensko

Re: ix35 servisní prohlídky

Příspěvek od peposisa »

Zenoix35 píše:Ahoj chlapy a holky.Zde moje zkušenost.Důrazně vás varuji,před veškerými snahami ušetřit na garanči prohlídce či výměně oleje prostředky typu...."dodám si vlastní matroš............." Přesto,že vám to u autorizovaného servisu Hyundai vymění,a vy budete mít smůlu jako já,a rozsype se vám ,a teď pozor,teď to přijde............. NEUZNAJÍ VÁM ZÁRUKU Z DŮVODU DODÁNÍ VLASTNÍHO MATERIALU,ZA KTERÝ ONI NEMOHOU NÉST ODPOVĚDNOST................... ](*,) ](*,) ](*,) .AUTO JE PŮL ROKU STARÉ,A JE V PRDELI,nO,A JÁ TAKY. TAKŽE SI TO BUDU MUSET OPRAVIT NA VLASTNÍ NÁKLADY.ODHAD........100 000,-
Již NIKDY,SLOVY NIKDY,SI NEKOUPÍM HYUNDAI,I KDYBY K TOMU DÁVALI ZADARMO PĚT KUREV.
AUTA SE ZBAVÍM,UDĚLÁM KŘÍŽEK,A DO SMRTI BUDU HANIT TUTO RÁDOBY SOLIDNÍ ZNAČKU.

TAKŽE TEĎ MUŽETE DÁL SPEKULOVAT,JAK VYJ......AT SE SERVISNÍ PROHLÍDKOU. ONI NAKONEC VYJ....OU S VÁMY.

S BOHEM.
A čo sa ti presne stala za porucha ? čo sa ti " rozsypalo" ? Moja najdoležitejšia otázka na Teba je : aký vlastný materiál si doniesol do servisu kedže Tvoje auto má POL ROKA a ešte z toho nevyplývajú žiadne povinné návštevy servisu ????!!!!
ix35,2.0 diesel,100 kW,4x4,premium
Odpovědět

Zpět na „ix35 Garanční prohlídky, servis“