Puchýřková koroze

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Romulus
*
Příspěvky: 17
Registrován: 30 říj 2005, 10:25
Bydliště: Karviná
Kontaktovat uživatele:

Puchýřková koroze

Příspěvek od Romulus »

Tak jsem se konečně setkal s korozí mého pozinkovaného Accenta 2004.Kdysi jak jsem psal, že je to pozink tak dnes beru zpět.Koroze se objevila v horní části na předních prazích. Byl jsem to reklamovat a tam mi bylo sděleno, že to se nevztahuje do záruky. Nechci to nechat na pěkné odpovědi servisu a proto se vás všech ptám jestli neznáte někdo nějakého SOUDNÍHO ZNALCE zabývající se touto tématikou. Jsem z Karviné. Díky všem.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Hujer
*****
Příspěvky: 1812
Registrován: 09 říj 2006, 21:39
Bydliště: Praha

Příspěvek od Hujer »

Ahoj!
Zaruka na karoserii je 6 let, pokud ale bylo auto na tu cast havarovano, tak ti zaruka konci na konkretni dil. Pokud jsi nedodrzel pravidelny garancni prohlidky, tak ti mohou zrusit zaruku. Jinak se obrat na dovozce a podej na konkretni servis stiznost.
Hujer
Romulus
*
Příspěvky: 17
Registrován: 30 říj 2005, 10:25
Bydliště: Karviná
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Romulus »

Žádný z dílu poznamenaný rzí a ani jiný není bouraný. Na garanční prohlídky chodím pravidelně a i přesto se nikde nedovoláš spravedlnosti. S problémem jsem seznámil i dovozce a ten mi doposud nepodal žádné vysvětlení. Možná, že mám špatný kontakt na dovozce. I přesto Ti dík.
Uživatelský avatar
Forza!
*
Příspěvky: 33
Registrován: 27 bře 2006, 16:34
Bydliště: Pha,Kld

Příspěvek od Forza! »

Mám to samé. Dost mě to zklamalo. Mám 03 a přišlo mi to dost brzy. A vzhledem k tomu, že majitel předemnou nešel na poslední garančku, tak záruka padla. Zjistil jsem však, že by mi byla stejně k houbeleci, páč na toto se nevztahuje. Je to oděrka od kamínku či podobně. Ta naruší ochrannou povrchovou úpravu a už to jede. Prostě vada z používání. Četl jsem článek o Hondě. Jeden majitel řešil úplně to stejné. Jen v rámci dobrých vztahů a to až potom co tam vzal novináře mu přelakovali celé auto. Ale není to pravidlo, za zkoušku to jistě stojí. Hodně Štěstí!
2002, 1.5 crdi, 40 000 km
Romulus
*
Příspěvky: 17
Registrován: 30 říj 2005, 10:25
Bydliště: Karviná
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Romulus »

Tak pánové vše vyřízeno. Posílal jsem to do Prahy i s fotkama. Pražák přijel, zhodnotil situaci a za týden to jde na opravu. Na práci si berou tak čtyři dny, protože si nejsou jisti jestli to není už prožrané zevnitř. Podle vyjádření budou shazovat celé prahy. Tak jestli máte s tímto jakékoliv problémy tak to zašlete všechno i s fotem dovozci a ten posoudí co dál. Trpělivost růže přináší. Čus
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“