Hyundai Coupe 1.6

1991 - 1995

Moderátoři: Tringi, Piskotkiller, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Taky červený? :lol:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Reklama
 

black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

Borek píše:Taky červený? :lol:
taky taky a prosim se ctyrma kolama! :lol:
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Safra tak teď jsi mě dostal. :roll: Já myslel,že umíš počítát jen do tří a nevšimneš si toho. :lol: Tak tobě to udělám z Velorexu typ 2-to byl ten šedivý,4 kolový(viděl jsi ho někdy?-vyrobilo se ho pár kousků,ale jezdil tady). :lol:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

Borek píše:Safra tak teď jsi mě dostal. :roll: Já myslel,že umíš počítát jen do tří a nevšimneš si toho. :lol: Tak tobě to udělám z Velorexu typ 2-to byl ten šedivý,4 kolový(viděl jsi ho někdy?-vyrobilo se ho pár kousků,ale jezdil tady). :lol:
jojo tradujou se o nem povesti - slysel jsem :) neco jako yetti, vsici o nem mluvej ale nikdo ho nevidel :lol:
Uživatelský avatar
Davepic
***
Příspěvky: 625
Registrován: 21 zář 2006, 20:24
Bydliště: Vigantice

Příspěvek od Davepic »

Chlapi nechtěl jsem zakladat tema na otazku: ZIMA je tady tak nejake rady ohledně ježdění v Zimě..Hyundai coupe 1,6 1998 mam kratce vyborně jsme se seznamili ale přes zimu vubec nevim jake ma jizdni vlastnosti koupil jsem mu paradni gumy Barum Polaris 2 195/50/15 tak uvidíme..tak jestli napišete nejake přispěvky na co si davat bachat.Třeba na těsněni kolem oken at nezamrza ta guma atd...Dik
Uživatelský avatar
Mr.Scully
**
Příspěvky: 157
Registrován: 05 led 2006, 12:40
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mr.Scully »

Davepic píše:Chlapi nechtěl jsem zakladat tema na otazku: ZIMA je tady tak nejake rady ohledně ježdění v Zimě..Hyundai coupe 1,6 1998 mam kratce vyborně jsme se seznamili ale přes zimu vubec nevim jake ma jizdni vlastnosti koupil jsem mu paradni gumy Barum Polaris 2 195/50/15 tak uvidíme..tak jestli napišete nejake přispěvky na co si davat bachat.Třeba na těsněni kolem oken at nezamrza ta guma atd...Dik
Ja mel coupe zatim jen jednu zimu, takze me nic nenapada - ale 195/50/15 neni uplne podle technicaku, co? :)
dříve Hyundai Coupé 1.6 / 84 kW [R.I.P.]
teď BMW E46 330i / 170 kW [mazec!]
Uživatelský avatar
Davepic
***
Příspěvky: 625
Registrován: 21 zář 2006, 20:24
Bydliště: Vigantice

Příspěvek od Davepic »

No myslim že zimni jsou v techničaku 14 ale nechtel jsem kupovat disky ty elektrony jsou celkem dobite od patniku takže to je jedno tak jsem tam koupil totožne gumy co mam na tom letní.at to nedela bordel a na jaře tam chci koupit 17 nějake nabušene...
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Hmm.. podle techničáku tam maj bejt 205/50 R15 ale mě se fakt nezdá, že by byli vhodný na ty originál AL disky od Hyundaie.. nevim no.. já jezdil v zimě na 195/60 R15 myslim.. jestli si dobře vzpomínám...
Jinak sedmnáctky schvaluju :twisted:
Teď mám před sebou německej techničák a podle něj tam můžou bejt buď 195/60 R14 nebo 205/50 R15
Mám teda dvoulitr.. to je jasný podle podpisu :wink:
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Davepic
***
Příspěvky: 625
Registrován: 21 zář 2006, 20:24
Bydliště: Vigantice

Příspěvek od Davepic »

205 zimni gumy jsou drahžší tak jsem vzal 195 vyšly celkem levně...
Odpovědět

Zpět na „S-COUPE“