1. garanční prohlídka

Vše o garančkách a Vašich zkušenostech se servisy.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
bony
******
Příspěvky: 3409
Registrován: 14 říj 2012, 00:03

Re: 1. garanční prohlídka

Příspěvek od bony »

To ttoomikk: na první garančku jdu až v říjnu, tak jak budu mít v ruce fakturu, tak jí sem dám.
Reklama
 

1lomeno3
Příspěvky: 9
Registrován: 22 říj 2012, 13:31

Re: 1. garanční prohlídka

Příspěvek od 1lomeno3 »

Tak mám za sebou první garančku v C&K Brno. Celková cena 2800 (olej vlastní). Co mě trošku zaráží, že neseřizovali geometrii, z těch větších položek pouze výměna pilového a olejového filtru, prohlídka karoserie a časová norma prohlídky.
Uživatelský avatar
stehnik
*
Příspěvky: 64
Registrován: 30 dub 2013, 11:38

Re: 1. garanční prohlídka

Příspěvek od stehnik »

1lomeno3 píše:Tak mám za sebou první garančku v C&K Brno. Celková cena 2800 (olej vlastní). Co mě trošku zaráží, že neseřizovali geometrii, z těch větších položek pouze výměna pilového a olejového filtru, prohlídka karoserie a časová norma prohlídky.
Já byl před nedávnem na druhé a taky žádné seřizování geometrie nebylo. Prý když to netáhne do stran, tak je zbytečné to dělat. No nehádal jsem se s nima, když o tom prd vim :)
i30 II 1,6 CRDi VGT 94 kW Obrázek
Uživatelský avatar
idam.i
*******
Příspěvky: 9008
Registrován: 24 dub 2012, 23:25
Bydliště: Bratislava

Re: 1. garanční prohlídka

Příspěvek od idam.i »

1lomeno3 keď si chcel geometriu,mal si povedať.Aspoń u nás je to tak.Maximálne sa spýtajú a ty sa rozhodneš.No väčšinou tvrdia,pokial to neťahá,tak nie je treba.
Hyundai i20 Chic 1,25 (2017-) biela
Opel Insignia GS 1,5 T Innovation(2018-) Satin Grey
Hyundai Elantra AD 1,6 Style Sparkling metal
Hyundai i40cw 1,6 GDI, Blue spirit
Ford Cmax 1,6
Ford Mondeo 1,8
Mazda 626 V6, Renault 21 , Citroen BX16...
i30combi
*
Příspěvky: 13
Registrován: 25 srp 2013, 18:07

Re: 1. garanční prohlídka

Příspěvek od i30combi »

1,6gdi:
1.garančka po roce/20t.km, brno, auto pokorný, Kč 4,5t včetně oleje, přečalouněný volant v rámci záruky, spokojenost...
pthvCZ
*
Příspěvky: 55
Registrován: 06 lis 2012, 09:58
Kontaktovat uživatele:

Re: 1. garanční prohlídka

Příspěvek od pthvCZ »

Tak mam vyjádření hyundaie ke garančním servisům. Byl to dotaz na to jestli můžu jezdit nadále do autosalonu, ve kterém jsem auto koupil, ale již po letošním roce nefiguruje na seznamu partnerů.
Dobrý den,

děkujeme za Váš dotaz. Společnost Auto Palace Brno již opravdu není naším autorizovaným prodejcem ani opravcem.

Servisní práce samozřejmě můžete nechat provádět kdekoliv, nicméně je potřeba dodržet servisní postup výrobce a použít originální díly nebo díly srovnatelné kvality a servisní prohlídky mít řádně zapsané v garanční knížce.

Doporučujeme Vám provádět veškerý servis včetně servisních prohlídek v autorizovaném servise Hyundai a to z důvodu informovanosti o servisních akcích či změnách, řádně vyškolenému personálu a používání pouze originálních dílů. Dále Vás upozorňujeme na fakt, že společnost Hyundai si vyhrazuje právo odmítnout záruční opravu, jestliže nutnost této opravy vznikla v souvislosti s pochybením na straně servisního pracovníka, který není autorizovaným opravcem Hyundai, a který při opravě nebo údržbě v průběhu záruční doby nepostupoval správně nebo použil náhradní díly nedostatečné kvality. Seznam autorizovaným servisů naleznete na stránkách http://www.hyundai.cz.

Vážíme si, že jste se na nás obrátil.

S přáním hezkého dne

Hyundai infocentrum
A ted jak se zachovat? Jezdit tam dal ci ne? V autosalonu jsem byl spokojeny vcetne servisu a pokud se zadari tak po doplaceni i30tky tam chci koupit auto jine luxusnejsi znacky :/
Hyundai i30 combi - 2012, premium, 1.6GDi 99KW, aqua blue
Uživatelský avatar
bony
******
Příspěvky: 3409
Registrován: 14 říj 2012, 00:03

Příspěvek od bony »

No jak se chces zachovat? Pokuj jsi tam byl spokojeny tak tam jezdi dal. Pouze v pripade vymeny nejakeho dilu zajed do hyundai. Penize usetrene na 5letech za garancky muzes dat do noveho auta :-)

odeslano z telefonu.
severtom
***
Příspěvky: 731
Registrován: 21 pro 2010, 11:25

Re: 1. garanční prohlídka

Příspěvek od severtom »

Tak nějak... když už chce jezdit do bývalého autorizáku, ať jezdí. Nic tím netratí (kromě peněz za předražené servisní úkony a materiály).
Ta reklama/odpověď H je tragická, ani po sobě nečtou text (kromě jasného překlepu v poslední větě "Seznam autorizovaným servisů naleznete..." najdete i pár dalších kiksů proti češtině). Pokud jde o mě, na první garančce neudělali svolávačku "nošodrát", takže bye bye a od té doby vše dělám sám doma.
I 30 CW Plus 1,4 CVVT LPG 08/2010
Netvrďte, že jdu za každou cenu proti proudu, myslete si, že si rád udělám vlastní názor :-)
mmv
*****
Příspěvky: 1702
Registrován: 06 kvě 2012, 22:50
Bydliště: skoro Praha

Re:

Příspěvek od mmv »

bony píše:No jak se chces zachovat? Pokuj jsi tam byl spokojeny tak tam jezdi dal. Pouze v pripade vymeny nejakeho dilu zajed do hyundai. Penize usetrene na 5letech za garancky muzes dat do noveho auta :-)
pochybuji, že se cena garanček bude nějak diametrálně lišit mezi autorizovaným :hyu: a Autopalace, ale jestli si chceš zachovat dobrý pocit ze servisu, tak klidně choď do Autopalace
Uživatelský avatar
bony
******
Příspěvky: 3409
Registrován: 14 říj 2012, 00:03

Re: Re:

Příspěvek od bony »

mmv píše:
bony píše:No jak se chces zachovat? Pokuj jsi tam byl spokojeny tak tam jezdi dal. Pouze v pripade vymeny nejakeho dilu zajed do hyundai. Penize usetrene na 5letech za garancky muzes dat do noveho auta :-)
pochybuji, že se cena garanček bude nějak diametrálně lišit mezi autorizovaným :hyu: a Autopalace, ale jestli si chceš zachovat dobrý pocit ze servisu, tak klidně choď do Autopalace
Věř tomu, že bude když jsem si vyžádal nabídky na garančku od autorizovaného servisu :hyu: , tak rozdíl v cenách byl až 3.000,- Kč ](*,)
Uživatelský avatar
bony
******
Příspěvky: 3409
Registrován: 14 říj 2012, 00:03

Re: 1. garanční prohlídka

Příspěvek od bony »

bony píše:To ttoomikk: na první garančku jdu až v říjnu, tak jak budu mít v ruce fakturu, tak jí sem dám.
Tak už to mám taky za sebou 1 garanční prohlídka (30.000km) - doba trvání 2,5 hod.
celková cena včetně DPH 1.735,- Kč
V záruce nový volant, řadička, střešní lišty.
Dušení motoru při studeném motoru, nebylo odstraněno - není zatím FW...
Uživatelský avatar
Mirus30
*****
Příspěvky: 1801
Registrován: 04 úno 2013, 19:53
Bydliště: Litoměřice
Kontaktovat uživatele:

Re: 1. garanční prohlídka

Příspěvek od Mirus30 »

=D> vítej v klubu předražených servisů Hyundai jak se vesele na náš účet baví vyznavači VW Gruppe ](*,)

samozřejmě parádní cena 8)
i30N Performance Sport, DCT 2023
Kia Proceed GT 2021
Škoda Scala MC 1.5TSI 2020
Kia Proceed GT 2019
i40 kombi 2,0GDI 2018
i30 kombi FL 2017
i30 kombi FL 2015
i30 1,6GDI 2012
Accent 1,3 2006
Uživatelský avatar
bony
******
Příspěvky: 3409
Registrován: 14 říj 2012, 00:03

Příspěvek od bony »

Pravdou je rozdil v cenach byl velky, ale kazdy ma pravo rict pujdu jinam.

odeslano z telefonu.
prof0021
*
Příspěvky: 23
Registrován: 27 pro 2012, 08:15

Re: 1. garanční prohlídka

Příspěvek od prof0021 »

Tak dnes jsem byl na 1. garanční prohlídce v Olomouci na Dolní Hejčínské. Mám i30 kombi 1.6GDi. Dělali mi: výměna filtru klimatizace, výměna oleje a olejového filtru. Celkem 3.562,- Kč.
Hyundai i30 kombi, 2012, 1,6 GDI, trikolor, paket style, cashmere brown
Renault Laguna, 1999, 1,8 16V 88kw, dark blue
Renault Twingo
mmv
*****
Příspěvky: 1702
Registrován: 06 kvě 2012, 22:50
Bydliště: skoro Praha

Re: 1. garanční prohlídka

Příspěvek od mmv »

místní komunitu (tčeba i mě) bude nejspíš zajímat kolik stál 1L oleje a kterej ti tam nalily
odesláno z křesla u televize
ix20 1,4 MPI LPG 5/2012
Odpovědět

Zpět na „i30 2012- Garanční prohlídky, servis“