Sleva na nové auto od dealera

Tato sekce je určena těm, kteří zvažují koupi vozu Hyundai (ne Hyunday).

Moderátoři: Farrael, Lantra Luke, Moderátoři

Odpovědět
MNIOS
*
Příspěvky: 13
Registrován: 03 srp 2013, 16:08

Sleva na nové auto od dealera

Příspěvek od MNIOS »

Ahoj!

Budu brzy budoucí majitel i30 2013 Nové kombík 1,6GDI.

Dohromady s mojí FLEET 2 packet výbavou mám nabídku 354tisíc.

FLEET sleva v cenove nabidce je 15%. Cež je přez 60tisíc.

Jak vyjednat slevu na auto a mohu získat ještě nějakou dealerskou slevu ikdyž už mám tu fleet?

Jaké máte zkušenosti?

Rozhodně bych to samozřejmě chtěl za co nejméně :D =)
Reklama
 

Tasek
*
Příspěvky: 37
Registrován: 15 črc 2013, 13:03

Re: SLEVA od DEALERA?

Příspěvek od Tasek »

Ahoj, na i40 je maximální možná FLEET sleva 28%, 1% zůstává autosalónu jako zisk, takže je otázka kolik ja max sleva u i30. Jedná se o slevu na IČO, pro soukromou osobu může být jíná!!!
Hyundai i40 CW, Comfort, 1,7 CRDi, 100kw, Sleek Silver
Obrázek
Uživatelský avatar
Dusin
Příspěvky: 5
Registrován: 06 črc 2013, 11:30

Re: SLEVA od DEALERA?

Příspěvek od Dusin »

A prozradíte mě u kterého dealera jsi to koupili??
Tasek
*
Příspěvky: 37
Registrován: 15 črc 2013, 13:03

Re: SLEVA od DEALERA?

Příspěvek od Tasek »

Všichni dealeři :hyu: mají stejné podmínky, mohou tedy na nové vozy nabídnout stejnou cenu...
Hyundai i40 CW, Comfort, 1,7 CRDi, 100kw, Sleek Silver
Obrázek
Uživatelský avatar
Dusin
Příspěvky: 5
Registrován: 06 črc 2013, 11:30

Re: SLEVA od DEALERA?

Příspěvek od Dusin »

Tasek píše:Všichni dealeři :hyu: mají stejné podmínky, mohou tedy na nové vozy nabídnout stejnou cenu...

Tak to není pravda o tom jsem již slyšel hodně vyprávění. Otázka je který dealer je ten "preferovaný".
Uživatelský avatar
Mr. HYUNDAI
*******
Příspěvky: 11579
Registrován: 07 kvě 2008, 12:51
Bydliště: Lázně Toušeň

Re: SLEVA od DEALERA?

Příspěvek od Mr. HYUNDAI »

Tak to vezmeme komplexně.

Na každou modelovou řadu existuje systém fleetových slev. Jak psal Tasek, na i40 je to 28%, na SantaFe zatím 0%. Tyto fleetové slevy se vztahují pouze na nákup auta na IČO!
Pro soukromé osoby nepodnikatele existuje jiný systém podpory prodeje ze strany importéra (většinou prakticky žádný nebo ony bezva akce v podobě dodatečné slevy po předložení TP předchozího auta - cca Kč 25.000,--). Co tady jde do slevy jde z marže dealera, která taky není žádná výhra (u aut velikosti i30 zhruba 4-6%). Z marže musíte zaplatit dopravu auta k prodejci, předprodejní přípravu, mzdu prodejce a chtělo by to i nějaký zisk.
Potud obecné podmínky pro všechny. Všichni jsou si tedy rovni, ale najdou se někteří, kteří jsou si rovnější. Ti občas dokážou na konkrétní auto vyčarovat něco ještě lepšího.

Oněch 15% na i30 jako fleetovka je dobrých. Dealer už nebude mít moc kam couvat - taky musí z něčeho žít :wink: .
25. (OPEL 2.) Astra PHEV GS line
24. (OPEL 1.) Mokka-e Ultimate
Uživatelský avatar
bony
******
Příspěvky: 3409
Registrován: 14 říj 2012, 00:03

Příspěvek od bony »

Asi nebude az tak pravda... Pri koupi auta na soukr osobu byla sleva 70.000,- +elektrony, zimni pneu, koberecky, vybava prvni pomoci. Na novem aute potom musi byt marze 100.000,- podle toho co pises.

odeslano z telefonu.
Uživatelský avatar
havros
**
Příspěvky: 468
Registrován: 16 lis 2008, 10:30
Bydliště: Plzeň

Re: SLEVA od DEALERA?

Příspěvek od havros »

Pánové, tenhle systém neprokouknete... Je to měsíc od měsíce jinak a na každém modelu se to hodně liší 8)
Uživatelský avatar
Mr. HYUNDAI
*******
Příspěvky: 11579
Registrován: 07 kvě 2008, 12:51
Bydliště: Lázně Toušeň

Re: SLEVA od DEALERA?

Příspěvek od Mr. HYUNDAI »

Vidím, že jsem tady fakt dlouho nebyl :( . Ani jsem netušil, že už havros taky opustil prodejcovskou barikádu :) . A podle poznámky v podpisu vlastně taky "jen tak na půl" :D .

To bony: Jak píše havros, ten systém podpory se každý měsíc mění, a to podle toho jakému modelu/modelům chce zrovna Vláďa zvýšit prodeje. Obecně ale platí co jsem psal já. Včetně toho, že někteří jsou si rovnější, a tudíž dostanou od importu na některá auta bonus navíc. Kromě toho se vždycky v republice najde auto na které je super výhodná cena, protože je potřeba ho prodat. K těmto autům se buď dostaneš proto, že máš prostě kliku a přijdeš do správného showroomu ve správnou chvíli nebo máš kamarády, kteří Ti dají echo, že takové auto právě mají (já jsem poslední 2 auta koupil se slevou 33%, což u Sonaty bylo přes 200 litrů, u i30cw přes 110 litrů sleva) :wink: .
25. (OPEL 2.) Astra PHEV GS line
24. (OPEL 1.) Mokka-e Ultimate
Uživatelský avatar
havros
**
Příspěvky: 468
Registrován: 16 lis 2008, 10:30
Bydliště: Plzeň

Re: SLEVA od DEALERA?

Příspěvek od havros »

Na 18 měsíců jsem utekl od aut k telekomunikacím a teď zase zpátky, jen kopu za jednu nejmenovanou značku, která tady bohužel není moc v oblibě (na fóru, naopak v ČR oblíbená víc než dost) :mrgreen:
matysekul
Moderátor
Příspěvky: 3020
Registrován: 04 říj 2008, 17:50
Bydliště: Česko

Příspěvek od matysekul »

No fuj, to se nestydíš :-D
i30cw 1,6 CRDi VGT comfort,85kW,Vivid blue, 12/2008 bývávalo
Kia Cee´d SW 1,6 GDi,Exclusive,Sand Track,10/2014 bývávalo
Hyundai Tucson 1,6 T-GDi 110 kW, Smart, SUNSET RED Pearl, 06/2021
Uživatelský avatar
Mr. HYUNDAI
*******
Příspěvky: 11579
Registrován: 07 kvě 2008, 12:51
Bydliště: Lázně Toušeň

Re: SLEVA od DEALERA?

Příspěvek od Mr. HYUNDAI »

To havros: To je dobré vědět :wink: . I když je zrovna nemiluju, tak jeden nikdy neví kam ho život otočí. A na Toyotě někoho známého nemáš? Ta mi momentálně chybí :( .
25. (OPEL 2.) Astra PHEV GS line
24. (OPEL 1.) Mokka-e Ultimate
Uživatelský avatar
sefina
**
Příspěvky: 193
Registrován: 19 črc 2013, 18:16
Bydliště: Pardubice

Re: SLEVA od DEALERA?

Příspěvek od sefina »

U mé ix35 se pohybovala sleva okolo 20% což docela šlo :D
Hyundai ix35 1.7 CRDi 4x2 Trikolor Plus Creamy White
Nissan Juke 1.6 Dig-t 140kW
Renault Scenic 1.6i
Renault Kangoo 1.4 Automat
Renault Clio 1.2i
Mitsubishi Colt 1.3i
Fiat 126p
Ford Scorpio 2.9i Automat
Oltcit Club 11RL
Moskvič 408/1
Gooo
*
Příspěvky: 52
Registrován: 19 črc 2014, 18:44

Re: SLEVA od DEALERA?

Příspěvek od Gooo »

Jak je to se slevami v případě, že je již auto v nějaké akční výbavě? My se koukáme na i30 a porovnáváme s Focusem a Astrou. Ptám se na možnost slevy s tím, že jsem podnikatel, nebo by se to vzalo na lékaře. Všude dostávám shodně odpověď, že jsou nyní akce (i30 má slevu 76k, focus je od 319k) a ty již neumožňují další slevy. Mohou nám sice nabídnout některou ze slev, ale nedostaneme se na částku danou aktuální akcí.

Kdo má aktuální zkušenost?
Uživatelský avatar
Mr. HYUNDAI
*******
Příspěvky: 11579
Registrován: 07 kvě 2008, 12:51
Bydliště: Lázně Toušeň

Re: SLEVA od DEALERA?

Příspěvek od Mr. HYUNDAI »

U i30 moc prostoru už není, ale Hyundai Centrum Praha aktuálně inzeruje i30 kombi 1,6 CVVT MPi v Czech edition za 310 nebo 315 tisíc v bílé barvě (nepamatuju si přesně-teď pátek a sobotu mají akci "dny otevřených dveří").
25. (OPEL 2.) Astra PHEV GS line
24. (OPEL 1.) Mokka-e Ultimate
Odpovědět

Zpět na „Koupě ojetého nebo nového vozu Hyundai“