Problém s baterkou

Co se jinam nevešlo - výfuk, kola, údržba, akumulátor, příslušenství, manuály/schémata atd.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
tomfi
*
Příspěvky: 17
Registrován: 09 bře 2012, 10:26

Re: Problém s baterkou

Příspěvek od tomfi »

Tak se také hlásím... nákup 4/2012 ... baterie vybitá, auto se odemklo dálkovým ovladačem ale nestartuje.
1. se mi to stalo v kempu v létě v červenci.
2. před barákem (stálo pouze přes noc) tento měsíc.
V obou případech totální šok (celá rodina naskládaná v autě připravená na cestu a motor nic ) V předchozích 14 letech ježdění autama se mi to nestalo, takže výbava žádná. Nejlepší je že člověk tak nějak počítá že nové auto bude spolehlivější než staré (které nastartovalo vždy) takže NEVYRÁŽÍME 1 hodinu před odjezdem a tak to v obou případech znamenalo změnu plánů :( Samozřejmě že mě to nechala rodinka "sežrat" (auto jsem vybíral já).

Asi zavolám do servisu.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Problém s baterkou

Příspěvek od Hardcam »

Mel bys vic cist a hlavne psat do tematu, ktery jsou uz o baterce zalozene. Pravdepodobne se totiz jedna o vadny wire kabel a byla na nej svolavaci akce / resp. servis by o nem mel vedet.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
baalu1
Příspěvky: 1
Registrován: 10 zář 2014, 20:25

Re: Problém s baterkou

Příspěvek od baalu1 »

Taky jsem měl problémy s baterkou, na základě informací z fóra, jsem při dnešní garančce nechal nainstalovat "nošodrát" tak uvidíme snad to bude v pohodě. Taky mě vyměnili brzdový spínač, prý je na to svolávačka. Setkal se s tím někdo?
Odpovědět

Zpět na „i30 Ostatní“