Repase vstřiku

Moderátoři: miooo, Moderátoři

Pegas
*
Příspěvky: 27
Registrován: 19 led 2009, 15:52
Bydliště: Litomyšl

Re: Repase vstřiku

Příspěvek od Pegas »

Díky zkusím.
Reklama
 

kovac.jaroslav
Příspěvky: 6
Registrován: 11 srp 2008, 20:41
Bydliště: oskava 57

Re: Repase vstřiku

Příspěvek od kovac.jaroslav »

do Hradce Kralové dávat opravovat vstříky v žadnem připadě ne jsouto šejdiři stálo mě to skoro 40000,- a najel jsem jenom na ně 5000 km a byli vhorším stavu jak přettím neuznali mě ani reklamaci prej nekvalitní nafta podle jejich rozboru a tankoval jsem jen na Shellce mam santa fe crdi rok2002
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: Repase vstřiku

Příspěvek od pepan »

kovac.jaroslav píše: prej nekvalitní nafta podle jejich rozboru a tankoval jsem jen na Shellce mam santa fe crdi rok2002
:lol: :lol:
no právě
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
kuschall
***
Příspěvky: 509
Registrován: 29 lis 2010, 08:04

Re: Repase vstřiku

Příspěvek od kuschall »

Nafta je kvalitní- touto nebude heč
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: Repase vstřiku

Příspěvek od pepan »

kovac.jaroslav píše:do Hradce Kralové dávat opravovat vstříky v žadnem připadě ne jsouto šejdiři stálo mě to skoro 40000,- a najel jsem jenom na ně 5000 km a byli vhorším stavu jak přettím neuznali mě ani reklamaci prej nekvalitní nafta podle jejich rozboru a tankoval jsem jen na Shellce mam santa fe crdi rok2002
tak mě napdá..kam teda´opravovat?
hradec je naprt..no..a dál :mrgreen:
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
petrf
Příspěvky: 5
Registrován: 08 lis 2010, 20:37

Re: Repase vstřiku

Příspěvek od petrf »

Fidži píše:Trapnej dotázek, jak se projevujou špatný vstřiky, na dvojku mi to dost mizerně táhne, skoro vůbec. musím jedničku dost vytočit, aby se to chytlo, což u studenýho motoru mi rve srdce. Jetli má santík alespoň jeden vstřik elektronicky řízenej, tak by to měla ukázat daignostika, ale ta nic neukázala. je divný, že to dělá jenom dvojka a hlavně, když je to studený, ostatní rychlosti se chytnou normálně. Pomohli by nový žhavičky??? Ať neskoušim různý drahý možnosti a pak zjistim, že je to nějaká kravina. Děkuju

Ahoj taky mám ten problém, ale nikdo neuměl poradit ,no když nás bude víc tak se třeba někdo najde a poradí.
Uživatelský avatar
kuschall
***
Příspěvky: 509
Registrován: 29 lis 2010, 08:04

Re: Repase vstřiku

Příspěvek od kuschall »

Vím v Dačicích ale asi je to z ruky
kovac.jaroslav
Příspěvky: 6
Registrován: 11 srp 2008, 20:41
Bydliště: oskava 57

Re: Repase vstřiku

Příspěvek od kovac.jaroslav »

Na diagnostiku jsou dobří v olomouci v Hyundai servisu
Uživatelský avatar
tvaek
*
Příspěvky: 18
Registrován: 19 lis 2013, 13:42

Re: Repase vstřiku

Příspěvek od tvaek »

petrf píše:
Fidži píše:Trapnej dotázek, jak se projevujou špatný vstřiky, na dvojku mi to dost mizerně táhne, skoro vůbec. musím jedničku dost vytočit, aby se to chytlo, což u studenýho motoru mi rve srdce. Jetli má santík alespoň jeden vstřik elektronicky řízenej, tak by to měla ukázat daignostika, ale ta nic neukázala. je divný, že to dělá jenom dvojka a hlavně, když je to studený, ostatní rychlosti se chytnou normálně. Pomohli by nový žhavičky??? Ať neskoušim různý drahý možnosti a pak zjistim, že je to nějaká kravina. Děkuju

Ahoj taky mám ten problém, ale nikdo neuměl poradit ,no když nás bude víc tak se třeba někdo najde a poradí.
Ahoj vsem, mam hodne podobny problem. Nejdrive postupne zacala slabnout dvojka, takze bylo potreba vice tocit jednicku. Navic k tomu se pridalo delsi startovani, az nakonec Santa prestal startovat uplne :-(
Muzete prosim poradit, cim by to mohlo byt? Mam Santa Fe 2.0 CRDi 4x4 2003. Znamy technik mne rikal, ze to mozna budou vstriky, ale tezko rict, jaka tam je znacka a kdo je umi opravit :-( Samozrejme v autorizovanym servise neco takoveho zacina na 50tis. :-( Diky moc vsem a mejte se fajn
Tomas
----------------

Hyundai Tucson 1.6, 130kW, 4x4
tempest
**
Příspěvky: 456
Registrován: 22 říj 2012, 16:09

Re: Repase vstřiku

Příspěvek od tempest »

tvaek píše:
petrf píše:
Fidži píše:Trapnej dotázek, jak se projevujou špatný vstřiky, na dvojku mi to dost mizerně táhne, skoro vůbec. musím jedničku dost vytočit, aby se to chytlo, což u studenýho motoru mi rve srdce. Jetli má santík alespoň jeden vstřik elektronicky řízenej, tak by to měla ukázat daignostika, ale ta nic neukázala. je divný, že to dělá jenom dvojka a hlavně, když je to studený, ostatní rychlosti se chytnou normálně. Pomohli by nový žhavičky??? Ať neskoušim různý drahý možnosti a pak zjistim, že je to nějaká kravina. Děkuju

Ahoj taky mám ten problém, ale nikdo neuměl poradit ,no když nás bude víc tak se třeba někdo najde a poradí.
Ahoj vsem, mam hodne podobny problem. Nejdrive postupne zacala slabnout dvojka, takze bylo potreba vice tocit jednicku. Navic k tomu se pridalo delsi startovani, az nakonec Santa prestal startovat uplne :-(
Muzete prosim poradit, cim by to mohlo byt? Mam Santa Fe 2.0 CRDi 4x4 2003. Znamy technik mne rikal, ze to mozna budou vstriky, ale tezko rict, jaka tam je znacka a kdo je umi opravit :-( Samozrejme v autorizovanym servise neco takoveho zacina na 50tis. :-( Diky moc vsem a mejte se fajn
Nejjednoduší diagnostiga vstřiků je, že sundáš přepadové hadičky a od každého vstřiku je dáš do skleničky zvlášť. Pak nastartuješ, popř. budeš točit startérem a uvidíš, jestli některý vstřik nemá nápadně větší přepadové množství, než ty ostatní. Jestli je necháš opravovat, tak nech prohlídnout i čerpadlo, ať v důsledku šrotujícího se čerpadla neřešíš po pár km vstřiky znov.
Uživatelský avatar
tvaek
*
Příspěvky: 18
Registrován: 19 lis 2013, 13:42

Re: Repase vstřiku

Příspěvek od tvaek »

Ahoj, takze dnes jsem si prevzal auto po opraveni vsech 4 vstriku. 1 byl uplne spatny a dalsi 3 pry take neprosli Bosch testem, ale jeste by nejakou chvilku asi fungovali. Cena 23tis. Kc, tak uvidim, jak dlouho bude slouzit...
Tomas
----------------

Hyundai Tucson 1.6, 130kW, 4x4
tempest
**
Příspěvky: 456
Registrován: 22 říj 2012, 16:09

Re: Repase vstřiku

Příspěvek od tempest »

Kontrola pumpy a čištění palivové soustavy proběhlo+nový palivový filtr?
Uživatelský avatar
tvaek
*
Příspěvky: 18
Registrován: 19 lis 2013, 13:42

Re: Repase vstřiku

Příspěvek od tvaek »

Palivovy filtr se menil a co se tyka kontroly pumpy a cisteni to nevim, zda probehlo...musim doufat, ze ano :-(
Tomas
----------------

Hyundai Tucson 1.6, 130kW, 4x4
tempest
**
Příspěvky: 456
Registrován: 22 říj 2012, 16:09

Re: Repase vstřiku

Příspěvek od tempest »

tvaek píše:Palivovy filtr se menil a co se tyka kontroly pumpy a cisteni to nevim, zda probehlo...musim doufat, ze ano :-(
Raděj si to ještě zjisti, popř. to nech udělat, ať vstřikovače neřešíš za nějakou dobu znovu + opravu pumpy.
Uživatelský avatar
tvaek
*
Příspěvky: 18
Registrován: 19 lis 2013, 13:42

Re: Repase vstřiku

Příspěvek od tvaek »

Ahoj, takze jsem to zjistoval a pumpa ani nadrz se nevytahovalo. Pry ty vstriky byly jen klasicky opotrebene a nebyly tam zadne necistoty...ale samozrejme uvidime, pry by tim hodne naskocila cena, ale skoda, ze mne to nerekli, kdyz to meli rozdelane, aby se mne to nevratilo brzo znova :-(
Tomas
----------------

Hyundai Tucson 1.6, 130kW, 4x4
Odpovědět

Zpět na „Santa Fe - Motory“