2. servisní - garanční - prohlídka

Moderátoři: frawd, Moderátoři

Odpovědět
PALI-PALI
**
Příspěvky: 191
Registrován: 09 říj 2013, 17:27

Re: 2. servisní - garanční - prohlídka

Příspěvek od PALI-PALI »

frawd píše:No mňa by hlavne prekvapila cena oleja. To je terno.

nechapem.. 27€ za liter oleja je akoze dobre? Ci to bolo ironicke?
ix20, 1,4b, 2013
Reklama
 

PALI-PALI
**
Příspěvky: 191
Registrován: 09 říj 2013, 17:27

Re: 2. servisní - garanční - prohlídka

Příspěvek od PALI-PALI »

@Rudolf.Tomka

ceny v druhovyrobe poznam, mal som / mam jazdene auta a diely som kupoval.

ALE - ako je to Hyundai zarukou, ked si dovleciem "neznackovy" filter??
ix20, 1,4b, 2013
Uživatelský avatar
frawd
Moderátor
Příspěvky: 400
Registrován: 21 pro 2011, 09:09
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: 2. servisní - garanční - prohlídka

Příspěvek od frawd »

PALI-PALI píše:nechapem.. 27€ za liter oleja je akoze dobre? Ci to bolo ironicke?
Čakal som, že aj cena oleja bude pre teba nepríjemné prekvapenie. U mňa by bola.
2014 Hyundai ix20 1,6 A/T Style
2012 Hyundai ix20 1,4 CRDi Style - predané
Uživatelský avatar
rudolf.tomka
**
Příspěvky: 344
Registrován: 19 čer 2011, 18:12
Bydliště: Zborov -Slovensko

Příspěvek od rudolf.tomka »

v KIA servis - Michalovce , som si doniesol , vlastný olej 4 l- SHELL 27€ / v servise 87 € :shock: /, vymenil sám vzduch. filter 6 € / origo 25 € /, peľový 8 € / origo 35 € / , olejový beriem origo -KIA 7 €, sviečky origo 1 ks 11 € :x / u nás na 3. garančke alebo dohodou po 45000 km / na nete 4,9 € :-$ , tak asi takto viem ušetrť na garančke :wink:
KIA SOUL 1,6 CVVT tomato red
PALI-PALI
**
Příspěvky: 191
Registrován: 09 říj 2013, 17:27

Re: 2. servisní - garanční - prohlídka

Příspěvek od PALI-PALI »

a ako sa na tie vlastne filtre pozera servis (ako sa to dotklo zaruky?)

Je logicke, ze olej a filtre samotnu funkcnost auta neovplyvnia - lenze podmienky na predlzenu zaruku si moze kazdy davat ako chce - preto sa pytam, ci Hyundai akceptuje vlastne filtre alebo nie.
ix20, 1,4b, 2013
Rotny
*
Příspěvky: 22
Registrován: 15 dub 2012, 18:15

Re: 2. servisní - garanční - prohlídka

Příspěvek od Rotny »

Na 2. garanční prohlídku jsem zajel do Brna http://autobalvin.hyundai.cz/, zde se mě ujal příjmací technik p. Simr. Jednání profesionální, vysvětlil co se dělá, zjistil jestli mám nějaké potíže, hodně se divil že nemám nastaven přístřik benzínu na LPG. Toto zařízení montoval Hyundai ve Vyškově, tvrdily, že moje zařízení neumožňuje přístřik nastavit. Z důvodu dalších negativních zkušeností nedoporučuji Hyundai servis ve Vyškově.
Za cca 3,5 hod jsem měl vozidlo přistaveno k převzetí. Vozidlo bylo umyto, vevnitř beze šmouh. Obrovská změna. PLatil jsem cca 6500,-kč. Byly vyměněny provozní kapaliny, svíčky, filtry, provedeny další prohlídky dle servisní kniy. Doma jsem neodolal a provedl zběžnou prolídku vozu. Brzdy, měla být vyměněna kapalina a světe div se ovzdušňovací šrouby mokré - takže provedeno, filtry - vyměněny. Plná spokojenost s výše uvedeným servisem, příjmacím technikem, prací mechaniků. Příští prohlídka, nebo jakýkoliv problém řeším v http://autobalvin.hyundai.cz/
PALI-PALI
**
Příspěvky: 191
Registrován: 09 říj 2013, 17:27

Re: 2. servisní - garanční - prohlídka

Příspěvek od PALI-PALI »

hm. pekne, ale daj vediet, ked budes naozaj nieco riesit.
Co si pisal je len obycajna samozrejmost - navyse celkom draha.
ix20, 1,4b, 2013
Uživatelský avatar
milda h
*****
Příspěvky: 1661
Registrován: 15 led 2012, 21:08
Bydliště: Vysočina NMnM

Re: 2. servisní - garanční - prohlídka

Příspěvek od milda h »

Tak tento týden proběhla druhá prohlídka. cena 4200 Kč. V pondělí objednáno, v úterý provedeno. To byl fofr, až mě to překvapilo.
Obrázek ix20 1.6 CVVT trikolor Cashmere Brown 12/2011
mmv
*****
Příspěvky: 1702
Registrován: 06 kvě 2012, 22:50
Bydliště: skoro Praha

Re: 2. servisní - garanční - prohlídka

Příspěvek od mmv »

jestli se můžu zeptat na podrobnosti, co všechno ti dělali ?? s vl olejem ??
odesláno z křesla u televize
ix20 1,4 MPI LPG 5/2012
Uživatelský avatar
milda h
*****
Příspěvky: 1661
Registrován: 15 led 2012, 21:08
Bydliště: Vysočina NMnM

Re: 2. servisní - garanční - prohlídka

Příspěvek od milda h »

Hlavně ze zdravotních důvodů mám hodně nízký nájezd /cca 10 000 km/ a servis provádí to, co je třeba a ne striktně vše. Jde i o dohodu, toto ano , toto není zatím třeba.
Sazby a ceny materiálu mají asi všichni hodně podobné, přístup zde zatím za 1.
Přílohy
Scan0001.jpg
Scan0001.jpg (96.47 KiB) Zobrazeno 5099 x
Obrázek ix20 1.6 CVVT trikolor Cashmere Brown 12/2011
lihotska
Příspěvky: 2
Registrován: 15 pro 2013, 08:48
Bydliště: opava

Re: 2. servisní - garanční - prohlídka

Příspěvek od lihotska »

Tak na svíčky bych si dala pozor.Donedávna jsme si je na oplu měnili sami a podařilo se nám koupit špatnou sadu a jedna svíčky se mi za jízdy rozpadla.Nezbylo než sehnat jiný motor.A ted si představe,že by se vám to stalo v novém autě.Pěkná radost.
lihotska
Příspěvky: 2
Registrován: 15 pro 2013, 08:48
Bydliště: opava

Re: 2. servisní - garanční - prohlídka

Příspěvek od lihotska »

pro169 píše:Tak dneska jsem byl se svozu IX20 na druhe garancni prohlidce u GMPMIX v Ostrave.Najeto 21tis km, takze se nedelalo vse co je predepsano. Olej jsem mel svuj. Cena prohlidky 2637kc, takze spokojenost. :D
Kolik Vás stála 1 garančka a kde v Ostravě je přesně ten servis? V říjnu budu muset jít na garančku a hledám dobrý a kvalitní servis.Nebude mi zatěžko si dojet do Ostravy.
JirN
**
Příspěvky: 213
Registrován: 07 led 2013, 14:51

Re: 2. servisní - garanční - prohlídka

Příspěvek od JirN »

GMPMIX uz neni autorizovanym servisem :hyu: Je tam jenom Autolaros a Rely Servis (?asi tak se to pise). Ve vlaknu o 1. servisni prohlidce mam napsane, na kolik vysla mne 1. garancka u Autolarosu.
Jeste je servis (ACA) i v Hlucine.
mikimiki
*
Příspěvky: 39
Registrován: 23 pro 2011, 20:32
Bydliště: Ostrava

Re: 2. servisní - garanční - prohlídka

Příspěvek od mikimiki »

posílám hlášku technika po druhé garanční prohlídce... "a chcete to auto i umýt?"...pro úplnost uvádím, že když jsem jel do servisu, tak zrovna pěkně pršelo a bílá barva auta moc poznat nebyla. nu což, razítko v servisce za 260,- kč bez dph za kotrolu karoserie v časové jednotce 0,5h a škrábnutý nárazník je opět o.k. aniž by ho někdo opravoval. při první garančce se mnou technik alespoń auto obešel, teď se to řešilo od stolu. a kde jsem měl tuto zkušenost? tam v karviné !!! na reklamovanou manžetu řadící páky čekám už dva týdny. přeju pěkné vánoce :)
1.6i trikolor A/C TWC-bílá 12/2011
Uživatelský avatar
bony
******
Příspěvky: 3409
Registrován: 14 říj 2012, 00:03

Příspěvek od bony »

Co za 260,- Kč...?

odeslano z telefonu.
Odpovědět

Zpět na „ix20“