Vykon motoru

Moderátoři: Farrael, Lhoty, Moderátoři

Uživatelský avatar
Sparrow
*
Příspěvky: 43
Registrován: 25 čer 2006, 13:24
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sparrow »

už se to tady probíralo ale myslim že můžeš mít 66kw i když máš 16v když to je v techničáku ten určitě opisovali podle německého a ty nekecaj ale ta spotřeba se mě zdá vysoka ja jezdím v létě za 7,5 a v zimě 9,5 a to občas závodím pokud teda nevezu rodinu 8)
Lantra kombi 1.6 84kw r.v.1996,Lantra 1.6 84kw r.v.1994,Fiat tipo 1.4 r.v.1990
Reklama
 

Uživatelský avatar
Nightmaster
**
Příspěvky: 151
Registrován: 19 črc 2005, 23:24
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nightmaster »

Pitras píše:...Akorát nevím o tom zúžení potrubí, také to mám z Německa a nevšiml jsem si toho.
Ono to není na první pohled vidět, musíš odmontovat přírubu na potrubí, které přivádí vzduch do motoru. Je tam vložený plech s dírou o menším průměru, než je to potrubí. Ale jestli ti auto jede normálně, tak to tam asi nemáš. :wink:
Moderátor sekcí Pokec a Srazy
*************************
Hyundai Lantra 1.6 16V DOHC G4GR

http://broumovsko.net
Uživatelský avatar
Nightmaster
**
Příspěvky: 151
Registrován: 19 črc 2005, 23:24
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nightmaster »

Koho to zajímá, tak ta věc se sníženým průměrem sacího potrubí je tady, i s obrazovou dokumentací:

https://www.hyundaiclub.net/viewtopic.p ... ba&start=0
Moderátor sekcí Pokec a Srazy
*************************
Hyundai Lantra 1.6 16V DOHC G4GR

http://broumovsko.net
Uživatelský avatar
vlastaFR
***
Příspěvky: 919
Registrován: 18 lis 2006, 17:05
Bydliště: okres frýdlant

Příspěvek od vlastaFR »

Čuz. To ptrubí....no něco na tom bude ale že by to byl takovej rozdíl z 84kw na 66kw to je obr rozdíl :shock: mám 1.8 16v a žádný zázraky to nedělá chtělo by to menší hmotnost 130kg dolů je hrozně znát zkus se svíst s Civikem se stejným výkonem.Budeš čubrnět.......
Pitras
Příspěvky: 5
Registrován: 06 lis 2006, 20:29
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek od Pitras »

Díky za radu řekl bych že jede normálně, ale přes zimu budu dělat nějaké opravy tak bych se podíval i na to zúžení.Pak dám vědět.
Lantra1.6 16V GLS r.v.94 84kW
Uživatelský avatar
Nightmaster
**
Příspěvky: 151
Registrován: 19 črc 2005, 23:24
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nightmaster »

vlastaFR píše:Čuz. To ptrubí....no něco na tom bude ale že by to byl takovej rozdíl z 84kw na 66kw to je obr rozdíl :shock: mám 1.8 16v a žádný zázraky to nedělá chtělo by to menší hmotnost 130kg dolů je hrozně znát zkus se svíst s Civikem se stejným výkonem.Budeš čubrnět.......
Na těch Hondách něco bude. :D Vloni jsem na tuningu závodil se Civikem 1.6 ve sprintu a pěkně mi natrhnul řiť. I když měl možná nějaké sportovní úpravy a já jen sériovku, rozdíl mezi námi byl dost velký. Až přijde čas koupit nové auto, budu se rozmýšlet mezi Accentem a novým Civikem. :wink: :)
Moderátor sekcí Pokec a Srazy
*************************
Hyundai Lantra 1.6 16V DOHC G4GR

http://broumovsko.net
Uživatelský avatar
ryba
***
Příspěvky: 955
Registrován: 15 pro 2005, 08:20
Bydliště: HK

Příspěvek od ryba »

s tou hondou se neda porovnavat. Honda ma mozna papirove nizsi vykon, ale zato ma motory daleko vymakanejsi, co si budem povidat. U hyundaie kdyz presahnes 4000 ot/min tak to jede furt stejne, trochu prida, ale jede az do omezovace. Zato u hondy se za touto hranici otvira peklo :) Plati to obzvlast u V-tec, ale i zakladni 1,4 16v je obdivuhodne silna. Holt ostra vacka :)
Lantra 93/1,5 8v, slouzila dobre, bud ji zeme lehka. Nyni mondeo 2,0i
KamonCZ

Příspěvek od KamonCZ »

Hondy maj motory V-Tec to znamena variabilni casovani ventilu
Uživatelský avatar
vlastaFR
***
Příspěvky: 919
Registrován: 18 lis 2006, 17:05
Bydliště: okres frýdlant

Příspěvek od vlastaFR »

cuz hyundai má taky ostrou vačku. a ta honda nemusí mít V-TEC i ta bez toho ti nakulí (civic rv.92 výkon 92kw) ma skoro o cca 200kg mín vtom to je... si vem když ti do auta sednou 3dospělí lidi je to hrůza skoro "nejedeš" takže ty jedeš vlastně s těma třema lidma oproti tomu civiku :(
Uživatelský avatar
kokroff
**
Příspěvky: 319
Registrován: 11 pro 2005, 18:14
Bydliště: PCE
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokroff »

Kluci, kdyz nekdo chce zavodit, necht si koupi auto na zavodeni. Ja jsem si kupoval auto na jezdeni a pohodli.A to Lantra splnuje.
Hyundai Lantra 1.6 16V G4GR,r.98

*** Ivan je nejlepsi!!! ***
pindras
*
Příspěvky: 27
Registrován: 22 zář 2006, 12:02
Bydliště: okr. Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pindras »

kokroff píše:Kluci, kdyz nekdo chce zavodit, necht si koupi auto na zavodeni. Ja jsem si kupoval auto na jezdeni a pohodli.A to Lantra splnuje.
mas recht :)
LANTRA 1.6i 16V / J-2 / G4GR / DOHC / r.v. 96
Uživatelský avatar
Nightmaster
**
Příspěvky: 151
Registrován: 19 črc 2005, 23:24
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nightmaster »

kokroff píše:Kluci, kdyz nekdo chce zavodit, necht si koupi auto na zavodeni. Ja jsem si kupoval auto na jezdeni a pohodli.A to Lantra splnuje.
Ale to byla jen taková sranda, na tuning srazu. Nebral jsem to moc vážně, ani jsem nepočítal s tím že vyhraju. Jen jsem to chtěl zkusit. :shock:


Obrázek
Moderátor sekcí Pokec a Srazy
*************************
Hyundai Lantra 1.6 16V DOHC G4GR

http://broumovsko.net
pindras
*
Příspěvky: 27
Registrován: 22 zář 2006, 12:02
Bydliště: okr. Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pindras »

byl by nejakej majitel stejnyho modelu co mam ja z okr. Decin, popr. okr. Liberec (smerem k Decinu), ochotnej projet moji Lantru? Porad se mi nejak nezda ten vykon. Pro klid duse. Predem dikys.
LANTRA 1.6i 16V / J-2 / G4GR / DOHC / r.v. 96
pindras
*
Příspěvky: 27
Registrován: 22 zář 2006, 12:02
Bydliště: okr. Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pindras »

pomooc, to tu nikdo neni z DC, CL, LBC?
LANTRA 1.6i 16V / J-2 / G4GR / DOHC / r.v. 96
Uživatelský avatar
zaludnikrs
**
Příspěvky: 371
Registrován: 15 říj 2005, 13:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zaludnikrs »

no tak shodou okolnosti sem taky zavodil s civicem 2005 1,6sport a jede to uplne stejne jako moje lantra takze zas tak zazracne bych to nevidel,ale dobre to sedi to je pravda 8) 16v
Jiřa
Odpovědět

Zpět na „Lantra - Motory“