Vysoká spotřeba

Moderátoři: miooo, Moderátoři

Odpovědět
dvorakvladi12
Příspěvky: 1
Registrován: 21 zář 2013, 20:22

Vysoká spotřeba

Příspěvek od dvorakvladi12 »

Ahoj Mám problém se svým santou 2.4 16V 4x4 rv 2002.
Mám spotřebu benzínu 18 a lpg 19 litrů .lpg montováno v unoru a je sežízeno..
Spotřeba je při rychlosti cca do 100kmh a s lehkou nohou..
Mám novou váhu vzduchu, nové lambda sondy, kabely, svíčky, vzduchový filtr..
Diagnostika nehlasí žádnou chybu! :-(

Díky za radu co stím dělat.
Reklama
 

Uživatelský avatar
miooo
Moderátor
Příspěvky: 908
Registrován: 24 zář 2009, 12:27
Bydliště: Malá Hradná SK-taká malá dedinka pri BN

Re: Vysoká spotřeba

Příspěvek od miooo »

no tak taku spotrebu nemam ani na 2,7...
niekde bude asi problem...
SANTA FE 2,7 V6 rv.2001+LPG GASTECH 600S
jatro26
Příspěvky: 1
Registrován: 17 bře 2014, 13:09

Re: Vysoká spotřeba

Příspěvek od jatro26 »

Cus mam podobny problem se svim santa fe 2.4i 16v 4×4 lpg r.v.2000 akorat ze je moje spotreba 25 -26l/km. Klidna jizda nebo zbesila je jedno porad je to stejny. Byl jsem na diagnostice a jediny co to psalo ze byla 11krat odpojena baterka (spatna baterka). Rozhod sem se ze vymenim svicky a hle prasklej zapalovaci modul na 4valci,vymenil sem ho a myslel ze to bude vcajku. Jenze od ty doby se to nejen nezlepsilo ale jeste k tomu nastaly problemy s jizdou na benzin,kdy santa v nizkych otackach nejede a pri 3-4000 vypali jak strela a na lpg vrni jako by jel jen na tri valce taky jen vnizkych otackach.A to jeste sviti kontrolka motoru a kdyz to prestane jet na to lpg tak ta kontrolka blika.Nevim jestli mam jet znova na tu diagnostiku jestli to chce nejak seridit kdyz sem se v tom hrabal.A jestli to neni jeste neco jinyho abych nejezdil s kazdou veci co vyndam na diagnostiku.prosim o radu nebo me to sezere i s botama.
Non2
Příspěvky: 7
Registrován: 16 kvě 2012, 11:34

Re: Vysoká spotřeba

Příspěvek od Non2 »

Ja mám na SF 2.7 v automate, spotrebu cca 15-16l plynu, na dialnici cca 13l plynu velmi pokojnou jazdou. Na diagnostike hlasene chyby na 6.valci, nefunkčná 1 lambda /postkat/ a chyba na škrtiacej klapke. Auto jazdí ako má, spolahlive
Tomu sa hovorí relativita coooo? :shock:
NonCrasher
Uživatelský avatar
Karamusa
**
Příspěvky: 338
Registrován: 13 led 2011, 22:02
Bydliště: F-M

Re: Vysoká spotřeba

Příspěvek od Karamusa »

Tak jak nemáš správnou směs na válci tak se nedivím že ti vyskakuje Oxygen sensor,klapku vytahnout a vyčistit
Prodej levných autodílů.
Odpovědět

Zpět na „Santa Fe - Motory“