Novy clen

Moderátoři: Lukino, Moderátoři

Odpovědět
malina613
Příspěvky: 4
Registrován: 10 pro 2013, 19:03

Novy clen

Příspěvek od malina613 »

Ahoj,v lete som si kupil Sonatu2.4,r.2005.no povodne som chcel maximu,ale tie ne isu uz nikde na predajChcem Vas poprosit o vysvetlenie niektorych systemov v aute,napriklad nerozumiem tomu:plyn je prilis citlivy/pohyb v kolone vyzaduje sustredenie/ci je to krtiaca klapka neviem.Aj ked som bol v servise,udajne to je normal.
-porucha odomykania soferovych dveri ked sa otvara centr.ako to opravit.Teraz zamykam- odomykam klucom.

- klimatizacia nejde v automatickom rezime aj ked zvolenu teplotu udrziava.
-podvozok je ukrutne tvrdy auto v jednom kuse poskakuje,ale to asi u vsetkych NF.
Inac je to uzasne auto/nikdy som hyundai nemal/asi najviac sa mi paci to ticho pri jazde a priestor snad vo vsetkych smeroch takistovelmi pekny interier.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Otakar84
**
Příspěvky: 371
Registrován: 14 zář 2013, 17:05
Bydliště: Praha 9 Černý Most

Re: Novy clen

Příspěvek od Otakar84 »

Ahoj, no pro začátek, bylo by lepší tohle založit v sekci Sonata, tady to těžko někdo objeví.

Jinak blahopřeju k NFku, je to dobrá kára :wink:

Podvozek už jiný nebude......ano, nejsi sám, koho na takovým korábu trochu mrzí, že není úplně máslový.
S klimou Ti bohužel neporadím, mám totiž manuální a s tou problém zatím žádný nebyl.
No a o centrálu se píše něco tady: https://www.hyundaiclub.net/viewtopic.p ... 1l#p303835

Edit: Ještě k tomu plynu. Na rozjezdy je to s ní naprd, člověk musí citlivě. Najít tu hranici, kde to už zabere v pohodě a zároveň to není příliš v otáčkách je těžký. Každopádně rozjet se jen tak přes spojku není tak úplně samozřejmá věc (vzhledem k objemu motoru, je to s podivem). Asi slabá spojka. Ale měl ji půjčenou kamarád, který má Mazdu 3 s benzinovým dvoulitrem a pochvaloval si, jak jde hned za plynem :wink:
Naposledy upravil(a) Otakar84 dne 21 dub 2014, 13:29, celkem upraveno 1 x.
SONATA NF 2.4 Dynamic, prestige dark red, r. v. 2007 v provozu od r. 2009, u mě od r.2013
NEW ACCENT 1.4 Elegance, leaf green, r. v. 2006 - prodáno r.2013 - nezapomenu! (hold, první vlastní je první vlastní)
Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 2044
Registrován: 12 dub 2005, 15:29
Bydliště: internet

Re: Novy clen

Příspěvek od milosh »

Presunuto z admin sekce.
Odpovědět

Zpět na „SONATA“