SLABÁ PŘEDNÍ SVĚTLA

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
petr.s
***
Příspěvky: 632
Registrován: 29 bře 2013, 18:44
Bydliště: ČR

Re: SLABÁ PŘEDNÍ SVĚTLA

Příspěvek od petr.s »

Někteří budou asi proti, ale já už 3/4 roku jezdím tyhle žárovky. Nejsou sice povolený, ale v čočce to nikdo nepozná a svítí stejně jako xenon a za ty peníze, kdybych je měl po roce měnit. V dálkových mám Osram Night Breaker Plus a budu je muset vyměnit za něco jiného, protože proti tlumeným jsou do žluta.
http://www.rojka-autohifi.cz/hod-h76k-h ... ek-55w-12v
VW Tiguan Allspace R-line 2,0 TSI 162 kW 7DSG Prodáno
Hyundai ix35 2,0 CRDi 135 kW 4x4 Tricolor Style Satin Amber 5/13 Prodáno
Hyundai ix20 1,4 Tricolor Esential Satin Amber 10/14 Má žena
Škoda Felicia Van Plus
Škoda 1000 MB r.v.65 Prodáno, jsem blb
Reklama
 

Uživatelský avatar
FISHkaa
Moderátor
Příspěvky: 3367
Registrován: 28 dub 2010, 14:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: SLABÁ PŘEDNÍ SVĚTLA

Příspěvek od FISHkaa »

jak dlouho vydrží oproti těm osramům tušíš?
Člen Hyundaiclub.cz
Hyundai i30 kombi 1.6i Weekend+
Hyundai Ix35 2.0i Style LPG 2010 = prodáno
Mazda 6 Sport MZR-CD 2003 = out
Audi A4 Avant 2002 TDi = out
Škoda Fabia 1.4 MPi = out
Škoda Favorit 135LS = out
Uživatelský avatar
69pavel
*****
Příspěvky: 1711
Registrován: 30 srp 2009, 20:29

Re: SLABÁ PŘEDNÍ SVĚTLA

Příspěvek od 69pavel »

petr.s píše:Někteří budou asi proti, ale já už 3/4 roku jezdím tyhle žárovky. Nejsou sice povolený, ale v čočce to nikdo nepozná a svítí stejně jako xenon a za ty peníze, kdybych je měl po roce měnit. V dálkových mám Osram Night Breaker Plus a budu je muset vyměnit za něco jiného, protože proti tlumeným jsou do žluta.
http://www.rojka-autohifi.cz/hod-h76k-h ... ek-55w-12v



jj,to jsou pak ty auta ktera v protismeru oslnuji,i kdyz ty si myslis ze ne,nebot v cocce to nikdo nepozna.bejt na miste policajta tak vsem takovym kteri maji prekopane svetlomety bych odebiral technicak na miste a ridicak nejmin na 1/2 roku do cistirny,a pro jeho navraceni prvni pres psychotesty,to by konecne byl poradek na cestach
Hyu ACCENT MCT 1.5CRDi VGT rok: 10/2008 barva: 2X INDIGO BLUEMICA oil: TOTALQUARTZ9000 5W/40
petr.s
***
Příspěvky: 632
Registrován: 29 bře 2013, 18:44
Bydliště: ČR

Re: SLABÁ PŘEDNÍ SVĚTLA

Příspěvek od petr.s »

jj,to jsou pak ty auta ktera v protismeru oslnuji,i kdyz ty si myslis ze ne,nebot v cocce to nikdo nepozna.bejt na miste policajta tak vsem takovym kteri maji prekopane svetlomety bych odebiral technicak na miste a ridicak nejmin na 1/2 roku do cistirny,a pro jeho navraceni prvni pres psychotesty,to by konecne byl poradek na cestach[/quote]

Nechci ti vyvracet tvůj názor, ale jen pro přesnost, nevím co je překopaného na světle, ve kterém je daná jiná žárovka. Ta žárovka dělá úplně stejnou hranu jako ta před tím, jen má bělejší světlo. Ještě se mi nestalo, že by na mě někdo bliknul, že ho oslňuji nebo mu moje světla vadí. Takže až proti tobě pojedu a budu tě na tolik oslňovat, že ti to bude bránit v jízdě, pak si piš tyhle řeči, ale do té doby mě prosím nehodnoť tvojí mylnou teorií. Díky.
VW Tiguan Allspace R-line 2,0 TSI 162 kW 7DSG Prodáno
Hyundai ix35 2,0 CRDi 135 kW 4x4 Tricolor Style Satin Amber 5/13 Prodáno
Hyundai ix20 1,4 Tricolor Esential Satin Amber 10/14 Má žena
Škoda Felicia Van Plus
Škoda 1000 MB r.v.65 Prodáno, jsem blb
Uživatelský avatar
laufas
******
Příspěvky: 2748
Registrován: 19 led 2008, 14:25
Bydliště: OL

Re: SLABÁ PŘEDNÍ SVĚTLA

Příspěvek od laufas »

Takze ty to hodnotis jen podle toho, ze na tebe jeste nikdo nebliknul?
i30 1.4 + kn, 12/2007
petr.s
***
Příspěvky: 632
Registrován: 29 bře 2013, 18:44
Bydliště: ČR

Re: SLABÁ PŘEDNÍ SVĚTLA

Příspěvek od petr.s »

laufas píše:Takze ty to hodnotis jen podle toho, ze na tebe jeste nikdo nebliknul?
Tak třeba podle regloskopu nebo podle názoru několika známých, se kterými se potkávám a tudíž můžou hodnotit, jestli oslňuji. To mě osobně stačí na to, abych si troufnul tvrdit, že neoslňuji.
VW Tiguan Allspace R-line 2,0 TSI 162 kW 7DSG Prodáno
Hyundai ix35 2,0 CRDi 135 kW 4x4 Tricolor Style Satin Amber 5/13 Prodáno
Hyundai ix20 1,4 Tricolor Esential Satin Amber 10/14 Má žena
Škoda Felicia Van Plus
Škoda 1000 MB r.v.65 Prodáno, jsem blb
Uživatelský avatar
FISHkaa
Moderátor
Příspěvky: 3367
Registrován: 28 dub 2010, 14:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: SLABÁ PŘEDNÍ SVĚTLA

Příspěvek od FISHkaa »

srovnávat xenony a tyto "studenější" žárovky je poněkud mimo. Žárovka má stejný příkon a stejné ohnisko jako H7, tj. na rozdíl od xenonů nemůže, při seřízených světlometech, oslňovat...
Člen Hyundaiclub.cz
Hyundai i30 kombi 1.6i Weekend+
Hyundai Ix35 2.0i Style LPG 2010 = prodáno
Mazda 6 Sport MZR-CD 2003 = out
Audi A4 Avant 2002 TDi = out
Škoda Fabia 1.4 MPi = out
Škoda Favorit 135LS = out
Uživatelský avatar
69pavel
*****
Příspěvky: 1711
Registrován: 30 srp 2009, 20:29

Re: SLABÁ PŘEDNÍ SVĚTLA

Příspěvek od 69pavel »

to je jedno jestli xenony nebo cokoliv jineho,proste je to o pristupu ceskeho cloveka k nasim zakonum,jednou je to neschvalene tak to na aute nema co delat,jeden to namontuje a pak se vsichni opici, proste to neni schvalene na provoz na cestach tak to tam nema co delat.
takhle se chova vetsina naseho naroda a tez to tak vypada,vsude je samy bordel....
i kdyz jsem komunisty nemel rad tak na neco byli dobri - to stado ovci a beranu ktere neumelo dodrzovat zakony drzeli zkratka.....
Hyu ACCENT MCT 1.5CRDi VGT rok: 10/2008 barva: 2X INDIGO BLUEMICA oil: TOTALQUARTZ9000 5W/40
petr.s
***
Příspěvky: 632
Registrován: 29 bře 2013, 18:44
Bydliště: ČR

Re: SLABÁ PŘEDNÍ SVĚTLA

Příspěvek od petr.s »

FISHkaa píše:srovnávat xenony a tyto "studenější" žárovky je poněkud mimo. Žárovka má stejný příkon a stejné ohnisko jako H7, tj. na rozdíl od xenonů nemůže, při seřízených světlometech, oslňovat...
Díky, že alespoň někdo má normální logické uvažování... =D>
VW Tiguan Allspace R-line 2,0 TSI 162 kW 7DSG Prodáno
Hyundai ix35 2,0 CRDi 135 kW 4x4 Tricolor Style Satin Amber 5/13 Prodáno
Hyundai ix20 1,4 Tricolor Esential Satin Amber 10/14 Má žena
Škoda Felicia Van Plus
Škoda 1000 MB r.v.65 Prodáno, jsem blb
ilcas
*
Příspěvky: 65
Registrován: 19 bře 2011, 10:10

Re: SLABÁ PŘEDNÍ SVĚTLA

Příspěvek od ilcas »

Alf6 píše:Jaky jsou zarovky na denni sviceni? Jsou stejne u ix35 jako u Elantry? Jak vam dlouho vydrzi? Je lepsi je vymenit za něco lepšího? :shock:
Já jsem tam "nightbreker plus" dával asi týden poté, co jsem auto koupil. Ve 30 tis. km odešla jedna, zhruba za týden druhá.. Skvělé načasování.:-) Tak jsem tam vrátil původní a jsou tam do teď, asi 66 tis. km. Takže si myslím, že životnost je celkem slušná.
ix35 1.7 CRDi Comfort
Odpovědět

Zpět na „ix35 Elektronika“