Bazarová Sonata 2,0CRDi

Moderátoři: Lukino, Moderátoři

Uživatelský avatar
Otakar84
**
Příspěvky: 371
Registrován: 14 zář 2013, 17:05
Bydliště: Praha 9 Černý Most

Re: Bazarová Sonata 2,0CRDi

Příspěvek od Otakar84 »

Co naplat, nový je nový. O tom žádná.... Tvoje zkušenost je teda pěkně hnusná, ale v téhle republice se není čemu divit. Máme to v povaze, sice ne všichni, ale....
Každopádně se pořád dá narazit na unikáty, jejichž historie je neuvěřitelná a zároveň pravdivá.

Přečti si co píše P3RF3KT
https://www.hyundaiclub.net/viewtopic.p ... 44#p422544

Tahle by mě taky zajímala...
https://www.sauto.cz/osobni/detail/hyun ... oFrom=list
SONATA NF 2.4 Dynamic, prestige dark red, r. v. 2007 v provozu od r. 2009, u mě od r.2013
NEW ACCENT 1.4 Elegance, leaf green, r. v. 2006 - prodáno r.2013 - nezapomenu! (hold, první vlastní je první vlastní)
Reklama
 

Draxx
*
Příspěvky: 59
Registrován: 06 pro 2010, 21:25

Re: Bazarová Sonata 2,0CRDi

Příspěvek od Draxx »

mizuno píše:
Draxx píše:Pekna, ty facelift interiery jsou zatracene hezci = )
Jen skoda toho motoru : P
Jen by me zajimalo, jak se ten diesel chova s automatem. Jestli je to dobre sladeny a jak to jede, precejen hydromenic nejaky vykon ubere.

K najezdu vozidel - moje Sonata 3.3 za 6 let zivota najela 73k km = ) Nejaka pani s tim vozila deti do skoly.
Pokud tu paní znáš ty, tak ok. Poku to tvrdí prodejce, tak to bude z 90% lež. Jednou jsem se takhle byl podívat na nissan primera u autorizovaného(!) prodejce, prej je od starosty Šlapanic, co jim to nechal na protiúčet. Tak jsem si vyjel Cebii a podle průběhu historie byla odhadem tak o 100 tis stočená. To bylo jediný auto, který jsem si kdy nechal ověřit, pak jsem si raději koupil nový :hyu: :) .
Mas pravdu. Ale ten jsem si temer jisty, ze km jsou realne. Projel sem to Cebii jeste pred koupi, vse souhlasilo. Navic uz jednu sonatu NF s najetejma 230k vlastnim, takze tak trochu vim jak je vuz v tech km opotrebovanej. A vsechny ovladace jako napr. otocny kolecko teploty/intenzity foukani, blinkry, prepinani dalkove/tlumene svetla maji vyrazne tuzsi chod oproti ojetejsi sestre. Stav volantu i pedalu odpovida nizkemu najezdu. Napr. zapinani svetel bylo umatlany od mejkapu, stejne jako pasy nebo ovladac stahovani okenka. Vzadu zcela ocividne detstke autosadacky byly jako doma, cemuz odpovida neskutecne polity/zajebany koberec na podlaze vzadu = )
Servisni kniha i stitek oleje v motorovem prostoru se tez shodovaly.
Treba se pletu a fakt me ojebali, ale aspon to udelali mimoradne dobre = ))
Sonata NF 2.4
Sonata NF 3.3 = )
trogar
Příspěvky: 1
Registrován: 30 říj 2014, 19:55

Re: Bazarová Sonata 2,0CRDi

Příspěvek od trogar »

zdravím všechny příznivce sonaty. jsem tady nováček který vlastní 2 roky daewoo nubiru a rád bych přesedlal na sonátu, moc toho nenajezdím tak 5000-10000km za rok, mám rád pohodlnoua klidnou jízdu. předběžně jsem si vyhlédl tuhle z autoesa http://www.autoesa.cz/hyundai/sonata/sedan/c-92568.html, je fakt že k tomuhle prodejci moc velkou důvěru nemám ale třeba se časy měněj. rád bych znal váš názor. díky za reakci.
Uživatelský avatar
Otakar84
**
Příspěvky: 371
Registrován: 14 zář 2013, 17:05
Bydliště: Praha 9 Černý Most

Re: Bazarová Sonata 2,0CRDi

Příspěvek od Otakar84 »

Ahoj. Tak Ti nevím. Myslím, že sem na fórum moc lidí s dieselovou Sončou nechodí. Ale před nedávnem si koupil bazarovou chrochtalku s automatem uživatel Kali. Tak zkus SZ. Třeba se Ti ozve. :wink:

Každopádně výbavu v té inzerci musel vypisovat nějaký slaboduchý jedinec... Např.: závěsné zařízení - asi si ji pak můžeš někde v kempu zavěsit, aby nepřekážela... Dál je supr, že má tažné oko - to jen tak někdo nemá... Napsat, že má multifunkční volant je fajn, ale proč to doplnili o ovládání rádia pod volantem (ausgerechnet pod volantem-snad na volantu ne? )... Imobilizer byl za příplatek v devadesátých letech (a to možná jen u Škodovky ), to už je dávno samozřejmost...
Tak Ti nevím, co za lidi Auto Esa zaměstnává a jak moc se časy změnily...
SONATA NF 2.4 Dynamic, prestige dark red, r. v. 2007 v provozu od r. 2009, u mě od r.2013
NEW ACCENT 1.4 Elegance, leaf green, r. v. 2006 - prodáno r.2013 - nezapomenu! (hold, první vlastní je první vlastní)
mirap3
Příspěvky: 2
Registrován: 27 říj 2014, 19:21

Re: Bazarová Sonata 2,0CRDi

Příspěvek od mirap3 »

Jsem majitelem naftové Sonaty 2009, 150 Ps, manual. To auto jezdí do 6-ti litrů, Rekord mám 4,4 l - při cestě na dovolenou - mám i fotku z palubního PC. Prozíravě jsem si ji pořídil pro zapšklé TDI-čkaře. Horní hranice spotřeby je 6,7 l. Přiznávám, že mám velmi, velmi těžkou nohu, a proto také na kratší cesty (do 40km) používám druhou, plynovou Sonatu.
Co se týká servisu měním jen olej. Najeto 130 000 Km
Takže tohle auto mohu jen doporučit..
Odpovědět

Zpět na „SONATA“