automatické sklápanie/vyklápanie späťákov

Evropský nástupce Sonaty

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
bony
******
Příspěvky: 3409
Registrován: 14 říj 2012, 00:03

Re: automatické sklápanie/vyklápanie späťákov

Příspěvek od bony »

drastys píše:Dnes mě štve, že jsem kdysi ten tvůj modul do své i30 nevzal :oops:

Odesláno z mého GT-I9100 pomocí Tapatalk
To ti věřím, nemohu si ho vynachválit!!! Roberte ještě jednou děkuji za super odvedenou práci. Jede jak hodinky. Sem tam udělá to, že při bouchnutí dveřmi se sami sklopí, ale to je kosmetika ;-) jsem max spokojen.
Reklama
 

Uživatelský avatar
feri
*
Příspěvky: 41
Registrován: 14 pro 2010, 19:25

Re: automatické sklápanie/vyklápanie späťákov

Příspěvek od feri »

Robert
Vsetko funguje ok respekt
Santa fe 2,2 CRDi VGT premium 2011, 145kw, automat
Uživatelský avatar
robertbulko
****
Příspěvky: 1039
Registrován: 10 črc 2013, 15:05
Bydliště: Trenčín

Re: automatické sklápanie/vyklápanie späťákov

Příspěvek od robertbulko »

bony píše:
drastys píše:Dnes mě štve, že jsem kdysi ten tvůj modul do své i30 nevzal :oops:

Odesláno z mého GT-I9100 pomocí Tapatalk
To ti věřím, nemohu si ho vynachválit!!! Roberte ještě jednou děkuji za super odvedenou práci. Jede jak hodinky. Sem tam udělá to, že při bouchnutí dveřmi se sami sklopí, ale to je kosmetika ;-) jsem max spokojen.
Áno, modul ALT. 2 v niektorých prípadoch naozaj sklopí pri buchnutí dverí. Nebudem teraz písať prečo, práve tento malý neduh som odstránil dodatočným doplnením kondenzátora do obvodu. Pokiaľ sa nájde niekto komu to robí problém, viem to poriešiť k úplnej spokojnosti.
Hyundai i40 CW EAGLE edition • Style • 1.7 CRDi • 100kw • 6A/T
Uživatelský avatar
robertbulko
****
Příspěvky: 1039
Registrován: 10 črc 2013, 15:05
Bydliště: Trenčín

Re: automatické sklápanie/vyklápanie späťákov

Příspěvek od robertbulko »

Chlapi veľmi si vážim každé vaše ďakujem. Je to super pocit, keď viem že som vám mohol urobiť radosť a o to viac, že tá radosť pretrváva. Veľmi som sa snažil urobiť modul ALT. 2 tak, aby fungoval minimálne tak dobre ako ALT. 1. Bolo to kompilované a s vašou pomocou sa mi podarilo dotiahnuť tento modul do 100% fungujúceho stavu. Urobiť modul ALT. 2 bola pre mňa veľká výzva. V laboratórnych podmienkach u mňa v obývačke :D to bola "brnkačka", niečo iné bola prax vo vašich autách. Moc vám ďakujem za trpezlivosť a porozumenie v riešení problémov, ktoré si aplikovanie do praxe prinieslo. Dneska je modul plne funkčný a jeho finálna verzia je dokonalá. Pri výrobe modulov som sa snažil vybrať kvalitné komponenty a som veľmi rád, že vám všetkým moduly slúžia k vašej spokojnosti. Neviete si predsaviť aké to bolo ťažké vymyslieť a následne posunúť moduly do praxe. Na začiatku to bola pre mňa veľká neznáma, len som moc chcel. Asi už moc píšem, ale vaše neustále ďakovania vždy keď tu niečo napíšem prínášajú do môjho života takú nostalgiu..... neviam ako to presne opísať, proste som rád. :wink:

ĎAKUJEM!
Naposledy upravil(a) robertbulko dne 12 lis 2014, 09:43, celkem upraveno 1 x.
Hyundai i40 CW EAGLE edition • Style • 1.7 CRDi • 100kw • 6A/T
karelmrak
**
Příspěvky: 385
Registrován: 22 čer 2014, 13:38

Re: automatické sklápanie/vyklápanie späťákov

Příspěvek od karelmrak »

Možnosť by tu bola: https://www.youtube.com/embed/xjGXJ_kpl ... autoplay=1 :P[/quote]
Tohle ovšem není žádný odkaz, to je jen video, takže dík...
Uživatelský avatar
bony
******
Příspěvky: 3409
Registrován: 14 říj 2012, 00:03

Re: automatické sklápanie/vyklápanie späťákov

Příspěvek od bony »

karelmrak píše:Možnosť by tu bola: https://www.youtube.com/embed/xjGXJ_kpl ... autoplay=1 :P
Tohle ovšem není žádný odkaz, to je jen video, takže dík...[/quote]
To je ale úplně něco jiného, to si nemůže k modulu od Roberta ani čichnout... ;-)
hjd
*
Příspěvky: 20
Registrován: 28 kvě 2014, 09:25
Bydliště: Praha

Re: automatické sklápanie/vyklápanie späťákov

Příspěvek od hjd »

Roberte, kde jsi sehnal ty konektory? Uvažuji, že bych si něco vyrobil, ale konektory nemůžu sehnat.
Nemáš případně alespoň jejich označení?
Díky.
Hyundai i30 kombi 1,6VVT 05/2014
Uživatelský avatar
bony
******
Příspěvky: 3409
Registrován: 14 říj 2012, 00:03

Re: automatické sklápanie/vyklápanie späťákov

Příspěvek od bony »

robertbulko píše:
bony píše:
drastys píše:Dnes mě štve, že jsem kdysi ten tvůj modul do své i30 nevzal :oops:

Odesláno z mého GT-I9100 pomocí Tapatalk
To ti věřím, nemohu si ho vynachválit!!! Roberte ještě jednou děkuji za super odvedenou práci. Jede jak hodinky. Sem tam udělá to, že při bouchnutí dveřmi se sami sklopí, ale to je kosmetika ;-) jsem max spokojen.
Áno, modul ALT. 2 v niektorých prípadoch naozaj sklopí pri buchnutí dverí. Nebudem teraz písať prečo, práve tento malý neduh som odstránil dodatočným doplnením kondenzátora do obvodu. Pokiaľ sa nájde niekto komu to robí problém, viem to poriešiť k úplnej spokojnosti.
Neviděl bych v tom, problém, je to jen kosmetika ;-) Pokud bych se někdy rozhodnul o předělání, mohu tě požádat o SZ jak se to dá odstranit?
Jinak čím dál víc potkávám majitele nových :hyu: a neustále se ptají jak jsem dokázal, že po zamčení se zrcátka sami sklopí... Tak jim to vysvětluji a rozhovor vždy končí slovy "škoda, že Robert už toto nedodává" :-)
Uživatelský avatar
bony
******
Příspěvky: 3409
Registrován: 14 říj 2012, 00:03

Re: automatické sklápanie/vyklápanie späťákov

Příspěvek od bony »

hjd píše:Roberte, kde jsi sehnal ty konektory? Uvažuji, že bych si něco vyrobil, ale konektory nemůžu sehnat.
Nemáš případně alespoň jejich označení?
Díky.
Někde to zde v tom vlákně bylo již napsáno včetně fotky a označení konektoru.
hjd
*
Příspěvky: 20
Registrován: 28 kvě 2014, 09:25
Bydliště: Praha

Re: automatické sklápanie/vyklápanie späťákov

Příspěvek od hjd »

Nějak to nemůžu najít. Fotky tam jsou, ale to označení jsem nenašel.
Hyundai i30 kombi 1,6VVT 05/2014
Uživatelský avatar
robertbulko
****
Příspěvky: 1039
Registrován: 10 črc 2013, 15:05
Bydliště: Trenčín

Re: automatické sklápanie/vyklápanie späťákov

Příspěvek od robertbulko »

bony píše: Pokud bych se někdy rozhodnul o předělání, mohu tě požádat o SZ jak se to dá odstranit?
Jinak čím dál víc potkávám majitele nových :hyu: a neustále se ptají jak jsem dokázal, že po zamčení se zrcátka sami sklopí... Tak jim to vysvětluji a rozhovor vždy končí slovy "škoda, že Robert už toto nedodává" :-)
Modul ALT. 2 mal 2 dizajnové úpravy:
Tu je prvá úprava: https://www.hyundaiclub.net/viewtopic.p ... 95#p410882
Tu je návod na doplnenie kondenzátora: https://www.hyundaiclub.net/viewtopic.p ... 55#p426240
Hyundai i40 CW EAGLE edition • Style • 1.7 CRDi • 100kw • 6A/T
Uživatelský avatar
robertbulko
****
Příspěvky: 1039
Registrován: 10 črc 2013, 15:05
Bydliště: Trenčín

Re: automatické sklápanie/vyklápanie späťákov

Příspěvek od robertbulko »

hjd píše:Nějak to nemůžu najít. Fotky tam jsou, ale to označení jsem nenašel.
http://chcwld.en.alibaba.com/product/12 ... &edm_ver=e
http://chcwld.en.alibaba.com/product/12 ... 1S_21.html

Konektory vyrába jediná fabrika na svete a samozrejme ku konektorom treba priobjednať aj piny. Ja som sa hodne natrápil, kým som vôbec našiel dodávateľa a potom kým sa mi podarilo dohodnúť objednávku na 25ks. Minimálny predpokladaný počet k odberu je 500ks.
Hyundai i40 CW EAGLE edition • Style • 1.7 CRDi • 100kw • 6A/T
hjd
*
Příspěvky: 20
Registrován: 28 kvě 2014, 09:25
Bydliště: Praha

Re: automatické sklápanie/vyklápanie späťákov

Příspěvek od hjd »

Díky za označení konektorů. Zkouším je ještě sehnat jinde, ale zatím moc nadějně to nevypadá... :(
Hyundai i30 kombi 1,6VVT 05/2014
Uživatelský avatar
robertbulko
****
Příspěvky: 1039
Registrován: 10 črc 2013, 15:05
Bydliště: Trenčín

Re: automatické sklápanie/vyklápanie späťákov

Příspěvek od robertbulko »

karelmrak píše:Možnosť by tu bola: https://www.youtube.com/embed/xjGXJ_kpl ... autoplay=1 :P
Tohle ovšem není žádný odkaz, to je jen video, takže dík...
Pod tým videom som presne napísal koľko tá vecička stojí a hneď na úvode videa je web výrobcu/dodávateľa. Čo viac ešte chceš? :P
Hyundai i40 CW EAGLE edition • Style • 1.7 CRDi • 100kw • 6A/T
karelmrak
**
Příspěvky: 385
Registrován: 22 čer 2014, 13:38

Re: automatické sklápanie/vyklápanie späťákov

Příspěvek od karelmrak »

Pod tým videom som presne napísal koľko tá vecička stojí a hneď na úvode videa je web výrobcu/dodávateľa. Čo viac ešte chceš? :P[/quote]

Omlouvám se, nepostřehl jsem to, v každém případě je tam doprava zdarma, a zrovna se namáhám, abych tu jejich měnu nějak konvertoval, je to celé čínsky, na ebay proběhla z Koreje rovněž doprava zdarma, cena 69 dolarů.
Odpovědět

Zpět na „i40“