DPF regeneracia

Startování, spojka, převodovka, provozní kapaliny.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
milan74kb
**
Příspěvky: 387
Registrován: 03 bře 2010, 16:06

Re: DPF regeneracia

Příspěvek od milan74kb »

mne sa prave ten dizajn paci a to XT v sedej metalize strihnute cervenymi doplnkami je nadherne.
Skoda ze aj :hyu: nema take podobne auta v ponuke. Nejak som sa rozmlsal tym vykonnym dieslom :mrgreen: a uz slabsie auto nechcem. A mal som moznost probnut to XT aj v terene - parada.
Inak k tej Honde, cez vianoce som jedno nove CRV musel tahat hore kopcom po ujazdenom snehu. Tie pohlady ludi (ix35 taha CRV) stali za to :-). 4x4 je u noveho CRVcka totalny prepadak.
2013 Hyundai ix35 2,0 CRDi 135 kW 4x4 Premium Navi (6MT)
(paket design + paket pre zle cesty + sun / winter packet + safety packet)
spotreba - dlhodoby priemer 7.2 L / 100 km (3/3 RT na tempomate)
najazdene - 55.000 km
Reklama
 

ixík35
*
Příspěvky: 42
Registrován: 13 led 2015, 10:34

Re: DPF regeneracia

Příspěvek od ixík35 »

Chtěl bych se zeptat - 1,7 CRDI. Nemám zkušenosti s filtrem částic ve výfuku. Je to cítit v autě, když se vypaluje? (Asi jako když náklaďáku smrdí spojka, nebo trochu delší dobu brzdí.) Jeli jsme z Prahy po d8 a pak při sjíždění z českého středohoří jsem ucítil, že se něco pálí. (Bylo to ve tři noci a provoz byl minimální, tudíž to asi nebylo z jiného auta.) Zeptal jsem se manželky a cítila to také. Trvalo to asi tak kolem minuty a pak to přestalo. Na jízdě jsem nepoznal nic (jel jsem z kopce bez plynu) jen ten zápach pálení. Mám auto teprve osm dní, tak se snažím pozorovat každý zvuk a každou změnu od normálu. Najel jsem zatím asi sedm nebo osm set km. Díky za info.
IX 35 crdi 1.7
Seat Altea XL 1.9 PDI
Seat Toledo 1.9 Tdi
Seat Cordoba 1.2
Seat Leon 1.4
Seat Cordoba 1.0
Škoda Felicia 1.3
VW Polo 1.6
Fiat Polski 1.3
Škoda 100
V práci střídavě autobus Karosa a sklápěcí souprava Liaz.
Odpovědět

Zpět na „ix35 Motor a převodovka“