Operativní leasing - nabídka Hyundai Tarif

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Uživatelský avatar
tmx
**
Příspěvky: 331
Registrován: 02 pro 2014, 23:00

Re: Operativní leasing - nabídka Hyundai Tarif

Příspěvek od tmx »

Náhodou na OL znovu koukám a nějak ze stránek Hyundai zmizely ty detailní ceny a zůstaly jen ceny od. Každopádně u i30 kombi je stále uvedeno od 5999 a přibyla krátká "od 5699 Kč".
Co je možná pro někoho víc zajímavé, že FAQ jsou přímo pdf od ČSOB leasing a je tam mimo jiné uvedeno:
  • Vrácení vozidla probíhá v Autocentru ČSOB Leasingu v Čakovicích.
    ...
    Vozidlo je po ukončení nájmu nabízeno k odkupu formou elektronické aukce. Do této aukce vám na vyžádání předají přístup pracovníci ČSOB Leasingu v Autocentru Čakovice, kde budete vozidlo vracet.
Čili je možné teoreticky získat následně auto pro sebe / někoho blízkého velmi výhodně.

A btw, Rapid v tichosti zdražil o 700 Kč a Toledo o 500 Kč oba na na 6499 Kč.

A nejvtipnější je VW.
  • Volkswagen Golf Comfortline 1,2 TSI 81 kW
    15000 km ročně
    24 měsíců 6999 Kč
    36 měsíců 7399 Kč
    BONUS | při době nájmu na 36 měsíců si klient může libovolně dovybavit vůz v hodnotě 10.000 Kč
36*400 = 14400 :mrgreen: :mrgreen:
Volkswagen Tiguan People 1,5 eTSi 110 kW mHEV, 2024, modrá Nightshade
Hyundai i30 1,6 MPI 88 kW Weekend, 2014, Ice Blue (XAF)
Ford Focus Combi 1,8 85 kW, 2002, modrá Metropolis
Fiat Brava 1,6 76 kW, 1999, modrošedá
Reklama
 

koko24
Příspěvky: 5
Registrován: 06 črc 2015, 20:52

Re: Operativní leasing - nabídka Hyundai Tarif

Příspěvek od koko24 »

Je zajímavé, že tam nyní figuruje ČSOB leasing. Ještě nedávno tuto službu zaštiťoval Unicredit Fleet.
Uživatelský avatar
Swordfish76
**
Příspěvky: 103
Registrován: 17 říj 2014, 13:32
Bydliště: Kladno

Re: Operativní leasing - nabídka Hyundai Tarif

Příspěvek od Swordfish76 »

koko24 píše:Je zajímavé, že tam nyní figuruje ČSOB leasing. Ještě nedávno tuto službu zaštiťoval Unicredit Fleet.
To bude zřejmě reakce na naprosto katastrofální servis ze strany UniCreditu. Když jsem zařizoval ten OL loni v říjnu, tak prodejce psal stížnost na vedení HMCZ, aby s tím UniCreditem něco udělali, že to už není možné - nereagují na emaily, zapírají se na telefonu, nejsou schopni dát nabídku bez chyb, předají dealerům informace, které si neověří a pak pošlou nové (horší podmínky), ani se neomluví a chtějí ať si to dealeři vyřídí se zákazníky sami, což ty dealery poškozuje v očích lidí, byť za to v té chvíli nemůžou.
To píšu z vlastní zkušenosti se zařizováním OL Hyundai a info, které jsem pak měl od dealera + sám jsem písemně komunikoval přímo s Unicreditem a jako přímý potenciální zákazník jsem je pěkně jebal. Výsledkem bylo, že vyměnili týpka, co tam na to kašlal a místo něj to pak řešila nějaká ženská.
Jinak zatím zkušenost s OL jen dobrá - platím nájem, leju benzín a jezdím. Už jsem řešil i pojistnou událost, vše proběhlo rychle, bez zádrhele. Poslal jsem protokol, dohodnul se se servisem, fakturu poslali přímo pojišťovně viníka. Po mně chtěli zaplatit jen 200 Kč za den půjčení náhradního auta, když moje bylo v servisu na výměně nabouraného nárazníku. Napsal jsem jim, že nic platit nebudu, že nejsem viník nehody, ať si to vymáhají po pojišťovně viníka nebo přímo po něm. Obratem mi volali, že fakturu ruší a nic platit nemám.
Škoda Karoq 1.5 TSi 110kW DSG (2018) - čekatel, Hyundai i30 kombi 1.6 GDI (2014), Mazda 2 1.3 63kW (2009)
Ex: Honda Stream 2.0 i-VTEC 115kW (2003), Suzuki Swift 1.3/68kW (2005), Honda Accord Coupé 2.0i 98kW (1993),Honda Prelude 2.0i 108kW (1987)
Odpovědět

Zpět na „Pokec“