Čibrny sršeň

Založte si své téma a představte svojí i30 ostatním

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Axel.Foley
*******
Příspěvky: 20903
Registrován: 07 zář 2011, 00:02
Bydliště: Olomouc

Re: Čibrny sršeň

Příspěvek od Axel.Foley »

Čibrny sršeň dostane luxusní péči laku - nechal jsem se ukecat Alfem :mrgreen:
DSC_0440.JPG
DSC_0440.JPG (111.98 KiB) Zobrazeno 1301 x
Jsem příjemně překvapen vůní ONR. Voní jak bonbony nebo žvýkačky :lol:
CUPRA Formentor 1,5 TSi DSG
Hyu Tucson 1,7 CRDi Czech Edition, 09/2016, Sand White - prodáno
Reklama
 

Uživatelský avatar
milda h
*****
Příspěvky: 1661
Registrován: 15 led 2012, 21:08
Bydliště: Vysočina NMnM

Re: Čibrny sršeň

Příspěvek od milda h »

Tak poreferuj, jsem zvědav na Tvůj názor. :-k
Obrázek ix20 1.6 CVVT trikolor Cashmere Brown 12/2011
Uživatelský avatar
Alf6
******
Příspěvky: 4971
Registrován: 26 srp 2013, 23:33
Bydliště: Klatovy

Re: Čibrny sršeň

Příspěvek od Alf6 »

Super :D A uz to vidim, mas jinou barvu uterky, takze ja si fakt koupil na ty okna :(
Hyundai ELANTRA 1,6 MPI STYLE 97 kw/132hp
Uživatelský avatar
milda h
*****
Příspěvky: 1661
Registrován: 15 led 2012, 21:08
Bydliště: Vysočina NMnM

Re: Čibrny sršeň

Příspěvek od milda h »

#-o Proč myslíš Alfe, :-k co když jen inovovali barvu :?:
Obrázek ix20 1.6 CVVT trikolor Cashmere Brown 12/2011
Uživatelský avatar
Alf6
******
Příspěvky: 4971
Registrován: 26 srp 2013, 23:33
Bydliště: Klatovy

Re: Čibrny sršeň

Příspěvek od Alf6 »

Ta moje je bílá :D ale at uz je na co chce, tak vodu saje dobře ...uz to nebudu resit :D
Hyundai ELANTRA 1,6 MPI STYLE 97 kw/132hp
Uživatelský avatar
milda h
*****
Příspěvky: 1661
Registrován: 15 led 2012, 21:08
Bydliště: Vysočina NMnM

Re: Čibrny sršeň

Příspěvek od milda h »

Moje taky :D/
Obrázek ix20 1.6 CVVT trikolor Cashmere Brown 12/2011
Uživatelský avatar
89majlo96
Moderátor
Příspěvky: 3545
Registrován: 05 úno 2009, 07:58
Bydliště: Topoľčany
Kontaktovat uživatele:

Re: Čibrny sršeň

Příspěvek od 89majlo96 »

To co vyfotil Axel je vaflova utierka, najlepsie sa pouziva na okna, nezostavaju po nej totiz smuhy ako od klasickeho mikrovlakna. Na farbe nezalezi, skor na zlozeni materialu, strukture a vyske vlasu.
1,4i CVVT občas nezaškodí pozdraviť obmedzovač...
Uživatelský avatar
Axel.Foley
*******
Příspěvky: 20903
Registrován: 07 zář 2011, 00:02
Bydliště: Olomouc

Re: Čibrny sršeň

Příspěvek od Axel.Foley »

Tahle vafle je přímo doporučována pro použití s ONR (viz http://www.detailingpro.cz/optimum-no-r ... no%20rinse , standardní mytí, bod 2; platí to i zpětně, t. j. od utěrky vede odkaz na ONR).

Každopádně dám vědět, co a jak.
CUPRA Formentor 1,5 TSi DSG
Hyu Tucson 1,7 CRDi Czech Edition, 09/2016, Sand White - prodáno
Uživatelský avatar
milda h
*****
Příspěvky: 1661
Registrován: 15 led 2012, 21:08
Bydliště: Vysočina NMnM

Re: Čibrny sršeň

Příspěvek od milda h »

Tož jak :?: :?: :?:
Obrázek ix20 1.6 CVVT trikolor Cashmere Brown 12/2011
Uživatelský avatar
Axel.Foley
*******
Příspěvky: 20903
Registrován: 07 zář 2011, 00:02
Bydliště: Olomouc

Re: Čibrny sršeň

Příspěvek od Axel.Foley »

Zatím nijak, ještě jsem nezkoušel. Když vše dobře dopadne, dostanu se k mytí v druhé polovině příštího týdne. Vyzouším to i na tátově tmavě šedivé Corse :wink:
CUPRA Formentor 1,5 TSi DSG
Hyu Tucson 1,7 CRDi Czech Edition, 09/2016, Sand White - prodáno
Uživatelský avatar
Axel.Foley
*******
Příspěvky: 20903
Registrován: 07 zář 2011, 00:02
Bydliště: Olomouc

Re: Čibrny sršeň

Příspěvek od Axel.Foley »

Včera jsem zaparkoval u obchoďáku, sklopil zrcátka, zamknul - a blinkr v levém zrcátku ani neškytl. Zato ráno při odemykání blikal jak nový :lol: Takže v pondělí návštěva servisu :? a pak hurá na dovolenou :mrgreen:
CUPRA Formentor 1,5 TSi DSG
Hyu Tucson 1,7 CRDi Czech Edition, 09/2016, Sand White - prodáno
Uživatelský avatar
Axel.Foley
*******
Příspěvky: 20903
Registrován: 07 zář 2011, 00:02
Bydliště: Olomouc

Re: Čibrny sršeň

Příspěvek od Axel.Foley »

Čibrny sršeň má nazuty nové papučky. Zatím najeto cca 100 km a spokojenost maximální =D> První postřeh je, že Hankook Ventus Prime 2 jsou opravdu tiché =D> Změna drsnosti asfaltu není tak citelná jako na předešlých Hankook Optimo K415. Spíš není vůbec znát. Teď ještě odhlučnit motor :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Včera v noci jsem chytil déšť, pneu drží krásně i na mokru.

Na hodnocení je ještě brzy, důkladný test nové pneu teprve čeká. Za 14 dní budu vědět víc, to budou mít najeto kolem 2000 km.
CUPRA Formentor 1,5 TSi DSG
Hyu Tucson 1,7 CRDi Czech Edition, 09/2016, Sand White - prodáno
Uživatelský avatar
Alf6
******
Příspěvky: 4971
Registrován: 26 srp 2013, 23:33
Bydliště: Klatovy

Re: Čibrny sršeň

Příspěvek od Alf6 »

Chceme fotku :D
Nechapu jak muzes nevydržet vyzkoušet ONR. To ja, když se něco takového koupim ,tak ten samy den to proste musim vyzkouset :D
Hyundai ELANTRA 1,6 MPI STYLE 97 kw/132hp
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22822
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Čibrny sršeň

Příspěvek od Hardcam »

Ja taky :mrgreen:
Axely, to jsem z trici mohl sundat dekl nad motorem i pod motorem a prenechat ti ho, Hyu za to chce bura, trochu to pomohlo. Vubec tak premejslim, ze jsem to na ten vykup mel oskubat :/
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Axel.Foley
*******
Příspěvky: 20903
Registrován: 07 zář 2011, 00:02
Bydliště: Olomouc

Re: Čibrny sršeň

Příspěvek od Axel.Foley »

Čeho fotku chceš, Alfe? :D Musím sršně nejdřív pořádně umýt, až pak si můžu hrát s ONR. Na pořádné mytí nebyl čas, chuť a ani nálada. Navíc auto stojí v práci celý den na slunci a aplikovat chemii na horký lak by asi nebylo to pravé ořechové.

Hardcam: Díky, hezké od Tebe. I za nápad :wink: Tím odhlučněním jsem chtěl říct, že nové pneu jsou proti původním o tolik tišší, že se mi najednou zdá, že je motor hlučný :D Nic se neděje, zvyknu si.
CUPRA Formentor 1,5 TSi DSG
Hyu Tucson 1,7 CRDi Czech Edition, 09/2016, Sand White - prodáno
Odpovědět

Zpět na „i30 Auta členů“