Pomoc...I30 špatně startuje při teplém motoru

Startování, spojka, převodovka, provozní kapaliny.

Moderátoři: nulda, 89majlo96, Moderátoři

Uživatelský avatar
nulda
**
Příspěvky: 458
Registrován: 03 led 2011, 11:11
Bydliště: Praha

Re: Pomoc...I30 špatně startuje při teplém motoru

Příspěvek od nulda »

Ja si myslim,ze EGR jsem mel i na benzinove 1.5 u mazdy 323f.

Odesláno z mého GT-I8190N pomocí Tapatalk 2
Hyundai i30 1.4i CVVT, Comfort (2010/05/26), Indigo Blue
Reklama
 

zulyk
**
Příspěvky: 328
Registrován: 31 srp 2010, 07:57
Bydliště: VT

Re: Pomoc...I30 špatně startuje při teplém motoru

Příspěvek od zulyk »

HYUNDAI I30 FASTBACK, 1,4 TGDI
M.arty
*
Příspěvky: 20
Registrován: 26 kvě 2010, 15:43

Re: Pomoc...I30 špatně startuje při teplém motoru

Příspěvek od M.arty »

Když loni v létě byla vedra tak mi také nešlo 3x nastartovat. Pomohlo mi několikrát prošlápnout plyn při zapnuté elektrice a potom nastartovat s plně sešlápnutým plynem. U feldy 1,6 MPI byl tento postup zcela normální a popsaný v návodu k obsluze při startování teplého motoru nebo ve vedrech, protože tam docházelo k odpaření benzínu a na volnoběžné nastavení klapky prostě motor nešel nastartovat. Stejné to bude asi i u i30.
i30cw Comfort, 1.6 CVVT, Vivid blue, 03/2010, Seoul - South Korea
sedrik_7
**
Příspěvky: 235
Registrován: 15 led 2011, 10:30
Bydliště: Košice

Re: Pomoc...I30 špatně startuje při teplém motoru

Příspěvek od sedrik_7 »

Ahojte, tí, ktorí máte alebo mali ste problém so štartovaním pri studenom motore a motor ledva ledva naberal otáčky, nesvietila Vám pri tom kontrolka ? Mne sa za posledné tri dni už druhý krát stalo, že keď som štartoval, naskočil motor, no na veľmi nízke otáčky, dusilo ho to a skutočne akoby nevedel, či má chcípnuť alebo pridať, tak mi popri tom svietila tá žltá, či oranžová či aká je kontrolka riadiacej jednotky. Tankujem výlučne Slovnaft, nakoľko, keď som tankoval na OMV, mal som problém pri štartovaní. Iba taký detail, že to trvalo občas dlhšie, kým motor naskočil. Pri Slovnafte bez problému, akurát teraz tento :/
Hyundai i30 1,4 CVVT , 80kW , ročník 5/2010
Johny8811
Příspěvky: 1
Registrován: 26 srp 2015, 13:02

Re: Pomoc...I30 špatně startuje při teplém motoru

Příspěvek od Johny8811 »

Nazdar lidi ted resim vas problem a problem je v palivovem cerpadle ! Kosntrukcni vada !unik tlaku paliva u regulatoru tlaku musi byt stale4,5 baru i za 10 minut tam musi byt a druhy den asopn 3 pokud tlak padne auto musi dlouho tocit aby natlacilo benzin do listy .zavada odstranena
Odpovědět

Zpět na „i30 Motor a převodovka“