Kabinový filtr - koupě

Přístrojovka, ovladače, sedadla, zavazadlový prostor.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
fevlad
*
Příspěvky: 83
Registrován: 09 lis 2013, 06:47
Bydliště: Prešov

Re: Kabinový filtr - koupě

Příspěvek od fevlad »

nejaky typ na kabin.filter za dobru cenu ...I30 2013 1,4 ....nasiel som tento,len ci nahodou nema typ za lepsiu cenu...
http://www.ebay.com/itm/Genuine-Hyundai ... 99&vxp=mtr
Hyundai I30 , 1,4 MPI Family - 73 kW, Creamy White 2013
Reklama
 

abdulzabak
**
Příspěvky: 351
Registrován: 26 zář 2014, 16:52

Re: Kabinový filtr - koupě

Příspěvek od abdulzabak »

fevlad píše:nejaky typ na kabin.filter za dobru cenu ...I30 2013 1,4 ....nasiel som tento,len ci nahodou nema typ za lepsiu cenu...
http://www.ebay.com/itm/Genuine-Hyundai ... 99&vxp=mtr
tak to je podle me dost drahy, ja koupil Valeo za 189 http://www.autodily-cardo.cz/nove/kabin ... eo-715740/ vzal jsem rovnou 3 kusy, aby se rozpocitalo postovne (ty casem uziju).
i30 GDI kombi Weekend 2014 Cashmere Brown
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Kabinový filtr - koupě

Příspěvek od Hardcam »

To je sice pekny, ale vzal jsi pouze rozmerove podobny filtr, nikoliv presny na dany auto. Proc ma byt filtr presny asi netreba vysvetlovat, pripadne to najdes v jednom z predchozich cisel Sveta motoru. A muze byt mj. problem pri reklamaci soustavy topeni/klima. Ono je usetrit a usetrit.
Kabinak jsem akorat pred hodkou vyndal po 10tkm (2 mesice provozu) cernej jak uhel, tak jsem rovnou dal novej. Presnej, ale pravda, Pyrhovo vitezstvi z ceny se nekonalo. Spravil jsem par fotek, kdyby nekdo chtel.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
marod22
*
Příspěvky: 63
Registrován: 01 bře 2015, 19:45
Bydliště: Bratislava

Re: Kabinový filtr - koupě

Příspěvek od marod22 »

Ak tomu dobre rozumiem, vieš zohnať mimo iného aj kabínové filtre za dobrú cenu? Posielaš aj na Slovensko?
I30 kombi 1.6 GDI weekend cool red 2014
fevlad
*
Příspěvky: 83
Registrován: 09 lis 2013, 06:47
Bydliště: Prešov

Re: Kabinový filtr - koupě

Příspěvek od fevlad »

Hardcam píše:To je sice pekny, ale vzal jsi pouze rozmerove podobny filtr, nikoliv presny na dany auto. Proc ma byt filtr presny asi netreba vysvetlovat, pripadne to najdes v jednom z predchozich cisel Sveta motoru. A muze byt mj. problem pri reklamaci soustavy topeni/klima. Ono je usetrit a usetrit.
Kabinak jsem akorat pred hodkou vyndal po 10tkm (2 mesice provozu) cernej jak uhel, tak jsem rovnou dal novej. Presnej, ale pravda, Pyrhovo vitezstvi z ceny se nekonalo. Spravil jsem par fotek, kdyby nekdo chtel.
cau vies poradit aky za slusne €,resp kolkoby stal filter od Teba dik
Hyundai I30 , 1,4 MPI Family - 73 kW, Creamy White 2013
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Kabinový filtr - koupě

Příspěvek od Hardcam »

A to je prave ten zasadni problem, proc jsem psal "Pyrhovo vitezstvi". Alternativu existuje - Mann, ale ne levna (1ks cca 400,-). Coz s postou na SR IMHO postrada absolutne smysl. Ja jsem ho ted se zatnutyma zubama pro sebe koupil a vymernil, protoze uz to celkem horelo, jinak bych to oddalil, na i30 I stal kabinak dve stovky, to byla jina pisnicka.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
fevlad
*
Příspěvky: 83
Registrován: 09 lis 2013, 06:47
Bydliště: Prešov

Re: Kabinový filtr - koupě

Příspěvek od fevlad »

Hardcam píše:A to je prave ten zasadni problem, proc jsem psal "Pyrhovo vitezstvi". Alternativu existuje - Mann, ale ne levna (1ks cca 400,-). Coz s postou na SR IMHO postrada absolutne smysl. Ja jsem ho ted se zatnutyma zubama pro sebe koupil a vymernil, protoze uz to celkem horelo, jinak bych to oddalil, na i30 I stal kabinak dve stovky, to byla jina pisnicka.
vies poradit konkretny typ na I30...dik
Hyundai I30 , 1,4 MPI Family - 73 kW, Creamy White 2013
abdulzabak
**
Příspěvky: 351
Registrován: 26 zář 2014, 16:52

Re: Kabinový filtr - koupě

Příspěvek od abdulzabak »

Hardcam píše:To je sice pekny, ale vzal jsi pouze rozmerove podobny filtr, nikoliv presny na dany auto. Proc ma byt filtr presny asi netreba vysvetlovat, pripadne to najdes v jednom z predchozich cisel Sveta motoru. A muze byt mj. problem pri reklamaci soustavy topeni/klima. Ono je usetrit a usetrit.
Kabinak jsem akorat pred hodkou vyndal po 10tkm (2 mesice provozu) cernej jak uhel, tak jsem rovnou dal novej. Presnej, ale pravda, Pyrhovo vitezstvi z ceny se nekonalo. Spravil jsem par fotek, kdyby nekdo chtel.
cozeto? Vzdyt original ma "238 mm šířka, délka 194 mm, výška 20 mm" a to Valeo ma presne stejne rozmery. Kdyz jsem vyndal puvodni Hyundai, prilozenim k sobe bylo jasne, ze jse o rozmerove naprosto identicke filtry.

Takze pokud to bylo na me, uplne nechapu o cem je rec...
i30 GDI kombi Weekend 2014 Cashmere Brown
fevlad
*
Příspěvky: 83
Registrován: 09 lis 2013, 06:47
Bydliště: Prešov

Re: Kabinový filtr - koupě

Příspěvek od fevlad »

za mesiac ma caka 2.garancka, tak sa chcem opytat či tento kab.filter bude ok...

https://www.motointegrator.sk/produkty/ ... s-j1340512

dík
Hyundai I30 , 1,4 MPI Family - 73 kW, Creamy White 2013
jjenda
**
Příspěvky: 257
Registrován: 27 bře 2014, 10:44

Re: Kabinový filtr - koupě

Příspěvek od jjenda »

Musím podpořit Abdulzabaka, Ten samý filtr jsem si na zkoušku také objednal a byl rozměrově naprosto shodný s originálem. Teď si jich objednám víc, abych rozpustil poštovné a budu je měnit sám klidně už po roce. Za ty peníze se to vyplatí! :D
I 30, 1,6 CVVT 88 kW HB, Trikolor + Paket Parking + 16", Sleek Silver
Renault Thalia 1.2 silver
Š Felicia 1.3 MPI GL
ex:Mitsubishi Lancer Wagon
Š 1000 MB
Bohousek
**
Příspěvky: 270
Registrován: 18 kvě 2015, 18:40
Bydliště: Brno

Re: Kabinový filtr - koupě

Příspěvek od Bohousek »

Zdravím Pánové, teď jsem pročetl téma a mám hlavu jak pátrací balón, všichni tu píší o filtru z papíru, a jen 2 nebo 3 lidi položili moji otázku ale nedostali odpověď. Neměl by náhodou být na autě s klimatizací karbonový filtr?

Mám dvouzónovou climu s CleanAir(prej čistička vzduchu ale nechce se mi tomu věřit), neměl by být tedy filtr karbonový? Už jen kvůli desinfekci a bakteriíím?

Pokud ne opravte mě dík.
i30 WG 1.6i CVVT Trikolor FLEET2, steel grey + plná parkovací výbava :)
Škoda fabia 1 1.2htp
VW passat variatn 1.8T 20V
Renault 21 1.8i
Škoda 130 Rapid
fevlad
*
Příspěvky: 83
Registrován: 09 lis 2013, 06:47
Bydliště: Prešov

Re: Kabinový filtr - koupě

Příspěvek od fevlad »

jjenda píše:Musím podpořit Abdulzabaka, Ten samý filtr jsem si na zkoušku také objednal a byl rozměrově naprosto shodný s originálem. Teď si jich objednám víc, abych rozpustil poštovné a budu je měnit sám klidně už po roce. Za ty peníze se to vyplatí! :D
cize by mal pasovat aj na I30,1.4,73kw,2013. ? dik
Hyundai I30 , 1,4 MPI Family - 73 kW, Creamy White 2013
jjenda
**
Příspěvky: 257
Registrován: 27 bře 2014, 10:44

Re: Kabinový filtr - koupě

Příspěvek od jjenda »

Pro Bohouška
Někde se to tady zpět ve vláknu rozebíralo. Originál je také jen bílý papírový. Zachytává pyl a prachové částice. Ten karbonový je jako u digestoře v kuchyni, kde ještě navíc filtruje "smrady". Jezdíš-li kolem hnojiště nebo dlouho v tunelech, tak si jej kup, ale normálně papírový postačuje.
I 30, 1,6 CVVT 88 kW HB, Trikolor + Paket Parking + 16", Sleek Silver
Renault Thalia 1.2 silver
Š Felicia 1.3 MPI GL
ex:Mitsubishi Lancer Wagon
Š 1000 MB
jjenda
**
Příspěvky: 257
Registrován: 27 bře 2014, 10:44

Re: Kabinový filtr - koupě

Příspěvek od jjenda »

Pro Bohouška
Někde se to tady zpět ve vláknu rozebíralo. Originál je také jen bílý papírový. Zachytává pyl a prachové částice. Ten karbonový je jako u digestoře v kuchyni, kde ještě navíc filtruje "smrady". Jezdíš-li kolem hnojiště nebo dlouho v tunelech, tak si jej kup, ale normálně papírový postačuje.
I 30, 1,6 CVVT 88 kW HB, Trikolor + Paket Parking + 16", Sleek Silver
Renault Thalia 1.2 silver
Š Felicia 1.3 MPI GL
ex:Mitsubishi Lancer Wagon
Š 1000 MB
marod22
*
Příspěvky: 63
Registrován: 01 bře 2015, 19:45
Bydliště: Bratislava

Re: Kabinový filtr - koupě

Příspěvek od marod22 »

Ja som teraz menil, len som si tak dlho obzeral ten pôvodný, že som si neni istý, či som nedal nový naopak :mrgreen: . Vzduch prichádza zhora že? :roll:
I30 kombi 1.6 GDI weekend cool red 2014
Odpovědět

Zpět na „i30 2012- Interiér“