Polámalo se mě radio s nav.a zesil.,výměna za OEM Android

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
zdenal z brna
Příspěvky: 5
Registrován: 02 črc 2014, 07:57
Bydliště: Brno

Polámalo se mě radio s nav.a zesil.,výměna za OEM Android

Příspěvek od zdenal z brna »

Zdravím,polámalo se mě původní radio s navigací a zesilovačem. Tak jsem si nechal poslat OEM rádio s androidem. Potřeboval bych poradit se zapojením . U rádia jsou dvě krabičky: 1-SPDIF 2-AMP CONTROLLER. Radio jsem na stole rozjel SPDIF jsem pustil do zesáku (doma)a jelo to. V excelu jsem vytvořil tabulku , kde jsou konektory jak na radiu tak v autě, co jsem věděl tak je to propojené u ostatních bych potřeboval poradit,jedná se ovládání na volantu a kamery...Díkec.
Přílohy
IX35 OEM radio konektory zapojení 1.JPG
IX35 OEM radio konektory zapojení 1.JPG (117.03 KiB) Zobrazeno 1716 x
zesilovač kia.jpg
zesilovač kia.jpg (138.61 KiB) Zobrazeno 1899 x
OEM Radio.jpg
OEM Radio.jpg (190.15 KiB) Zobrazeno 1941 x
Naposledy upravil(a) zdenal z brna dne 20 říj 2015, 09:11, celkem upraveno 2 x.
ix35 r.v.2010
Reklama
 

Miloslav.k
*
Příspěvky: 28
Registrován: 07 led 2011, 17:39
Bydliště: Lužice-(Hodonín)

Re: Polámalo se mě radio s nav.a zesil.,výměna za OEM Androi

Příspěvek od Miloslav.k »

Obraz kamery konektor B pozice15,16.propojit na žlutý CINCH konektor, prostřední obrázek. Napájení kamery pravděpodobně konektor B pozice 13,14.(Změřit zda je při zapnutém klíčku a zařazené zpátečce na 14,15 napětí 12V.Při dodatečné montáži se toto napětí zpravidla bere ze světla zpátečky)

BRAKE -nezapojovat ,slouží k zablokování videa při jízdě

Ovládání tlačítky z volantu--budeš muset dokoupit adaptér CONNECTS2 na ix 35 ,cena asi 2500Kč a propojovací kabel z adapteru k rádiu, pro tvoji značku rádia(různé konektory u rádia),podle prostředního obrázku tam máš asi volné dráty.
ix35 classic 1,6gdi
zdenal z brna
Příspěvky: 5
Registrován: 02 črc 2014, 07:57
Bydliště: Brno

Re: Polámalo se mě radio s nav.a zesil.,výměna za OEM Androi

Příspěvek od zdenal z brna »

Tak jsem projel ruský forum a tam to taky řešily, tak nějak jsem jsem to zapojil a funguje to. Ovladání na volantu i zesilovač fachá až na tu zadní kameru.Zapojil jsem 15,16 do radia, radio se při zpátečce přeplo a na obrazovce (neni signal) , neni napájení kamery . Ještě budu pátrat. Opravil jsem to zapojení tak se to snad bude někomu hodit.

kamera se napájí 6,5V
http://autoclub-ix35.ru/viewtopic.php?f=24&t=4885

Tak je to zapojené, všechno fachá, spokojenost. Na tu zadní kameru jsem dal převodník z 12V na 6,5V z číny.

http://www.banggood.com/10Pcs-LM2596-DC ... 63307.html
Přílohy
zadni kamera.gif
zadni kamera.gif (12.72 KiB) Zobrazeno 1796 x
ix35 r.v.2010
Odpovědět

Zpět na „ix35 Elektronika“