Výmena spojky komu

Startování, spojka, převodovka, provozní kapaliny.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Výmena spojky komu

Příspěvek od Hardcam »

dalibordn píše:Ty vole, to jsou teda auta. :hyu:
Aaa, pan se slabounkym patvarem od Fiatu zasel prudit. Sekce Linea mrtva, tak se chodis socializovat sem, no nene :lol: :lol: :mrgreen: [-o<
Nechces si povidat o zavadach tam, myslim, ze na Bravo II se leccos najde, vlastne na vsech Fiatech.
Přílohy
IMG_20151223_112230.jpg
IMG_20151223_112230.jpg (169.72 KiB) Zobrazeno 2326 x
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Reklama
 

dalibordn
**
Příspěvky: 140
Registrován: 02 bře 2009, 18:24

Re: Výmena spojky komu

Příspěvek od dalibordn »

Harde myslel jsem, že máš větší úroveň komunikace. Nezlob se, ale já tady odpovídal po delší době s pocitem, to snad nemyslí kluci ve výrobě :hyu: vážně. Po tak, dlouhé době neumí dořešit u i30 problém spojky. Asi mi nebudeš věřit, ale já žádné podobné problémy a ani ostatní co Lineu vlastní také nemají. Proto jsem si dovolil vstoupit do debaty. Jestli máš tu pravomoc, jakože jo vymaž mne ze seznamu. Mrzí mne tvoje neoprávněná kritika. Jak někdo něco řekne na :hyu: jsi nepříčetně zákeřný. Já své současné auto kvalitativně nepovznáším do nebes, ale ty jsi asi nikdy chybu neudělal a kupuješ jen nej auta. =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>
Hyundai i30 made in cz
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Výmena spojky komu

Příspěvek od Hardcam »

Ale jdi ty brepto...podivej se do historie svych pristupu a toho, co sem pises. Objevis se, zarejpes si a zase odtahnes na svuj pisek. Vzdyt je to trapny. Vsude po forech pises hovadiny o :hyu: + nabadas lidi, aby si sem to "zlo" chodili cist, tak kdo je tady zaujatej? Mne predevsim vadi to, co delas a co tim sledujes, ten princip, Hyundai vem cert. Od doby, cos konvertoval, je z tebe rejpavej blb.
Přílohy
dalibor.jpg
dalibor.jpg (159.29 KiB) Zobrazeno 2285 x
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
jjenda
**
Příspěvky: 257
Registrován: 27 bře 2014, 10:44

Re: Výmena spojky komu

Příspěvek od jjenda »

Hoď to Harde za hlavu, jsou Vánoce. " Čím víc se budeš s hovnem mazat, tím víc bude smrdět". :mrgreen: Šéf vyfasoval Insignii dehta dvoulitr v kombíku a kudy chodí tudy na ni plive. Na Šumavě plně naložený a taky mu smrděla spojka. Předtím měl O III , tu chválil, ale byla jízdně tvrdá a ještě před ní Fokuse 1,6 naftu a taky nebyl z něho odvázaný. Každý auto má svoje + a -.
I 30, 1,6 CVVT 88 kW HB, Trikolor + Paket Parking + 16", Sleek Silver
Renault Thalia 1.2 silver
Š Felicia 1.3 MPI GL
ex:Mitsubishi Lancer Wagon
Š 1000 MB
dalibordn
**
Příspěvky: 140
Registrován: 02 bře 2009, 18:24

Re: Výmena spojky komu

Příspěvek od dalibordn »

Hardcam píše:Ale jdi ty brepto...podivej se do historie svych pristupu a toho, co sem pises. Objevis se, zarejpes si a zase odtahnes na svuj pisek. Vzdyt je to trapny. Vsude po forech pises hovadiny o :hyu: + nabadas lidi, aby si sem to "zlo" chodili cist, tak kdo je tady zaujatej? Mne predevsim vadi to, co delas a co tim sledujes, ten princip, Hyundai vem cert. Od doby, cos konvertoval, je z tebe rejpavej blb.
Když udělají admina znovu adminem to je dar, jak pro koho. Jinak hezké svátky prezidente :hyu: Sere tě, že nemám s autem problém. Hoď to za hlavu jsou svátky a přemýšlej víc nad něčem jiným, jak je na tom :hyu: špatně . [-o< [-o<
Hyundai i30 made in cz
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Výmena spojky komu

Příspěvek od Hardcam »

Jednoho takovyho, co furt placal admin admin jsem tu uz meli. Jsem admin stale (o zadnem znovu nevim, ale to vem cert) a mile rad to komukoliv s mozkem predam, stejne to aktivne nevykonavam.
Dalibore, mne je tvoje auto opravdu ukradeny, nicmene problemy ti nepreju, nepreju je nikomu. Naopak bych si pral, aby ses zacal chovat jako ferovej chlap.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Martinsp
****
Příspěvky: 1399
Registrován: 25 zář 2010, 09:59
Bydliště: Č. Budějovice

Re: Výmena spojky komu

Příspěvek od Martinsp »

Zrovna fiata jsem měl taky a zázrak to určitě nebyl, ale už měl nejlepší léta za sebou. Možná že už jsem to tu někde psal, ale kamarád kdysi koupil stilo benzína a dával přes půl míče. A popravdě větší sráč už koupit nešlo. S motorem v servisu několikrát, že jde na 3 válce. Převodovka ho chtěla nechat v Chorvatsku, tak dojel na trojku domu a podvozek katastrofa. Furt bouchání a výměny která neměli konce. Auto nebylo ani zajeté a po záruce šlo. U mého fiatu (marea) byl motor dobrý, ale podvozek taky tragédie.
Tím vším nechci říct že je hyundai špička, ale fiat je jedna z mála automobilek kam jsem se při koupi nešel ani podívat. Údajně umí perfekt motory, jen ten zbytek neumí dotáhnout do konce.
Naposledy upravil(a) Martinsp dne 23 pro 2015, 19:33, celkem upraveno 1 x.
Hyundai I30 kombi, 1.6gdi, weekend. Tucson 2022, 1,6 T-gdi, 110kw, 4x4, smart
Honda Jazz, 1,4, 2008- prodaný
Hyundai Getz, 1.3, 2003- prodaný
dalibordn
**
Příspěvky: 140
Registrován: 02 bře 2009, 18:24

Re: Výmena spojky komu

Příspěvek od dalibordn »

Martinsp píše:Zrovna fiata jsem měl taky a zázrak to určitě nebyl, ale už měl nejlepší léta za sebou. Možná že už jsem to tu někde psal, ale kamarád kdysi koupi stylo benzína a dával přes půl míče. A popravdě větší sráč už koupit nešlo. S motorem v servisu několikrát, že jde na 3 válce. Převodovka ho chtěla nechat v Chorvatsku, tak dojel na trojku domu a podvozek katastrofa. Furt bouchání a výměny která neměli konce. Auto nebylo ani zajeté a po záruce šlo. U mého fiatu (marea) byl motor dobrý, ale podvozek taky tragédie.
Tím vším nechci říct že je hyundai špička, ale fiat je jedna z mála automobilek kam jsem se při koupi nešel ani podívat. Údajně umí perfekt motory, jen ten zbytek neumí dotáhnout do konce.

Pěkný, ale to špatný Stilo se píše s i po t. :cry: :cry: Heskího ježýžka. =D> Mějme se rádi jako řidiči ne jako das auto.
Hyundai i30 made in cz
Martinsp
****
Příspěvky: 1399
Registrován: 25 zář 2010, 09:59
Bydliště: Č. Budějovice

Re: Výmena spojky komu

Příspěvek od Martinsp »

Moc se omlouvám, ale kvalitu to STILU ani fiatu nepřinese.
Hyundai I30 kombi, 1.6gdi, weekend. Tucson 2022, 1,6 T-gdi, 110kw, 4x4, smart
Honda Jazz, 1,4, 2008- prodaný
Hyundai Getz, 1.3, 2003- prodaný
dalibordn
**
Příspěvky: 140
Registrován: 02 bře 2009, 18:24

Re: Výmena spojky komu

Příspěvek od dalibordn »

Martinsp píše:Moc se omlouvám, ale kvalitu to STILU ani fiatu nepřinese.

Jemu, jak píšeš ne, ale o tobě si zde pár členů bude myslet, že komunikuje na nějaké základní úrovni. Pohodu a bohatého ježíška i Hardíkovi. :D
Hyundai i30 made in cz
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Výmena spojky komu

Příspěvek od Hardcam »

mne staci malo, ver mi ;)
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
idam.i
*******
Příspěvky: 9008
Registrován: 24 dub 2012, 23:25
Bydliště: Bratislava

Re: Výmena spojky komu

Příspěvek od idam.i »

Že sa necháte naštartovať. #-o Nestojí to za to. [-X
Veselé vianoce. :)
Hyundai i20 Chic 1,25 (2017-) biela
Opel Insignia GS 1,5 T Innovation(2018-) Satin Grey
Hyundai Elantra AD 1,6 Style Sparkling metal
Hyundai i40cw 1,6 GDI, Blue spirit
Ford Cmax 1,6
Ford Mondeo 1,8
Mazda 626 V6, Renault 21 , Citroen BX16...
jjenda
**
Příspěvky: 257
Registrován: 27 bře 2014, 10:44

Re: Výmena spojky komu

Příspěvek od jjenda »

dalibordne, teď o svátcích se tady na to vys.. a na silvestra něco napiš ať se pořádně zasmějeme (třeba o Fiatech). :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: A pro ostatní - kluci pěkné Vánoce.
I 30, 1,6 CVVT 88 kW HB, Trikolor + Paket Parking + 16", Sleek Silver
Renault Thalia 1.2 silver
Š Felicia 1.3 MPI GL
ex:Mitsubishi Lancer Wagon
Š 1000 MB
Uživatelský avatar
Marc
*
Příspěvky: 67
Registrován: 25 zář 2013, 15:50
Bydliště: Hořovice

Re: Výmena spojky komu

Příspěvek od Marc »

Tak i já se přidáván do zájmového kroužku "spojka". Dnes při zrychlování na dálnici vyletely otáčky ze 4 na 6,5 tisíce. Hned jsem volal servis a zítra jedu na kontrolu :( Zatím mne to dělá na 6ku na dálnici. Ve městě nic. Mam najeto 45200 km. A to jsem chtěl příští týden jet na hory. :oops:
Hyundai i30 kombi, 1.4TGdi 7DCT, STYLE+ULTIMATE+PANORAMA+Clean Slate
Hyundai i30 1.6 CVVT, kombi, STYLE, Phantom black
Peugeot 407 SW 2.0 HDi, automat
Citroen C5 Exclusive, 2.0 HPi
Citroen Picasso 2.0 HDi
Opel Omega 2.5i V6 CD
SEAT Toledo 1.9D
Uživatelský avatar
vorlajz
*******
Příspěvky: 9963
Registrován: 19 srp 2012, 08:21

Re: Výmena spojky komu

Příspěvek od vorlajz »

Marcu... Jaký mas auto? Motor...
Hyundai Tucson 4x4 - 1.6 TGDI MHEV, N-LINE Šéďa ve Stajlu... ;) - NA CESTĚ

Hyundai i30 combi aka Mysak - 1.6 GDI, CashB ve Stajlu... ;) - PRODÁNO
Hyundai i30 SW aka Mumínek - 1.6 CVVT, Bílá ve Stajlu... ;) - PRODÁNO
Odpovědět

Zpět na „i30 2012- Motor a převodovka“