Autocentrum Bek - Ústí nad Labem

Vše o garančkách a Vašich zkušenostech se servisy.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
vipe
Moderátor
Příspěvky: 993
Registrován: 17 lis 2007, 17:24
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Autocentrum Bek - Ústí nad Labem

Příspěvek od vipe »

Nemáte někdo info jak to tam vedou, byl tam někdo na prohlídce?
Hyundai I30 MY14 White Creamy 1.6 CVVT 88kW + Parking, 16" Alu
Hyundai Getz 1,3 2005 G4E-A Hiphop Red HL
Zázraky na počkání, nemožné do tří dnů.
Reklama
 

PeDr
*
Příspěvky: 48
Registrován: 11 črc 2012, 12:26
Bydliště: UnL

Re: Autocentrum Bek - Ústí nad Labem

Příspěvek od PeDr »

Jsou tam lidi z bývalého KREANSu z ÚnL.
Loni před garančkou jsem poptával ceny prohlídky v servisech v okolí. BEK jako jediný ani neodpověděl.
Byl jsem nakonec v Mostě.

Koukal jsem, že jsou nové Teplice a Roudnice.
i30 2012 Style - 1,6 GDI - Hazel Brown
Uživatelský avatar
lada 71
***
Příspěvky: 537
Registrován: 08 úno 2011, 10:51
Bydliště: Nordböhmen

Re: Autocentrum Bek - Ústí nad Labem

Příspěvek od lada 71 »

Já byl v BEKu v Ústí na páté garančce, vloni v létě a celkově spokojenost. I když, težko soudit nějak do hloubky, páč jsem žádnou závadu na autě neměl. Ale, i na předešlích garančkách jsem hlásil, že při přejíždění nerovností (kočičí hlavy, koleje a jiné), mi něco ze zadu občas bouchne. Nikde s tím nic neudělali, páč tam údajně nic nebylo. Tady v Ústí jsem to nahlásil taky a ejhle, mechanik prý jen něco pošteloval a je najednou po bouchání. S mechanikem jsem se na place potkal, byl to mladej kluk kolem 25 let, tak že z mé strany ze začátku trochu nedůvěra, ale nakonec mile překvapil svou šikovností a přístupem. Pokud se nic nestane, tak letos v létě opět pojedu do BEKu v Ústí.
Hyundai i30 Comfort, 1,6 CRDi VGT - 85kW, Vivid Blue, 07 / 2010.
Oil: Shell Helix Diesel Ultra 5W-30. Benzina - Verva Diesel / Euro Oil - Optimal Diesel (bez biosložky) + VIF
"Ať to má kozy nebo kola, vždy s tím budou problémy".
Mareki30
Příspěvky: 1
Registrován: 22 črc 2016, 23:16

Re: Autocentrum Bek - Ústí nad Labem

Příspěvek od Mareki30 »

Dobry den, bol som tam 2x prelakovavali mi zadny naraznik, je vidno rozdiel odtienu (naraznik je tmavsi ) a strechu tam rozdiel vidiet neni ale pri odmontovani lišt mi super mechanici doskrabali kritky na stresnych lištach vsimol som si to bohuzial az dnes... inak som auto naspat dostal zaspinete zvonka od prachu ako to brusili a zvnutra tak isto sedacky spinave od bieleho prachu. Tento servis NEODPORUCAM!!! V pondelok idem na 1.garancnu do Decina dufam ze to tam bude lepsie.
Luboš s Hyundai
Příspěvky: 3
Registrován: 04 úno 2017, 09:20

Re: Autocentrum Bek - Ústí nad Labem

Příspěvek od Luboš s Hyundai »

PeDr píše:Jsou tam lidi z bývalého KREANSu z ÚnL.
Loni před garančkou jsem poptával ceny prohlídky v servisech v okolí. BEK jako jediný ani neodpověděl.
Byl jsem nakonec v Mostě.

Koukal jsem, že jsou nové Teplice a Roudnice.
A jak jsi byl v Mostě spokojen ?
Zatím na garančku nemusím, ale pokud bych musel do servisu, rád bych věděl, do kterého raději ne. U mne připadá v úvahu:
Ústí n. L., Teplice, Roudnice n. L., Most.

i30 kombi
i30 kombi, 1,6 mpi / 88kW
jardasl
*
Příspěvky: 36
Registrován: 08 zář 2014, 11:33

Re: Autocentrum Bek - Ústí nad Labem

Příspěvek od jardasl »

Luboš s Hyundai píše:
PeDr píše:Jsou tam lidi z bývalého KREANSu z ÚnL.
Loni před garančkou jsem poptával ceny prohlídky v servisech v okolí. BEK jako jediný ani neodpověděl.
Byl jsem nakonec v Mostě.

Koukal jsem, že jsou nové Teplice a Roudnice.
A jak jsi byl v Mostě spokojen ?
Zatím na garančku nemusím, ale pokud bych musel do servisu, rád bych věděl, do kterého raději ne. U mne připadá v úvahu:
Ústí n. L., Teplice, Roudnice n. L., Most.

i30 kombi
Tak tak, take mi predloni nikdo z Ústí neodpověděl...
Vsechny servisy jsem absolovoval v Moste a az na jeden problemek ohledne cistoty prace vse ok.

Jen tak mimochodem jsem byl v Teplicich, coz mam nejblize, resit nenavijeni roletky a popraskanou kuzi na volantu, kouknul na to a ze se ozve. Je to 14 dni a nikdo nic, takze se opet objedvam do Mostu kde to vse funguje
i30 cw 1,6 CVVT Weekend
Suzuki GSR 600
bývávalo:
Citroen C5 1,6 HDi
VW Jetta 1,8i
Škoda Favorit
Luboš s Hyundai
Příspěvky: 3
Registrován: 04 úno 2017, 09:20

Re: Autocentrum Bek - Ústí nad Labem

Příspěvek od Luboš s Hyundai »

Já auto v Mostě kupoval a vše bylo OK (včetně ceny). Jen jsem to potřeboval na zimních. To nebyl problém, ale proč byl disk oblemcaný těsnící "pastou" (a ne málo) jsem nepochopil a nikdy se mi to nestalo. Pokud dělají vše tak jak vyměňují pláště, tak k nim brzdy určitě nedám.
i30 kombi, 1,6 mpi / 88kW
Odpovědět

Zpět na „i30 2012- Garanční prohlídky, servis“