Nový Tucson

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Jenda80
*
Příspěvky: 88
Registrován: 13 dub 2016, 19:32

Re: Nový Tucson

Příspěvek od Jenda80 »

raddy78 píše:Zdravím, chtěl bych se zeptat majitelů A/T na jejich pocity s jízdy a jak se jim jezdí s danou 6-ti stupňovou převodovkou a dvoulitrovým dieselem. Přemýšlím o koupi a někde v recenzích jsem se dočetl, že hlavně ve městě kolem padesátky je to dost katastrofa?! Budu rád za info od majitelů a jejich zkušenosti, jelikož jezdím s robotem na Oktavii, a taky to není 100%. Díky!
Můžu porovnávat akorát s Kadjar EDC (dvouspojku), kterýho má máma a tam funguje mnohem líp. Nechci říct, že bych byl nespokojený a rozhodně nevím o žádné "katastrofě". Ale je to trošku škoda ... myslím, že tady Hyundai trošku zaspal (proč tam proboha nedávají tu jejich DCT???). EDC dokáže jezdit s (téměř) poloviční spotřebou (OK ... je to jen dvoukolka se slabším motorem, ale stejně).
i30 WG 1.6 CRDi 100 kW Style Ultimate Panorama DCT Fiery Red
Tucson Style Premium 2.0 CRDI 136 kW 4WD AT Micron Grey
Reklama
 

Jenda80
*
Příspěvky: 88
Registrován: 13 dub 2016, 19:32

Re: Nový Tucson

Příspěvek od Jenda80 »

Mrkněte sem:
http://www.aliexpress.com/wholesale?cat ... ucson+2016
Spousta "věciček" pro naše miláčky :wink:
Pravda něco je tak jako dost kýčovité, ale něco mu asi výběru :tus: :D
i30 WG 1.6 CRDi 100 kW Style Ultimate Panorama DCT Fiery Red
Tucson Style Premium 2.0 CRDI 136 kW 4WD AT Micron Grey
bob ub
*
Příspěvky: 25
Registrován: 21 úno 2016, 18:01
Bydliště: Uherský Brod

Re: Nový Tucson

Příspěvek od bob ub »

Zdravím všechny. Můj tip,kooperativa,havarijní a povinné ručení,všechny skla,spoluúčast 5%.Odečtení 850kč za vypiskování skel. Celková cena 10450kč. Hyundai Tucson 1.7crdi DCT7 104kw style.
Hyundai Tucson 1.7crdi Dct 7 style 03/2016
Kia Sportage 2012
Kia ceed 2008
Uživatelský avatar
vorlajz
*******
Příspěvky: 9963
Registrován: 19 srp 2012, 08:21

Re: Nový Tucson

Příspěvek od vorlajz »

Pojištění oh Hyundai můžeš mit v zásadě 2...

Sazba 2,99 % z ceny vozu (KASKO + OPV) bez doplňků (sklo, asistence apod.), GAP 1 rok... Spoluúčast 0 %

Nebo Uniqa SUPER, které zohledňuje bonusy... u něj je GAP na 3 roky a spoluúčast, kterou si sjednáš...
Hyundai Tucson 4x4 - 1.6 TGDI MHEV, N-LINE Šéďa ve Stajlu... ;) - NA CESTĚ

Hyundai i30 combi aka Mysak - 1.6 GDI, CashB ve Stajlu... ;) - PRODÁNO
Hyundai i30 SW aka Mumínek - 1.6 CVVT, Bílá ve Stajlu... ;) - PRODÁNO
Uživatelský avatar
007
*
Příspěvky: 88
Registrován: 14 dub 2010, 20:03

Re: Nový Tucson

Příspěvek od 007 »

Tak pojistka, prodejce zkoušel hrozně úplně nejvíc výhodnou za asi 20.000, včetně GAPu a prej tam nejdou využít bonusy, že už tak je to úplně bombová cena, ale protože jsem platil hotově, tak mi to úplně vnutit nemohl. Oslovil jsem kámoše, co je pojišťovací makléř, udělal mi asi 6 nabídek...tak mám od ČPP za 12.100,- Kč včetně GAPu, čelního skla (10.000,-Kč), all risk. Spokojenost....
Tucson N Line
r.v. 2021 Style, 1.6 TGDi Mhev 110 kW, 4x2
předtím
1.7 CRDi Club
rv. 2015
předtím
Santa Fe
2,2 CRDi
rv 2007
Uživatelský avatar
herkulo28
**
Příspěvky: 332
Registrován: 16 kvě 2010, 17:14
Bydliště: L. Mikuláš

Re: Nový Tucson

Příspěvek od herkulo28 »

Jenda80 píše:Holt to budu asi muset ještě těch 10 měsíců nějak vydržet a pak je pošlu do pr...e. Platit skoro 28.000,- ročně jen za pojištění s tím ať jdou fakt někam. Sice je ta 0% spoluúčast krásná, ale já neměl za celých 18 let jedinou pojistnou událost ☺
No na toto bysom sa moc nespoliehal. Minulý týždeň kolega poisťoval c-maxa a rozhodoval sa či pripojistiť čelné sklo alebo nie. Nakoniec ho nedal vraj v živote čelné sklo nemenil. Uhradil poistku a 2 dni na to ,,drb šupa, kameň do okna". Dal to síce zalepiť, ale či to vydrží boh vie. Nové sklo 750€.

Tomuto sa hovorí ,,poteší".
Hyundai Tucson 1,7 CRDi 7DCT PREMIUM 104kW/141k Thunder Grey
Hyundai i30CW COMFORT 1,6 CRDi VGT,85/116,6 st. manuál
Ford c-max 2.0 TDCi 100kW
Škoda Fabia combi 1.4 MPi
Fiat Tipo 1.9 TD (FIAT: Fehler In Allen Teilen = Chyba v každom diely)
Uživatelský avatar
milan74ma
***
Příspěvky: 536
Registrován: 09 dub 2016, 11:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový Tucson

Příspěvek od milan74ma »

Hlasim sa do klubu :-).
Odo dnes je doma a je to paradne auticko.

Inak ja som si dal poistku u dealera a sice to bolo 880 Eur (PZP, Kasko, GAP a spoluucast 5% maximalne 66 Euro), ale pri tej cene (36.500) vstupujucej do poistenia som s tym spokojny.
Naposledy upravil(a) milan74ma dne 18 dub 2016, 20:15, celkem upraveno 1 x.
Hyundai Tucson 2.0 CRDi 136 kW 4WD AT / PREMIUM / Micron Grey / 04/2016
Zajo_jz
*
Příspěvky: 51
Registrován: 16 úno 2016, 20:58

Re: Nový Tucson

Příspěvek od Zajo_jz »

DCT k najsilnejšiemu dieselu nedávajú z jedného prostého dôvodu ako aj ostatné automobilky a to krútiaci moment.A u mňa vychádza havarijná+PZP mesačne počas celého splácania pätiniek čiže ešte 4 roky za polovicu a to je 44 Euro s 5% spoluúčasťou a cena poistenia vozidla cca 34 000 Eur.

Jenda80 píše:
raddy78 píše:Zdravím, chtěl bych se zeptat majitelů A/T na jejich pocity s jízdy a jak se jim jezdí s danou 6-ti stupňovou převodovkou a dvoulitrovým dieselem. Přemýšlím o koupi a někde v recenzích jsem se dočetl, že hlavně ve městě kolem padesátky je to dost katastrofa?! Budu rád za info od majitelů a jejich zkušenosti, jelikož jezdím s robotem na Oktavii, a taky to není 100%. Díky!
Můžu porovnávat akorát s Kadjar EDC (dvouspojku), kterýho má máma a tam funguje mnohem líp. Nechci říct, že bych byl nespokojený a rozhodně nevím o žádné "katastrofě". Ale je to trošku škoda ... myslím, že tady Hyundai trošku zaspal (proč tam proboha nedávají tu jejich DCT???). EDC dokáže jezdit s (téměř) poloviční spotřebou (OK ... je to jen dvoukolka se slabším motorem, ale stejně).
Hyundai Tucson,1.6 T-GDi,DCT, 4x4,PREMIUM,Ara Blue
Uživatelský avatar
milan74ma
***
Příspěvky: 536
Registrován: 09 dub 2016, 11:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový Tucson

Příspěvek od milan74ma »

raddy78 píše:Zdravím, chtěl bych se zeptat majitelů A/T na jejich pocity s jízdy a jak se jim jezdí s danou 6-ti stupňovou převodovkou a dvoulitrovým dieselem. Přemýšlím o koupi a někde v recenzích jsem se dočetl, že hlavně ve městě kolem padesátky je to dost katastrofa?! Budu rád za info od majitelů a jejich zkušenosti, jelikož jezdím s robotem na Oktavii, a taky to není 100%. Díky!
Ahoj, pri 50-ke je ten AT uplne do pohody, ale zatial to mam testntue len po BA a okoli. Pekne ide a ked pride mierny kopcek podradi si. A to je ten motor este cerstvy a len ho zabieham.
Hyundai Tucson 2.0 CRDi 136 kW 4WD AT / PREMIUM / Micron Grey / 04/2016
Uživatelský avatar
Alfréd
*
Příspěvky: 89
Registrován: 07 bře 2016, 21:17

Re: Nový Tucson

Příspěvek od Alfréd »

raddy78 píše:Zdravím, chtěl bych se zeptat majitelů A/T na jejich pocity s jízdy a jak se jim jezdí s danou 6-ti stupňovou převodovkou a dvoulitrovým dieselem. Přemýšlím o koupi a někde v recenzích jsem se dočetl, že hlavně ve městě kolem padesátky je to dost katastrofa?! Budu rád za info od majitelů a jejich zkušenosti, jelikož jezdím s robotem na Oktavii, a taky to není 100%. Díky!
Nevím zda moje vyjádření bude něco platné pro tvoje rozhodování neboť automat mám prvně v životě a tak nemám s čím porovnávat.
Zatím jsem ale maximálně spokojený. O žádné katastrofě při jízdě po městě s rychlostí 50 km/hod. nelze vůbec mluvit.
Převodovka se mi zdá mírně zmatená jen v mírném kopečku, kdy se jako rozjíždíš ale nechceš moc přidávat (pak si třeba přeřadí nahoru a zase dolů. Pokud ale přidáš víc - do vyšší rychlosti, tak je vše OK.
Ve městě s ní ale problém mám - když autu trošku naložíš, tak tam máš 80 dřív než mrkneš - no a to se v obci přeci nesmí že ? :D :D
HYUNDAI Tucson 1,6 T-GDI HEV 4x4 AT N-Line Premium - Dark Knight
Hyundai Tucson 2.0 CRDi 100 kW 4WD AT STYLE Thunder grey 17.2.2016
Chevrolet Cruze 1,8 LTZ
Renault Laguna II 1,6 16V
Renault Laguna 1,8
Wartburg 353
Zafot
Příspěvky: 1
Registrován: 19 dub 2016, 07:37

Re: Nový Tucson

Příspěvek od Zafot »

Zdravím všechny majitele Tucsona a chtěl bych požádat o váš pohled na nynější akci, která u :hyu: probíhá. Chci si určitě Tucsona pořídit, ale měl jsem to v plánu až tak v srpnu, proto bych chtěl slyšet Váš názor, jestli nynější ceny se dají získat i po skončení akce při smlouvání :wink:

Zde je odkaz na akci: http://www.hyundai.cz/files/download/mo ... -cenik.pdf

Předem díky za názory
Uživatelský avatar
herkulo28
**
Příspěvky: 332
Registrován: 16 kvě 2010, 17:14
Bydliště: L. Mikuláš

Re: Nový Tucson

Příspěvek od herkulo28 »

Myslím si, že keď 1 akcia skončí tak ďalšia začne. Dohodnúť s predajcom sa dá vždy. Výhodou je, že predajcov je viac a ty niesi odkázaný na jedného.
Hyundai Tucson 1,7 CRDi 7DCT PREMIUM 104kW/141k Thunder Grey
Hyundai i30CW COMFORT 1,6 CRDi VGT,85/116,6 st. manuál
Ford c-max 2.0 TDCi 100kW
Škoda Fabia combi 1.4 MPi
Fiat Tipo 1.9 TD (FIAT: Fehler In Allen Teilen = Chyba v každom diely)
diamond
**
Příspěvky: 153
Registrován: 19 říj 2015, 13:14
Bydliště: Košický kraj

Re: Nový Tucson

Příspěvek od diamond »

Herkulo ma pravdu ja som napríklad obvolal všetkých predajcov na Slovensku čo mi kto ponukne a potom vybral najlepšiu ponuku ja som trval aj na tom ,že ho chcem čo najskôr a nie o 3 mesiace , dostal som ho o 2 týždne
09/2014 i30 1,4 biely
12/2015 TUCSON 1,7 CRDi style WHITE SAND
Uživatelský avatar
HOTHEAD
**
Příspěvky: 133
Registrován: 05 bře 2016, 06:42
Bydliště: Svitavy

Re: Nový Tucson

Příspěvek od HOTHEAD »

Také jsem kontaktoval asi deset prodejců po ČR a vybral si toho nejkomunikativnějšího
a s nejlepší cenou. Ale tuhle akci GO CZECH *** nebo jak, dotuje slevou 60,000 oproti původní
ceně přímo Hyundai, ne jednotliví prodejci. Ty ti z téhle ceny ještě něco sleví ale až akce skončí
tak se s dealerem na tuhle cenu nedostaneš. Můj názor .

Já měl v prosinci už domluvenou a písemnou nabídku na cenu 2.0 CRDI 136 kw PREMIUM v barvě 784,000
s tím že jdu v únoru na operaci a obědnám to až jestli se probudím. Prý o.k. samozřejmě.
Jenže od února se upravili ceny, příplatek za prémium se zvedlo z 50,000 na 70,000 a s nabídkou
jsem si mohl vytřít ... Jestli se ceny vrátí zpět, myslím že tak dolů je nesrazíš.
Já šel nakonec také do této akce. Ta 1.7 CRDI je v akci už od září 2015, tam věřím že cena zůstane.

Mimochodem operace se zdařila a jsem štramák jako dřív. viz foto :D/ :D/ :D/ :shock:
HYUNDAI TUCSON 2.0 CRDI STYLE 100KW AWD WHITE SAND 3/2016
FIAT STILO 3 D 1.8 98 KW
FORD SIERRA 2.3 D 49kw r.v.1989 NEJHORŠÍ AUTO NA SVĚTĚ !!
prodáno do AAA ( omlouvám se novému majiteli )
Uživatelský avatar
Scout_1
*
Příspěvky: 31
Registrován: 23 bře 2016, 08:04
Bydliště: Plzeň

Re: Nový Tucson

Příspěvek od Scout_1 »

Tohle zabezpečení mě docela zaujalo. Podle jejich stránek http://www.autoalarm-vamos.sk/
se zabezpečení montuje u nich ve firmě na Slovensku. Délka montáže 4-6 hodin.
Nikde jsem tam ale nenašel cenu. Má s tím někdo zkušenosti ?
Tucson Premium 2.0 CRDi 136 kW 4WD MT White Sand 6/2016
Mazda 3, 2.0, 121 kW - r. 2017
Opel Calibra 2.5 V6, 145 kW - r. 1995
(výhledově veterán)
Odpovědět

Zpět na „Tucson 2015- Pokec“