Chceck?

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
terrous
*
Příspěvky: 15
Registrován: 12 pro 2014, 17:24

Chceck?

Příspěvek od terrous »

Ahoj všem. Je tomu asi týden co jsem vyposlouchal nepatrnou změnu ve zvuku motoru při volnoběhu (2,9 CRDi 2004 automat). Dnes jsem to dal poslechnout mechanikovi a hned posoudil, že jde o napínací kladku řemenu. Má opravdu vůli. Po ujetí asi 50 km od mechanika při silném sešlápnutí plynu se rozsvítí check a svítí dokud plyn neuberu. Žádnou jinou změnu v síle, zvuku ani ničem jiném jsem nezaznamenal. Tuší někdo zda by tyto dvě věci spolu mohli souviset? Díky
Reklama
 

terrous
*
Příspěvky: 15
Registrován: 12 pro 2014, 17:24

Re: Chceck?

Příspěvek od terrous »

Tak napínací kladka byla vyloučena. Dnes se již stupňuje rozsvicení check při každém sešlápnutí plynu. Auto stále nekouří a nemá ani ztrátu výkonu. Postřehl jsem ale cca o 0,5 sekundy delší točení u startování. Chlapi poraďte, může to být turbo?
terrous
*
Příspěvky: 15
Registrován: 12 pro 2014, 17:24

Re: Chceck?

Příspěvek od terrous »

Diagnostika dnes ukázala řídící ventil měření vstupu P1119.Stále se nikdo nechytíte?
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Re: Chceck?

Příspěvek od ivan »

terrous píše:Diagnostika dnes ukázala řídící ventil měření vstupu P1119.Stále se nikdo nechytíte?
Jo ,teplota nasavaneho vzduchu,bud vysoka nebo nizka teplota vzduchu :!: ,prostě čidlo mat :!: nefunguje :!: :!: :!: Nebo chyba v konektoru v nem ,zlomeny kabel atd,vše lze změřit :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
hajim
Příspěvky: 2
Registrován: 20 dub 2016, 20:35

Re: Chceck?

Příspěvek od hajim »

zdravím terrouse název profilu mám stejnou závadu a nevím už co stím,,,vyřešil si to nějak?
Odpovědět

Zpět na „TERRACAN“