Vnitřní zásuvka 12V

Moderátoři: frawd, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
airwaves
****
Příspěvky: 1053
Registrován: 30 pro 2010, 08:21
Bydliště: Vysočina

Vnitřní zásuvka 12V

Příspěvek od airwaves »

Vnitřní zásuvka 12V u ručky nefunguje. Má společnou pojistku se zásuvkou pod klimou? Nebo každá zvlášť? Díky.
ix20 1,6 LPG a i30 1,6 LPG
Reklama
 

jape15
Příspěvky: 2
Registrován: 10 lis 2015, 13:07

Re: Vnitřní zásuvka 12V

Příspěvek od jape15 »

V německém manuálu jsou popsané zvlášť 15A přední zásuvka a 25A pro zadní + kufr...
Uživatelský avatar
airwaves
****
Příspěvky: 1053
Registrován: 30 pro 2010, 08:21
Bydliště: Vysočina

Re: Vnitřní zásuvka 12V

Příspěvek od airwaves »

Mám celkem tři. Jednu v kufru a dvě vepředu v kabině. Jedna přední je pod klimou pod ovládáním topení. Druhá níž dole v kastlíku před ručkou. A ta dole před ručkou nefunguje??? Ale na pojistky se hodlám mrknout jako první, než začnu páčit plasty :D . Tak jen zkouším zda nějaký rutinér toto již neřešil. Takže je pravděpodobné, podle toho co píšeš, že má také vlastní pojistku. Díky.
ix20 1,6 LPG a i30 1,6 LPG
bask
*
Příspěvky: 44
Registrován: 15 úno 2011, 14:03

Re: Vnitřní zásuvka 12V

Příspěvek od bask »

airwawes: Má, protože mě taky nejde.Nicméně to neřešim (mmv by byl rád že do toho nelezu, neb to se přece nemá :D ) a dávám elektropribory pod klimu.Až zdechne i ta, budu řešit :D
mmv
*****
Příspěvky: 1702
Registrován: 06 kvě 2012, 22:50
Bydliště: skoro Praha

Re: Vnitřní zásuvka 12V

Příspěvek od mmv »

:-) je rozdíl, když něco funguje (tak proč tam lézt) a když něco nefunguje (tak tam přece vlezu nee ?? na druhou stranu když nefunguje něco co nepotřebuju, tak proč tam lézt :-) u těch zásuvek mě spíš vadí, že alespoň jedna nejde bez zásahu zapnout i bez klíčku :-(
odesláno z křesla u televize
ix20 1,4 MPI LPG 5/2012
Uživatelský avatar
airwaves
****
Příspěvky: 1053
Registrován: 30 pro 2010, 08:21
Bydliště: Vysočina

Re: Vnitřní zásuvka 12V

Příspěvek od airwaves »

Takže mu to stejně vadí :D .
P.S díky bask
ix20 1,6 LPG a i30 1,6 LPG
Jarousek 18
*
Příspěvky: 38
Registrován: 16 bře 2011, 19:40
Bydliště: Rakovník

Re: Vnitřní zásuvka 12V

Příspěvek od Jarousek 18 »

U předcházející IX 20 mě také nešla po čase zásuvka pod ruční brzdou. V servise oprava - vypadl kablík z konektoru. Pak už bez problémů.
Hyundai IX 20, Ara Blue - 1,6 - comfort - 10/2015
Uživatelský avatar
Vlado D
**
Příspěvky: 119
Registrován: 30 kvě 2014, 15:53
Bydliště: Bratislava

Re: Vnitřní zásuvka 12V

Příspěvek od Vlado D »

airwaves píše:Mám celkem tři. Jednu v kufru a dvě vepředu v kabině. Jedna přední je pod klimou pod ovládáním topení. Druhá níž dole v kastlíku před ručkou. A ta dole před ručkou nefunguje??? Ale na pojistky se hodlám mrknout jako první, než začnu páčit plasty :D . Tak jen zkouším zda nějaký rutinér toto již neřešil. Takže je pravděpodobné, podle toho co píšeš, že má také vlastní pojistku. Díky.
Zásuvka v kufri je pripojená na spoločnú poistku 25 A so zásuvkou pod ručnou brzdou. Teda obe sú zapojené paralelne a keď mi skrat v kábli na chladničku odpálil túto poistku, tak nešla ani jedna zo zásuviek. Ako je uvedené v jednom z predchádzajúcich príspevkov, zásuvka umiestnená pri USB rozhraní pod rádiom má inú, 15 A poistku.
ix20Style * 1,4 l CVVT 90 HP * biely ako čerstvo napadaný sneh
Odpovědět

Zpět na „ix20“