Alfovo Ela - Kladivo na Octavii :)

Ukažte ostatním vaše auto a rozšiřte náš fan klub Hyundai. Pokud chcete, můžete napsat i recenzi.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Alf6
******
Příspěvky: 4963
Registrován: 26 srp 2013, 23:33
Bydliště: Klatovy

Re: Alfovo Ela :)

Příspěvek od Alf6 »

pasovaly by k mojí červenej Ele? respektive slusely by jí? :-k
Přílohy
60f560e71428c0174680d3b2c07f8700.jpg
60f560e71428c0174680d3b2c07f8700.jpg (146.93 KiB) Zobrazeno 717 x
Hyundai ELANTRA 1,6 MPI STYLE 97 kw/132hp
Reklama
 

Uživatelský avatar
Alf6
******
Příspěvky: 4963
Registrován: 26 srp 2013, 23:33
Bydliště: Klatovy

Re: Alfovo Ela :)

Příspěvek od Alf6 »

Mate také Medved blok - zamek radici paky? Ja ho mam a několik dni jsem procital internet a premyslel, jak ucinost zabezpezpeci ještě zlepsit :)

Dobre cteni zde: http://blog.mrazek.biz/2014/03/jak-zabezpecit-auto.html


Takže :

1) Pokud si vase auto vyhlidne a na zakazku bude chtit ukradnout profi zlodej, tak to vždy udela
2) Dobre je, ze Hyundai se moc nekrade - narozdil od koncernových vozu

Me varianty:
1)Tajny vypinac - na internetu se lze na diskusich vycemene docist vse , nekteri napisou i schema zapojeni a kde vypinac najit :D U benzinovych motoru se nejčastěji odpojuje palivove cerpadlo. Doporucuje se nechat toto instalovat u specializovane firmy. Jenze ty to delaji jako prez kopirak. Pro zkuseneho zlodeje profika není pry problém se "napíchnout" na RJ a zjistit co je kde odpojeno. Urcite toto nedělat nekde u garaznika, hrozi pak problémy s ŘJ. Navíc vypinac neresi problém odtazeni :)

2) Zamek pedalu Bullock + zamek radici paky. Toto se mne jevi jako nejlepší kombinace, pro kterou jsem se rozhodl. Navíc zamek pedalu nejde zmrazit dusikem, prerezat flexou ( vlastne jde, ale spatne a navíc je u pedalu stisneny prostor) a navic vyhral v testu mechanických zabezpeceni. Za idealnich podmínek vydrzel vzdorovat celych 17 minut( tyc na volant pár vterin :D) ) http://www.bullock.cz/srovnavaci-test-b ... lence.html

3) Zederlock: - pry nejde překonat, při neustalem parkovani s vytocenymi koly trpi axialni ložiska. Vymena stoji nejakou tu tisícovku. Montaz zederlocku kolem 9 000Kč

4)GPS - v dnesni dobe se daji rusicky koupit za par korun, podle mého nesmysl, ale nerikam, ze to nemůže fungovat.

5) Zamek kapoty Construkt. Velice dobra věc. Zlodeji znemozni se napíchnout na ŘJ. Bohuzel se tento zamek vyrabi jen pro koncernove vozy. Na Elantru bych musel mit něco speciálního a jet do Vlasimi....coz jsem po konzultacích odmitnul
Naposledy upravil(a) Alf6 dne 24 kvě 2016, 13:19, celkem upraveno 1 x.
Hyundai ELANTRA 1,6 MPI STYLE 97 kw/132hp
Bohousek
**
Příspěvky: 270
Registrován: 18 kvě 2015, 18:40
Bydliště: Brno

Re: Alfovo Ela :)

Příspěvek od Bohousek »

Já zastávám názor že když se někdo bude chtít ukradnou tak t ukradne. Otázkou j na kolik mu to znepříjemnit. Mam GAP tak to moc neřeším až skonci vezmu si kabl dom:D nebo max construc nebo medvěda.
i30 WG 1.6i CVVT Trikolor FLEET2, steel grey + plná parkovací výbava :)
Škoda fabia 1 1.2htp
VW passat variatn 1.8T 20V
Renault 21 1.8i
Škoda 130 Rapid
Uživatelský avatar
Alf6
******
Příspěvky: 4963
Registrován: 26 srp 2013, 23:33
Bydliště: Klatovy

Re: Alfovo Ela :)

Příspěvek od Alf6 »

nejlepší je mit v aute dobrmana 8) :mrgreen:
Přílohy
Dobrman-Dobermann-3.jpg
Dobrman-Dobermann-3.jpg (162.39 KiB) Zobrazeno 700 x
Hyundai ELANTRA 1,6 MPI STYLE 97 kw/132hp
Uživatelský avatar
kmy68
*
Příspěvky: 50
Registrován: 17 úno 2013, 10:05
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Alfovo Ela :)

Příspěvek od kmy68 »

Mám defendlock a vůbec ho nepoužívám. Proč? Protože Elantru ti nikdo neukradne, jakákoliv investice nad mechanický zámek zpátečky je podle mne zbytečná. O Elantru prostě není zájem, není to hatchback, není to kombi, líbí se to specickemu okruhu lidí, spíše starším. Na zakázku to nikdo krást nebude. A pokud chceš ten zámek na pedály, taky jsem kdysi nad něčím takovým přemýšlel, ale ne na Elantru a došel jsem k závěru, že by mě za chvilku omrzelo se stále shýbat a něco ohnutý zamykat u pedálů, byly by to vyhozené prachy, asi bych to použil párkrát a pak už ne. Toť můj názor. Možná horký tip, nech si vypískovat skla, to si myslím, že zloděje na stopro odradí, ty skla měnit nebude a půjde po jiném, třeba koncernovém, autě.
Toyota Auris TS 2016, 1.6 benzín, Active Trend+
Hyundai Elantra 2012, 1.6 benzín, Style Premium
Uživatelský avatar
Alf6
******
Příspěvky: 4963
Registrován: 26 srp 2013, 23:33
Bydliště: Klatovy

Re: Alfovo Ela :)

Příspěvek od Alf6 »

Skla mam vyleptaný. Medved blok pouzivam pravidelne a rozhodl jsem ho doplnit prave Bullockem. Tim je práce zlodeje stižená a oboji se doplnuje. Nestaci tedy ted pouze vyšlápnout spojku a auto třeba odtáhnout.
Jinak souhlas stim cos napsal. Ela není v kurzu - je to sedan v benzínu a v republice jezdi kolik Elanter? Něco malo kolem 1000? Možná 1500?

Zlodeji jdou po koncernových vozech. Takže by mel byt klid, ale jen do doby, nez se nekomu zacne libit :)
Ale to bych se spis bal poskozeni vandalu - poskrabání, atd...


Vlastne toto zabezpeceni mam pro klid duse a auto v cenove hladine + - 300 000 zabezpecit za 6 000 mne neprijde nejak hodne prehnane. Clovek nikdy nevi #-o
Dle videa https://www.youtube.com/watch?v=_XO9x5d7YNs by pouzivani nemelo byt nijak slozite :)
Jinak kolik mas ted najeto? :D
Hyundai ELANTRA 1,6 MPI STYLE 97 kw/132hp
Uživatelský avatar
kmy68
*
Příspěvky: 50
Registrován: 17 úno 2013, 10:05
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Alfovo Ela :)

Příspěvek od kmy68 »

Podle videa to tedy moc složité zacvaknout není, já ti to rozmlouvat nebudu, pro klid duše dobré. Já ale ani nezamykám ten defend, prostě se nebojím.
Mám teď najeto něco přes 60 tisíc, v únoru mi končí záruka tak teď budu v létě všechno reklamovat, ale jsou to jen drobnosti, vržou dveře, někdy drnčí větrák, dveře u řidiče jsou pokleslé tak o dva centimetry - asi je třeba vyměnit čep, lepí zadní plato, sem tam je třeba dotáhnout poloosy vepředu, už mi to dělali 2x, sem tam nesvítí denní svícení, jinak ok, jezdí, olej nemizí, spotřeba těsně pod sedm. Vzhledově se mi to pořád líbí. Doufám, že ještě tak šest let vydrží.
Toyota Auris TS 2016, 1.6 benzín, Active Trend+
Hyundai Elantra 2012, 1.6 benzín, Style Premium
Uživatelský avatar
Alf6
******
Příspěvky: 4963
Registrován: 26 srp 2013, 23:33
Bydliště: Klatovy

Re: Alfovo Ela :)

Příspěvek od Alf6 »

Ja mam presne pulku co ty. Poslední 3 mesice Ela fungovala skoro jako taxi, kdy v plnem obsazeni jezdila prez Sumavske hvozdy po tamních okreskách s prevysením 560 m denně 60 km trasy tam a zpet. Nastesti uz je tomu konec. :) ted ji necham vydechnout.

Co me občas vadi je drnceni kolem zpětného zrcátka. Reklamovano při garancce - zrcatko dotazeno. Ale ted jak je vedro, tak do občas drncni znovu. To jediny mne stve :(

Jinak dnes jsem ji navoskoval( i okna), napatlal pneu, zkontroloval jak kabinový, tak i vzduchový filtr( zde jsem pod filtrem vycistil bordel) a uz se tesim az prestane prset abych vyrazil na projížďku :D a v lete se chystam opet na vystrikani dutin.

Tak at ti co nejdele a nejlepe slouží. 8)
Hyundai ELANTRA 1,6 MPI STYLE 97 kw/132hp
Uživatelský avatar
vorlajz
*******
Příspěvky: 9963
Registrován: 19 srp 2012, 08:21

Re: Alfovo Ela :)

Příspěvek od vorlajz »

alfe, nedělal jsi náhodou dutiny minulý rok???

jinak bych chtěl mít tolik času na auto jako ty....
Hyundai Tucson 4x4 - 1.6 TGDI MHEV, N-LINE Šéďa ve Stajlu... ;) - NA CESTĚ

Hyundai i30 combi aka Mysak - 1.6 GDI, CashB ve Stajlu... ;) - PRODÁNO
Hyundai i30 SW aka Mumínek - 1.6 CVVT, Bílá ve Stajlu... ;) - PRODÁNO
Uživatelský avatar
Alf6
******
Příspěvky: 4963
Registrován: 26 srp 2013, 23:33
Bydliště: Klatovy

Re: Alfovo Ela :)

Příspěvek od Alf6 »

Jo delal - nastrik spodku + dutin. Ted jedu jen na dutiny, ale k nekomu jinému. Takze pokud to ten prvni odflaknul, tak ted by se to mělo srovnat :)
Mam tyden dovolenou, tak proto ten cas mam :D
Hyundai ELANTRA 1,6 MPI STYLE 97 kw/132hp
Uživatelský avatar
vorlajz
*******
Příspěvky: 9963
Registrován: 19 srp 2012, 08:21

Re: Alfovo Ela :)

Příspěvek od vorlajz »

no... jak myslíš... ;)

tak jestli máš dovolenou, tak mě můžeš v sobotu přijet navštívit na chalupu... ;)
Hyundai Tucson 4x4 - 1.6 TGDI MHEV, N-LINE Šéďa ve Stajlu... ;) - NA CESTĚ

Hyundai i30 combi aka Mysak - 1.6 GDI, CashB ve Stajlu... ;) - PRODÁNO
Hyundai i30 SW aka Mumínek - 1.6 CVVT, Bílá ve Stajlu... ;) - PRODÁNO
Uživatelský avatar
vorlajz
*******
Příspěvky: 9963
Registrován: 19 srp 2012, 08:21

Re: Alfovo Ela :)

Příspěvek od vorlajz »

no... jak myslíš... ;)

tak jestli máš dovolenou, tak mě můžeš v sobotu přijet navštívit na chalupu... ;)
Hyundai Tucson 4x4 - 1.6 TGDI MHEV, N-LINE Šéďa ve Stajlu... ;) - NA CESTĚ

Hyundai i30 combi aka Mysak - 1.6 GDI, CashB ve Stajlu... ;) - PRODÁNO
Hyundai i30 SW aka Mumínek - 1.6 CVVT, Bílá ve Stajlu... ;) - PRODÁNO
Uživatelský avatar
Alf6
******
Příspěvky: 4963
Registrován: 26 srp 2013, 23:33
Bydliště: Klatovy

Re: Alfovo Ela :)

Příspěvek od Alf6 »

To bude prset :D Navíc jsem psal Deegrovi, ze bych okouknul jeho GT a taky bych uz konecne chtěl videt kola na Sarinove Ele :D

Kde mas tu chatu?
Hyundai ELANTRA 1,6 MPI STYLE 97 kw/132hp
Uživatelský avatar
vorlajz
*******
Příspěvky: 9963
Registrován: 19 srp 2012, 08:21

Re: Alfovo Ela :)

Příspěvek od vorlajz »

stejně bys nepřijel... vylešti si auto a dívej se na něj... :D :D :D

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Hyundai Tucson 4x4 - 1.6 TGDI MHEV, N-LINE Šéďa ve Stajlu... ;) - NA CESTĚ

Hyundai i30 combi aka Mysak - 1.6 GDI, CashB ve Stajlu... ;) - PRODÁNO
Hyundai i30 SW aka Mumínek - 1.6 CVVT, Bílá ve Stajlu... ;) - PRODÁNO
Uživatelský avatar
Alf6
******
Příspěvky: 4963
Registrován: 26 srp 2013, 23:33
Bydliště: Klatovy

Re: Alfovo Ela :)

Příspěvek od Alf6 »

Video se zvukem. Když se jede bez hudby, je slyset jen huceni od kol a foukajici vitr :D S hudbou je to lepsi. Když se jede proti ostrému slunci, není videt prakticky nic :D

https://www.youtube.com/watch?v=2RmxRxb ... e=youtu.be
Hyundai ELANTRA 1,6 MPI STYLE 97 kw/132hp
Odpovědět

Zpět na „Vaše auta / Club cars“