Nové autorádio v Acc - anténa se vysunuje i při poslechu CD

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Uživatelský avatar
tomexion
*
Příspěvky: 54
Registrován: 25 srp 2006, 20:37
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Re..

Příspěvek od tomexion »

McSatek píše: Jo ještě se chci zeptat, nevíte někdo jak funguje hmaservice.com. Zaregistroval jsem se, ale dále už nevím, kde mám hledat. Díky
jo to je ze zacatku zapek - jako u me... 8)

po prihlaseni klikni vlevo nahore na Service information

ale facha to, myslim, JEN v IE...
Accent 1,5 16V 73KW rv.97
Reklama
 

PetrSlava
Příspěvky: 2
Registrován: 29 lis 2006, 14:46
Kontaktovat uživatele:

a co treba ...

Příspěvek od PetrSlava »

A co třeba nastavit na radiu při poslechu CD aby neprijimalo dopravni informace (funkce oznacovana TA a nebo tak nejak). Mel jsem drive astru s taky lehce poladenou antenou a vypinanim zapinanim tehle funkce slo při poslechu CD zatahovat/vytahovat antenu :-). Nemusi se pak nic strihat i kdyz to asi není uplne reseni :-).
Uživatelský avatar
Tomikp
***
Příspěvky: 510
Registrován: 07 zář 2006, 20:47
Bydliště: CV
Kontaktovat uživatele:

Re: a co treba ...

Příspěvek od Tomikp »

PetrSlava píše:A co třeba nastavit na radiu při poslechu CD aby neprijimalo dopravni informace (funkce oznacovana TA a nebo tak nejak). Mel jsem drive astru s taky lehce poladenou antenou a vypinanim zapinanim tehle funkce slo při poslechu CD zatahovat/vytahovat antenu :-). Nemusi se pak nic strihat i kdyz to asi není uplne reseni :-).
To by na to to rádio muselo bejt udělaný. A abych si rozladil nastavení jenom kuli anténě.... Dneska jsou všechny antény pevný takže neni důvod to nějak řešit. Ti co maj vysouvací maj holt smůlu a bud to můžou nechat nebo to pořešit spínačem.
Hyundai Sonata 2.0i 16V GLS 2002
kizby
*
Příspěvky: 60
Registrován: 11 říj 2006, 11:57
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové autorádio v Acc - anténa se vysunuje i při poslechu

Příspěvek od kizby »

McSatek píše:Čaute lidi, na novém radiu SENCOR, které jsem nainstaloval místo orig. se mi vytahuje anténa i při poslechu CD. To je pěkně blbé, obzvlášť, když máte tu elektrickou anténu pokaženou a místo vyjetí vám tak 15x hlasitě zavrčí a nic. Dá se s tím něco dělat. Když odpojím kabel od antény, přestane to? dÍK
Zdrávím Tě. Anténa se ti vysouvá (teda má snahu) jelikož jakmile rádio jen zapneš jde napájení i do antény. Zkrátka je to tak zapojený u všech autorádií. Jestliže odpojíš modrej káblík na pinu pět (ISO konektoru) tak se ti anténa nebude již vysouvát protože nebude mít šťávu :o)) Hodně úspěchů
Accent 1,3i 12V do provozu 12/1995
Nepér
Příspěvky: 9
Registrován: 04 led 2007, 10:41
Bydliště: vidlákov u Prahy

Příspěvek od Nepér »

Někdy má rádio tyhle spínací výstupy dva, jeden spíná, když je rádio puštěný jakkoliv, druhej jen když hraje z rádia rádio...
Škoda Favorit, r. 1990, 1289 ccm, OHV, 8v, 46kW, zelená topol :P
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“