Mapy 314E7AE update?

Evropský nástupce Sonaty

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
stago
*
Příspěvky: 61
Registrován: 25 čer 2013, 13:35
Bydliště: Brno

Re: Mapy 314E7AE update?

Příspěvek od stago »

karelmrak píše:Přemohl jsem se a posílám to na Uloz.to, už jsem ve 30%, to ADSL to posílá rychlostí 57kB!!! Počítám, že to skončí o půlnoci...
Ahoj,
velke diky za upload map.
Mas je tam taky jenom nakopirovane? Funguji dobre i bez aktualizace FW na 7.6.5?
i40 CW 2.0 GDI A/T Style + Navi, phantom black - PRODÁNO
Reklama
 

karelmrak
**
Příspěvky: 385
Registrován: 22 čer 2014, 13:38

Re: Mapy 314E7AE update?

Příspěvek od karelmrak »

To bych taky rád věděl, protože já to dostal z firmy nahrané kvůli poruše navigace, takže já to nemůžu vyzkoušet. Čekám, že někdo si udělá zálohu starých map a zkusí tam místo nich nahrát nové. Dělal jsem to jen pro ostatní, já to už nepotřebuju!
Uživatelský avatar
achiles
**
Příspěvky: 150
Registrován: 20 srp 2013, 13:43

Re: Mapy 314E7AE update?

Příspěvek od achiles »

tak jsem to zkusil aktualizovat a bohužel to nefunguje (mapové podklady zobrazují pouze černou obrazovku)

testováno:

- smazat obsah LIMF složky a nahrát tam složku EXT
- nahrát ještě složku TDP
- přesunout obsah EXT do LIMF
- dohrát do LIMF chybějící soubory (PDTM.LMF, PMID.LMF, POCD.LMF, POL.NMD, PRT.NMD) z verze 313E7AE - poté sice navigace naběhne, ale místo map se zobrazí nebe. Nejspíš budou tedy ty nové soubory se starými nekompatibilní.
- nastavení navigace do továrního nastavení.

Možná by stálo za to ještě kouknout do Storage Card\LGNavi, Storage Card2\DATA\LGENavi\ Storage Card3\DATA\LGENavi\ jestli tam není něco nového.

já bych měl mít u KIA nárok na aktualizaci zdarma, ale vždy jsem si to aktualizoval sám, tak to při garančce za měsíc asi budu nárokovat.
Kia cee'd SW II (2013) bílá, 1.6 GDI 99KW, exclusive + p. Ultra 3
karelmrak
**
Příspěvky: 385
Registrován: 22 čer 2014, 13:38

Re: Mapy 314E7AE update?

Příspěvek od karelmrak »

Po neděli bych ještě stáhl Storage Card2 a 3, jak jsem psal, já s tím už experimentovat nemohu, to bych musel koupit ještě jedno auto :D
Uživatelský avatar
achiles
**
Příspěvky: 150
Registrován: 20 srp 2013, 13:43

Re: Mapy 314E7AE update?

Příspěvek od achiles »

ty SC2 a SC3 by měli být maličké, protože je tam jen nějaké nastavení, ale v SC je navigační soft, tak jestli tam není nějaká změna. Je divné, že v té nové verzi není těch 5 souborů, přičemž jeden z nich má 2,2GB. Navíc je to v podadresáři EXT

313E7AE mají 4,63GB, ty od tebe pouze 2,55GB
Kia cee'd SW II (2013) bílá, 1.6 GDI 99KW, exclusive + p. Ultra 3
karelmrak
**
Příspěvky: 385
Registrován: 22 čer 2014, 13:38

Re: Mapy 314E7AE update?

Příspěvek od karelmrak »

achiles píše:ty SC2 a SC3 by měli být maličké, protože je tam jen nějaké nastavení, ale v SC je navigační soft, tak jestli tam není nějaká změna. Je divné, že v té nové verzi není těch 5 souborů, přičemž jeden z nich má 2,2GB. Navíc je to v podadresáři EXT

313E7AE mají 4,63GB, ty od tebe pouze 2,55GB
Taky jsem se divil, že je to menší. Stahoval jsem to v garáži na etapy a už nechci pokračovat, dokud mezitím někam nepojedu, abych si tu baterku úplně nevyflákal. Ale stáhnu obě Storage Card, když už jsem začal.
karelmrak
**
Příspěvky: 385
Registrován: 22 čer 2014, 13:38

Re: Mapy 314E7AE update?

Příspěvek od karelmrak »

Tak dodávám slíbené Storage Card 2 a 3, trojku dávám sem jako přílohu, je malá, čtyřka má zabalená 1,4MB, to se sem nevejde.
Přílohy
Storage Card3.rar
(22.08 KiB) Staženo 166 x
karelmrak
**
Příspěvky: 385
Registrován: 22 čer 2014, 13:38

Re: Mapy 314E7AE update?

Příspěvek od karelmrak »

a tady je Storage Card2:
https://uloz.to/xGshrLVb/storage-card2-rar , heslo zase mrak
karelmrak
**
Příspěvky: 385
Registrován: 22 čer 2014, 13:38

Re: Mapy 314E7AE update?

Příspěvek od karelmrak »

karelmrak píše:Tak dodávám slíbené Storage Card 2 a 3, trojku dávám sem jako přílohu, je malá, čtyřka má zabalená 1,4MB, to se sem nevejde.
Píšu čtyřka, ale míním pochopitelně dvojku! :(
karelmrak
**
Příspěvky: 385
Registrován: 22 čer 2014, 13:38

Re: Mapy 314E7AE update?

Příspěvek od karelmrak »

achiles píše:tak jsem to zkusil aktualizovat a bohužel to nefunguje (mapové podklady zobrazují pouze černou obrazovku)

(PDTM.LMF, PMID.LMF, POCD.LMF, POL.NMD, PRT.NMD)
Tak jsem to ještě jednou prohlédl a tyhle chybějící soubory tam skutečně jsou, už to nahrávám, ten jeden má 2,4MB!!! Auto běžáí v garáži, já zatím jdu obědvat.
karelmrak
**
Příspěvky: 385
Registrován: 22 čer 2014, 13:38

Re: Mapy 314E7AE update?

Příspěvek od karelmrak »

Dělám pauzu do zítřka, už jsem přiotrávený, teď jsem u toho v té garáži seděl. PDTF mi vždycky při kopírování v 50% spadne, netuším, čím to je. Ostatní soubory mám už staženy. Všechno začínající na P jde k mapám do stejného souboru. Všechny soubory až na ten velký už nahrávám na Uloz.to.
stago
*
Příspěvky: 61
Registrován: 25 čer 2013, 13:35
Bydliště: Brno

Re: Mapy 314E7AE update?

Příspěvek od stago »

Takova obetavost a usili. Doufam ze to pak k necemu bude a bude to fungovat.
Drzim palce.
i40 CW 2.0 GDI A/T Style + Navi, phantom black - PRODÁNO
karelmrak
**
Příspěvky: 385
Registrován: 22 čer 2014, 13:38

Re: Mapy 314E7AE update?

Příspěvek od karelmrak »

Tady jsou ta čtyři soubory na P
https://uloz.to/xtszjaKe/ext-rar
stago
*
Příspěvky: 61
Registrován: 25 čer 2013, 13:35
Bydliště: Brno

Re: Mapy 314E7AE update?

Příspěvek od stago »

karelmrak píše:Tady jsou ta čtyři soubory na P
https://uloz.to/xtszjaKe/ext-rar
Dival jsem se na to, a nevim jestli to byl zamer, PDTM.LMF tam porad chybi. Misto toho byl v tom balicku PWDM.LMF, ktery uz je obsazen v predeslem linku se slozkou LGEnavi
i40 CW 2.0 GDI A/T Style + Navi, phantom black - PRODÁNO
karelmrak
**
Příspěvky: 385
Registrován: 22 čer 2014, 13:38

Re: Mapy 314E7AE update?

Příspěvek od karelmrak »

Záměr to určitě nebyl, já tam psal, že jsem jej zatím nestáhl, protože mi vždycky v polovině vyletěl, tohle budu řešit zase zítra... ](*,)
Odpovědět

Zpět na „i40“