Nový Tucson

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
ob3l1x
***
Příspěvky: 663
Registrován: 16 črc 2014, 19:29

Nový Tucson

Příspěvek od ob3l1x »

Tu mas fleet zlavy na svk pre rok 2016 : http://autocentrumnitra.hyundai.sk/data ... erejna.pdf

Cena sa pocita nie z akcnej cennikovej ceny ale normalnej ceny co ti pise v akcnom cenniku tiez (ta vyssia cena). Ak chces fleet zlavu neocakavaj ziaden iny benefit (zimne kolesa, havarijne postenie na rok zdarma, ...)
Ak chces vyuzit fleet zlavu tak musis brat auto v hotovosti (neda sa ziadne financovanie vyuzit).

Este mas moznost kupit predvadzacku na ktoru mas zlavu 7% z akciovej ceny (tej nizsej) - vychadza to tusim rovnako alebo lepsie ako fleet a mozes ziskat benefit havarijka na rok zdarma. Taktiez vies vyuzit financovanie pri predvadzacke (nemusis brat v hotovosti) :)
Hyundai Tucson 2016 - 1,6 GDI 97kW 130k - Moon rock STYLE
Reklama
 

riskantt
*
Příspěvky: 17
Registrován: 25 pro 2016, 11:28

Re: Nový Tucson

Příspěvek od riskantt »

Hej, viem o tom, ale díky...Ja to chcem brať v hotovosti, lebo tie ich financovania s poistením sú strašne predražené...Som zvedavý ako dopadnem, lebo chcem ten motor 1.6 t-gdi, ale na SVK sa predáva zatiaľ iba 4x4...Nie, že by som ho nebral, ale už je to dosť nad môj rozpočet a tá Czech Edition vyzerá presne tak ako by som to auto chcel mať vybavené...
Uživatelský avatar
ob3l1x
***
Příspěvky: 663
Registrován: 16 črc 2014, 19:29

Nový Tucson

Příspěvek od ob3l1x »

Len neviem ci czech edition alebo aspon 1.6 t-gdi 4x2 sa bude dat kupit na svk. Podla mna si ho nechaju len pre cz trh :(
Hyundai Tucson 2016 - 1,6 GDI 97kW 130k - Moon rock STYLE
riskantt
*
Příspěvky: 17
Registrován: 25 pro 2016, 11:28

Re: Nový Tucson

Příspěvek od riskantt »

No veď ho keď tak kúpim v CZ a doveziem ho sem...Myslím, že s tým by problém nemal byť.
Uživatelský avatar
ob3l1x
***
Příspěvky: 663
Registrován: 16 črc 2014, 19:29

Nový Tucson

Příspěvek od ob3l1x »

Ok drzim palce potom napis co vsetko cloveka caka ked dovezie auto z cz a ako prebiehala kupa celkom ma to zaujima. Vsetky poplatky a co clovek musi zariadit dopredu ked tak ;)
Hyundai Tucson 2016 - 1,6 GDI 97kW 130k - Moon rock STYLE
Uživatelský avatar
JoKo
****
Příspěvky: 1469
Registrován: 17 čer 2007, 09:53
Bydliště: BA/KE
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový Tucson

Příspěvek od JoKo »

obelix, mas to popisane v mojom vlakne ;) doslo k zmene, ze recyklacny poplatok platis cez web idovoz.sk a musis urobit kontrolu originality. inac je to stale to iste...
poplatky navyse oproti zakupeniu na svk su cca 250eur. ak budes ratat 500, tak mas aj na kavu pre dievcata na uradoch a neviem co este... :) casova narocnost zhruba 1den dovolenky, maximalne 2, ak dlho cakas na uradoch...

https://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=160&t=29949
seat tarraco 1.4 ehybrid xcellence

hyundai i30 {pd} 1.4t-gdi + dct now! + premium paket - predane
hyundai i30 {gd} 1.6gdi style {cz} - predane
hyundai accent {mc} 1.4 16v elegance - predane
riskantt
*
Příspěvky: 17
Registrován: 25 pro 2016, 11:28

Re: Nový Tucson

Příspěvek od riskantt »

Super. Díky za pomoc. Veľmi podrobne popísané. Dám vedieť ako to dopadlo, ale asi to bude chvíľu trvať...
Uživatelský avatar
ob3l1x
***
Příspěvky: 663
Registrován: 16 črc 2014, 19:29

Nový Tucson

Příspěvek od ob3l1x »

Joko a zdalo sa mi ze to tu uz niekto pisal :) dik za pripomenutie. Inac tak z odstupom casu nerobia problemy v autorizakoch ze to nie je kupovane na svk ? Myslim pri nejakej pripadnej reklamacii alebo garanckach
Hyundai Tucson 2016 - 1,6 GDI 97kW 130k - Moon rock STYLE
Uživatelský avatar
JoKo
****
Příspěvky: 1469
Registrován: 17 čer 2007, 09:53
Bydliště: BA/KE
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový Tucson

Příspěvek od JoKo »

reklamoval som na svk dve veci naraz. je to popisane po rocnych skusenostiach - v podstate ziaden problem s reklamaciou na svk :) na garancky som isiel do ciech k predajcovi, kde som vozidlo zakupil...
ale co mam vedomosti o inych autach kupovanych v cesku a servisovanych na svk, tak zatial sa nikto nestazoval na rozdielny pristup... :)

p.s.: v mojej optiminalnej konfiguracii mi vychadza lacnejsie kupit tucsona na svk... ale stale je to nad limitom, ktory som ochotny zan dat...

inac, na slovenksu ma od ktoreho stupna dab prijem radio? v cesku je to v baliku premium, na slovensku nevie niekto? v cenniku som si takuto polozku nevsimol :(
seat tarraco 1.4 ehybrid xcellence

hyundai i30 {pd} 1.4t-gdi + dct now! + premium paket - predane
hyundai i30 {gd} 1.6gdi style {cz} - predane
hyundai accent {mc} 1.4 16v elegance - predane
DodoTUCSON
*
Příspěvky: 33
Registrován: 28 lis 2016, 07:25
Bydliště: Presov, Slovensko

Re: Nový Tucson

Příspěvek od DodoTUCSON »

ob3l1x píše:Tu mas fleet zlavy na svk pre rok 2016 : http://autocentrumnitra.hyundai.sk/data ... erejna.pdf

Cena sa pocita nie z akcnej cennikovej ceny ale normalnej ceny co ti pise v akcnom cenniku tiez (ta vyssia cena). Ak chces fleet zlavu neocakavaj ziaden iny benefit (zimne kolesa, havarijne postenie na rok zdarma, ...)
Ak chces vyuzit fleet zlavu tak musis brat auto v hotovosti (neda sa ziadne financovanie vyuzit).

Este mas moznost kupit predvadzacku na ktoru mas zlavu 7% z akciovej ceny (tej nizsej) - vychadza to tusim rovnako alebo lepsie ako fleet a mozes ziskat benefit havarijka na rok zdarma. Taktiez vies vyuzit financovanie pri predvadzacke (nemusis brat v hotovosti) :)

na fleet mozes brat leasing! a stale sa oplatí aj keď nemás zdarma kolesá a havarijné poistenie. mam 17% fleet na 1.6 style a usetrene cca 3500 eur. .. kolesa som kupil v obchode za 400eur a havarijnu poistku mam za 600eur...
KIA Sportage 1.6T-Gdi 4x4 AT GTline red power
Hyundai Tucson 1.6Gdi STYLE white power
Peugeot 407 sw 1.6Hdi 80kW silver power
Daewoo Nexia 1.5i green - no power :D
Uživatelský avatar
ob3l1x
***
Příspěvky: 663
Registrován: 16 črc 2014, 19:29

Nový Tucson

Příspěvek od ob3l1x »

Dodo aha to som nevel ze sa da na to zobrat leasing. Ja ked som chcel brat tak som to zistoval len na 5tiny ci sa da a to mi bolo povedane ze sa neda pri fleet tak som myslel ze ani leasing ale dobre vediet ze sa tak da :) a mas pravdu oplati sa to ak to cloveku vyhovuje :) mna odradzalo len to ze na auto dali sice 17% ale ziaden iny benefit a patiny bolo preplatenie o cca 1000 az 1200€ ked dobre pamatam a to som sa uz nedostaval tak dobre s cenou po pripocitani preplatenia a kaska :(
Hyundai Tucson 2016 - 1,6 GDI 97kW 130k - Moon rock STYLE
Uživatelský avatar
vorlajz
*******
Příspěvky: 9963
Registrován: 19 srp 2012, 08:21

Re: Nový Tucson

Příspěvek od vorlajz »

Obelixi... Kolik jsi dal za tvou auto?
Hyundai Tucson 4x4 - 1.6 TGDI MHEV, N-LINE Šéďa ve Stajlu... ;) - NA CESTĚ

Hyundai i30 combi aka Mysak - 1.6 GDI, CashB ve Stajlu... ;) - PRODÁNO
Hyundai i30 SW aka Mumínek - 1.6 CVVT, Bílá ve Stajlu... ;) - PRODÁNO
Uživatelský avatar
idam.i
*******
Příspěvky: 9008
Registrován: 24 dub 2012, 23:25
Bydliště: Bratislava

Re: Nový Tucson

Příspěvek od idam.i »

DodoTUCSON píše:
ob3l1x píše:Tu mas fleet zlavy na svk pre rok 2016 : http://autocentrumnitra.hyundai.sk/data ... erejna.pdf

Cena sa pocita nie z akcnej cennikovej ceny ale normalnej ceny co ti pise v akcnom cenniku tiez (ta vyssia cena). Ak chces fleet zlavu neocakavaj ziaden iny benefit (zimne kolesa, havarijne postenie na rok zdarma, ...)
Ak chces vyuzit fleet zlavu tak musis brat auto v hotovosti (neda sa ziadne financovanie vyuzit).

Este mas moznost kupit predvadzacku na ktoru mas zlavu 7% z akciovej ceny (tej nizsej) - vychadza to tusim rovnako alebo lepsie ako fleet a mozes ziskat benefit havarijka na rok zdarma. Taktiez vies vyuzit financovanie pri predvadzacke (nemusis brat v hotovosti) :)

na fleet mozes brat leasing! a stale sa oplatí aj keď nemás zdarma kolesá a havarijné poistenie. mam 17% fleet na 1.6 style a usetrene cca 3500 eur. .. kolesa som kupil v obchode za 400eur a havarijnu poistku mam za 600eur...

Práve som to chcel napísať.Na fleet zľavu môžeš použiť ľubovolné financovanie.Mne teraz končí leasing na auto v ČSOB leasing ,tak mi ponúkli nové financovanie.Úver či leasing bez spracovateľského poplatku a celkove navýšenie je za 4 roky cca.4 až 5%.Poistenie si môžem vybrať z viacerých možnosti.Mám predschválený baget silne presahujúci moje potreby.No nedohodni sa s nimi. :shock:
Áno v :hyu: povedali,že na fleet už nemôžu dať zimné pneu a koberčeky ako darček ani svoje super financovanie.Keď som si ho lepšie pozrel,tak spracovateľský poplatok od 730 do 1000euro. No nezober to.
Hyundai i20 Chic 1,25 (2017-) biela
Opel Insignia GS 1,5 T Innovation(2018-) Satin Grey
Hyundai Elantra AD 1,6 Style Sparkling metal
Hyundai i40cw 1,6 GDI, Blue spirit
Ford Cmax 1,6
Ford Mondeo 1,8
Mazda 626 V6, Renault 21 , Citroen BX16...
DodoTUCSON
*
Příspěvky: 33
Registrován: 28 lis 2016, 07:25
Bydliště: Presov, Slovensko

Re: Nový Tucson

Příspěvek od DodoTUCSON »

idam.i píše:
DodoTUCSON píše:
ob3l1x píše:Tu mas fleet zlavy na svk pre rok 2016 : http://autocentrumnitra.hyundai.sk/data ... erejna.pdf

Cena sa pocita nie z akcnej cennikovej ceny ale normalnej ceny co ti pise v akcnom cenniku tiez (ta vyssia cena). Ak chces fleet zlavu neocakavaj ziaden iny benefit (zimne kolesa, havarijne postenie na rok zdarma, ...)
Ak chces vyuzit fleet zlavu tak musis brat auto v hotovosti (neda sa ziadne financovanie vyuzit).

Este mas moznost kupit predvadzacku na ktoru mas zlavu 7% z akciovej ceny (tej nizsej) - vychadza to tusim rovnako alebo lepsie ako fleet a mozes ziskat benefit havarijka na rok zdarma. Taktiez vies vyuzit financovanie pri predvadzacke (nemusis brat v hotovosti) :)

na fleet mozes brat leasing! a stale sa oplatí aj keď nemás zdarma kolesá a havarijné poistenie. mam 17% fleet na 1.6 style a usetrene cca 3500 eur. .. kolesa som kupil v obchode za 400eur a havarijnu poistku mam za 600eur...

Práve som to chcel napísať.Na fleet zľavu môžeš použiť ľubovolné financovanie.Mne teraz končí leasing na auto v ČSOB leasing ,tak mi ponúkli nové financovanie.Úver či leasing bez spracovateľského poplatku a celkove navýšenie je za 4 roky cca.4 až 5%.Poistenie si môžem vybrať z viacerých možnosti.Mám predschválený baget silne presahujúci moje potreby.No nedohodni sa s nimi. :shock:
Áno v :hyu: povedali,že na fleet už nemôžu dať zimné pneu a koberčeky ako darček ani svoje super financovanie.Keď som si ho lepšie pozrel,tak spracovateľský poplatok od 730 do 1000euro. No nezober to.

k tym bonusom: dostal som koberceky, povinnu vybavu a pol nadrze benzinu zdarma ;) treba len vyjednat...
KIA Sportage 1.6T-Gdi 4x4 AT GTline red power
Hyundai Tucson 1.6Gdi STYLE white power
Peugeot 407 sw 1.6Hdi 80kW silver power
Daewoo Nexia 1.5i green - no power :D
Uživatelský avatar
idam.i
*******
Příspěvky: 9008
Registrován: 24 dub 2012, 23:25
Bydliště: Bratislava

Re: Nový Tucson

Příspěvek od idam.i »

K tým koberčekom som sa zatiaľ nedostal,budem to riešiť pri preberaní auta.
Ale s tým benzínom,tak to "čubrním",to som už dlho nepočul. :shock: . Zjavne si tvrdý vyjednávač. =D>
Šikovným patrí svet. :wink:
Hyundai i20 Chic 1,25 (2017-) biela
Opel Insignia GS 1,5 T Innovation(2018-) Satin Grey
Hyundai Elantra AD 1,6 Style Sparkling metal
Hyundai i40cw 1,6 GDI, Blue spirit
Ford Cmax 1,6
Ford Mondeo 1,8
Mazda 626 V6, Renault 21 , Citroen BX16...
Odpovědět

Zpět na „Tucson 2015- Pokec“