Signalizace rozsvícených světel

Moderátoři: frawd, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
citron66
Příspěvky: 8
Registrován: 21 úno 2017, 20:11

Signalizace rozsvícených světel

Příspěvek od citron66 »

Zdravím všechny, jsou tato auta vybavena touto vymožeností? Kromě feldy jsem to měl u všech aut, bral jsem to jako samozřejmost, že to v autě prostě je, jako volant. Jen pro vysvětlení, ptám se na signalizaci rozsvícených světel, kdy při zapnutých světlech, vypnutím zapalování a otevřením dveří, začne pípat signalizace. U tohoto auta nic, i když zamknu, světla svítí dále bez jakéhokoliv upozornění. Nevíte někdo, jestli mi to nefunguje, nebo je to jen v některém stupni výbavy nebo na takové ptákovině Hyundai šetří. Díky
Hyundai IX20, 1.4 benzin, Trikolor
Reklama
 

Uživatelský avatar
JoKo
****
Příspěvky: 1469
Registrován: 17 čer 2007, 09:53
Bydliště: BA/KE
Kontaktovat uživatele:

Re: Signalizace rozsvícených světel

Příspěvek od JoKo »

ak sa nemylim, tak svetla sa ti automaticky vypnu po cca 30sekundach od zamknutia vozidla (funkcia follow me home), alebo po dvojitom zamknuti... otravne pipanie uz tym padom asi potrebne ani nie je.
v prirucke k vozidlu by malo byt uvedene viacej...
seat tarraco 1.4 ehybrid xcellence

hyundai i30 {pd} 1.4t-gdi + dct now! + premium paket - predane
hyundai i30 {gd} 1.6gdi style {cz} - predane
hyundai accent {mc} 1.4 16v elegance - predane
Olda47
**
Příspěvky: 140
Registrován: 05 pro 2007, 09:59

Re: Signalizace rozsvícených světel

Příspěvek od Olda47 »

Světla se po cca 30 sekundách vypnou, já je teda vypínám ze zvyku ručně...předešlé vozítko byl Japonec.
Uživatelský avatar
bony
******
Příspěvky: 3409
Registrován: 14 říj 2012, 00:03

Re: Signalizace rozsvícených světel

Příspěvek od bony »

Olda47 píše:Světla se po cca 30 sekundách vypnou, já je teda vypínám ze zvyku ručně...předešlé vozítko byl Japonec.
Nebo se dá udělat, že budou svítit jen parkovačky i po uzamčení vozu. Mám dojem že musíš po otevření dveří vypnout a potom zase zapnout parkovačky, nebo tak nějak to bylo.
Uživatelský avatar
citron66
Příspěvky: 8
Registrován: 21 úno 2017, 20:11

Re: Signalizace rozsvícených světel

Příspěvek od citron66 »

Chlapi díky za odpovědi, to jsem netušil, hold na starý kolena budu muset číst návody :wink: :D
Hyundai IX20, 1.4 benzin, Trikolor
Odpovědět

Zpět na „ix20“