přehrávání videa,

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
roscoe18
*
Příspěvky: 56
Registrován: 27 lis 2016, 16:54

Re: přehrávání videa,

Příspěvek od roscoe18 »

Zesid píše:Mám ho také od února 2017 tak.Myslím že všechny auta rok výroby 2017 budou mít tenhle problem
neostava nam nic ine len pockat kym to niekto spojazdni aj na novy soft... alebo mat niekoho v huyndai .. pretoze oni sa tiez nejako musia vediet dostat k windows.. takze tak si myslim :))) skoda tesil som sa ze si budem pocas jazdy pustat namiesto radia serial ktory rad pozeram :)) staci mi to pocuvat aby ste si nemysleli ze mam cas pozerat pocas jazdy ehhe
Hyundai Tucson - 26.1.2017 Style Polarwhite 1,6 benzin
Reklama
 

Uživatelský avatar
skyso
*
Příspěvky: 78
Registrován: 24 dub 2016, 19:25

Re: přehrávání videa,

Příspěvek od skyso »

roscoe18 píše:
Zesid píše:Mám ho také od února 2017 tak.Myslím že všechny auta rok výroby 2017 budou mít tenhle problem
neostava nam nic ine len pockat kym to niekto spojazdni aj na novy soft... alebo mat niekoho v huyndai .. pretoze oni sa tiez nejako musia vediet dostat k windows.. takze tak si myslim :))) skoda tesil som sa ze si budem pocas jazdy pustat namiesto radia serial ktory rad pozeram :)) staci mi to pocuvat aby ste si nemysleli ze mam cas pozerat pocas jazdy ehhe
tato tema je uz diskutovana na spanielskom fore, odkial mame aj celu tuto zabavku.

akonahle budu nove info, dam vediet.
Tucson 1,6TGDi Hybrid Premium
3/2021
169KW/230K
Biely
=====
Predtym:
Tucson 1,6GDI
STYLE, Led, Ruby wine
2/2016
Seat Ibiza ST, 1,2 105k TSI, 2010
Suzuki Swift 1,4 94k 2013
roscoe18
*
Příspěvky: 56
Registrován: 27 lis 2016, 16:54

Re: přehrávání videa,

Příspěvek od roscoe18 »

skyso píše:
roscoe18 píše:
Zesid píše:Mám ho také od února 2017 tak.Myslím že všechny auta rok výroby 2017 budou mít tenhle problem
neostava nam nic ine len pockat kym to niekto spojazdni aj na novy soft... alebo mat niekoho v huyndai .. pretoze oni sa tiez nejako musia vediet dostat k windows.. takze tak si myslim :))) skoda tesil som sa ze si budem pocas jazdy pustat namiesto radia serial ktory rad pozeram :)) staci mi to pocuvat aby ste si nemysleli ze mam cas pozerat pocas jazdy ehhe
tato tema je uz diskutovana na spanielskom fore, odkial mame aj celu tuto zabavku.

akonahle budu nove info, dam vediet.
super kedze nerozumiem spanielsky nic tak budeme radi ked nam to sem sprostredkujes
Hyundai Tucson - 26.1.2017 Style Polarwhite 1,6 benzin
woodpex
Příspěvky: 5
Registrován: 22 bře 2016, 09:28

Re: přehrávání videa,

Příspěvek od woodpex »

Tak nevím co se mě povedlo...objevilo se menu windows a mě se povedlo zmáčknout dole suspend a vše je černé.:D nevíte někdo co s tím..
Uživatelský avatar
skyso
*
Příspěvky: 78
Registrován: 24 dub 2016, 19:25

Re: přehrávání videa,

Příspěvek od skyso »

nevadi :)..zaciatocnicke chyby..pozname :).


resetni navigacku cez zapustene tlacidko, ktore sa nachadza vedla sd karty pod krytkou na sd kartu.
Tucson 1,6TGDi Hybrid Premium
3/2021
169KW/230K
Biely
=====
Predtym:
Tucson 1,6GDI
STYLE, Led, Ruby wine
2/2016
Seat Ibiza ST, 1,2 105k TSI, 2010
Suzuki Swift 1,4 94k 2013
woodpex
Příspěvky: 5
Registrován: 22 bře 2016, 09:28

Re: přehrávání videa,

Příspěvek od woodpex »

Moc děkuju SKYSO. už to funguje.
roscoe18
*
Příspěvky: 56
Registrován: 27 lis 2016, 16:54

Re: přehrávání videa,

Příspěvek od roscoe18 »

SKYSO?? spaniel stale nic????dik za odpoved
Hyundai Tucson - 26.1.2017 Style Polarwhite 1,6 benzin
Foxik
Příspěvky: 2
Registrován: 26 kvě 2016, 20:28

Re: přehrávání videa,

Příspěvek od Foxik »

Pokiaľ som sa dobre dočítal pracuje sa na tom kedže navigácia ma novy software. A bohužiaľ bol odstránený nejaký kód ktorí spúšťal súbor explorer.exe (ktorý asi spúšťa windows predpokladám) takže po stlačení kolieska (setup) sa nič nestane. Zbytok som už nejako nepobral ale vyzerá to tak že môže spustiť windows aj na novej verzii ale iba pomocou nejakého testmodu. Ale potom sa buď windows nedá vypnúť/zamrzne lebo je potrebne vybrať sd-kartu a znova ju vložiť a reštartovať navigáciu. Každopádne sa na tom pracuje takže nám zostáva iba čakať.
roscoe18
*
Příspěvky: 56
Registrován: 27 lis 2016, 16:54

Re: přehrávání videa,

Příspěvek od roscoe18 »

tusim ti spanieli na nas kaslu .. uz by som chcel aj ja pozerat filmy na mojom tucsone :)))) :shock:
Hyundai Tucson - 26.1.2017 Style Polarwhite 1,6 benzin
roscoe18
*
Příspěvky: 56
Registrován: 27 lis 2016, 16:54

Re: přehrávání videa,

Příspěvek od roscoe18 »

zdravim takze je tu super vecicka skusal som to zatial samostatne na sd katre... nemam citacku kariet takze ci to pojde aj na tej karte kde je navigacia neviem ale myslim ze by to nemal byt problem .. nahral som to len na kartu rozbalene a vlozil ostatne sa vsetko same spravilo ..
https://www.youtube.com/watch?v=Cktn71TRTdY

na usb som mal tucson player a pekne siel filmy som neodskusal nakolko som skusal lne to ci sa dostanem do windowsu .. takze toto by uz malo ist vsetkym a je to jednoduksie...
Hyundai Tucson - 26.1.2017 Style Polarwhite 1,6 benzin
Dansto
Příspěvky: 1
Registrován: 03 kvě 2017, 03:07

Re: přehrávání videa,

Příspěvek od Dansto »

Ahoj už mate někdo info jak spustit video na Tucsonu 2017 díky moc
Daca78
Příspěvky: 6
Registrován: 03 kvě 2017, 06:40

Re: přehrávání videa,

Příspěvek od Daca78 »

Čau nemáte někdo jiný link na ten soubor na USB klíč.?tady ten odkaz už je nefunkční!
Dík
roscoe18
*
Příspěvky: 56
Registrován: 27 lis 2016, 16:54

Re: přehrávání videa,

Příspěvek od roscoe18 »

showwindows https://ulozto.sk/!FuvA4pKvo7EH/showwindows-zip
radio logos https://ulozto.sk/!2O1ssHjXce38/radiologos-zip
pozrite si video vyzsie... show windows som skusal na samostatnej sd karter a funguje super staci si na usb nahrat tucson player a filmy a mozete skusat... ja som vide neskusal len som skusal tu aplikaciu ktora vas dostane z radia do windows a naspet. mne to funguje auto mam 2/2017
radio logos som neskusal este
Hyundai Tucson - 26.1.2017 Style Polarwhite 1,6 benzin
Daca78
Příspěvky: 6
Registrován: 03 kvě 2017, 06:40

Re: přehrávání videa,

Příspěvek od Daca78 »

Tak mně ten windows taky nejede,ale mám dotaz ohledně pojistek!Nevíte někdo kde sehnat? Jsou menší než klasické mini nožovky!
Odpovědět

Zpět na „Tucson 2015- Elektronika“