Černá kapota

Jak upravit svého hjundaje.

Moderátoři: Farrael, Engineer, Moderátoři

Uživatelský avatar
Žluťasek
**
Příspěvky: 249
Registrován: 22 zář 2006, 12:12
Bydliště: Doksy

Příspěvek od Žluťasek »

Tak to jsem si ulevil.Uz jsem se lekl ze se zaradim mezi cerne ovce tohoto fora :lol: samozrejme ze mas pravdu ze nektere narazniky a kridla jsou nevkusna ale to je uz kazdeho vec co si na auto da a kdyz si na nej treba na...... tak mu to vzdy muzem skrytyzovata nebo pochvalit :twisted: ale nemusise hned odsuzovat.
Reklama
 

Felotron

Příspěvek od Felotron »

Ja jsem taky tunil... o Citroen XM :D ...ale jenom jsem si o jeho znacku odrel barvu z narazniku 8) Takove su borec!
Uživatelský avatar
Petr HC
**
Příspěvky: 399
Registrován: 10 úno 2006, 08:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr HC »

??? píše:Tak to jsem si ulevil.Uz jsem se lekl ze se zaradim mezi cerne ovce tohoto fora :lol: samozrejme ze mas pravdu ze nektere narazniky a kridla jsou nevkusna ale to je uz kazdeho vec co si na auto da a kdyz si na nej treba na...... tak mu to vzdy muzem skrytyzovata nebo pochvalit :twisted: ale nemusise hned odsuzovat.
Spíš mě šlo o to, že pod pojmem tuning si představuju spíš úpravy brzd, podvozku, motoru....než "otunění" pomocí barevné samolepky na bok auta popř. již zmiňovaných modrých parkovaček.
Jinak vítej mezi "černé ovce" :D
Obrázek
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Jojo.. je nás tu víc černých ovcí.. taky sem příznivce tuningu jako Petr HC.. to znamená hlavně funkčnost a teprv potom design.. a u mě taky muzika že :twisted:
No a můj poslední hard tuning o zeď, ale ten nedoporučuju :roll:
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Žluťasek
**
Příspěvky: 249
Registrován: 22 zář 2006, 12:12
Bydliště: Doksy

Příspěvek od Žluťasek »

A kdy uz s tim tvym hard tuningem vyjedes podle toho co tady tak ctu tak uz to mas pekne dlouho nepojizdne :roll:
Ja si myslim ze tady uz asi nikdo nebude mit oryginalni ozvuceni sveho milacka a hlavne u starsich modelu :twisted:

:twisted: :twisted: Dekuji za krasne privytani
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Jo no tak to je otázka, na kterou odpověď bych taky moc rád věděl.. Mám na to i svoje vlákno a jak vidíš, dlouho sem do něj nepsal nic novýho, páč se prostě nic novýho neděje.. holt mám smůlu jak na pojišťovnu tak i na neschopný lidi.. nejhorší je, že sem v začarovanym kruhu, páč něco už na tom hotový je a kdybych si to chtěl dát jinam, tak musim nejdřív zaplatit a vzhledem k platový ochotě ČPP jsem zase závislej na neschopnejch lidech.. aaach joo..
Ale snad na jaře na sraz už to bude :-)
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yurii »

Jo hoši já už černou kapotu mám, heč :-)
Dovedl bych si představit jedn důvod proč by si něko dával černou kapotu, když pominu že by to mělo vypadat jako karbonová. Já bych si třeba dal černou kapotu v případě že bych di na červenym nebo vínovym Scoupéčku dělal výdechy sání na kapotu a nechtělo by se mi patlat se se zprávnym odstínem barvy :lol:
Prostě bych to vzal černou, a tim to hasne :-)
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
arny
*
Příspěvky: 42
Registrován: 30 zář 2006, 17:01
Bydliště: Vimperk

Re: okomentovani

Příspěvek od arny »

Žluťasek píše:Abych byl uprimny Panove docela me u vas prekvapuje nechut a odpor k tuningu tim nerikam ze original neni krasny ale podle nne chce byt kazdy necim vyjmecny a hlavne ma kazdy svuj styl a kazdy se nespokoji se seriovkou jako vy.Ja patrim zrovna mezi ty ktere se se svym milackem v originalnim stavu nespokojily.Me s-coupe z 92 bylo docela hodne pozmeneno a jedine u ceho jsem zustal byl podobny zluty lak s vyjmkou strechy a na jare je v planu dostrikani kapoty do stejne barvy jako je strecha a to je cerne tak doufam ze se mnou neprestanete komunikovat :evil:
souhlasím s tebou žluťásku......
S-coupe GT červeno růžovámetalíza
S-coupe GT tmavě modrá
S-coupe GT EVOI
S-coupe LS na díly
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Mne se libi cerny stred celyho auta, takze predni naraznik-rozsiruje se carna, kapota, strecha, viko kufru, zadnik naraznik - cerna se zuzuje.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Hujer
*****
Příspěvky: 1812
Registrován: 09 říj 2006, 21:39
Bydliště: Praha

Příspěvek od Hujer »

Hardcam píše:Mne se libi cerny stred celyho auta, takze predni naraznik-rozsiruje se carna, kapota, strecha, viko kufru, zadnik naraznik - cerna se zuzuje.
Tak to i me tez a snad to i tak nekdy budu mit. :D
Odpovědět

Zpět na „Tuning“