Vorlajzův Myšák - i30 combi GDI cashBee ;)

Založte si své téma a představte svojí i30 ostatním

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
vorlajz
*******
Příspěvky: 9963
Registrován: 19 srp 2012, 08:21

Re: Vorlajzův Myšák - i30 combi GDI cashBee ;)

Příspěvek od vorlajz »

Jakékoliv prostředí ve městě je prašné...

díky za rady... 8)

Tu výměnu filtru si už ohlídám 8)
Hyundai Tucson 4x4 - 1.6 TGDI MHEV, N-LINE Šéďa ve Stajlu... ;) - NA CESTĚ

Hyundai i30 combi aka Mysak - 1.6 GDI, CashB ve Stajlu... ;) - PRODÁNO
Hyundai i30 SW aka Mumínek - 1.6 CVVT, Bílá ve Stajlu... ;) - PRODÁNO
Reklama
 

Uživatelský avatar
Axel.Foley
*******
Příspěvky: 20910
Registrován: 07 zář 2011, 00:02
Bydliště: Olomouc

Re: Vorlajzův Myšák - i30 combi GDI cashBee ;)

Příspěvek od Axel.Foley »

Jednoznačně doporučuji.

petzl má pravdu a popsal to dokonale, víc ani není třeba psát.
CUPRA Formentor 1,5 TSi DSG
Hyu Tucson 1,7 CRDi Czech Edition, 09/2016, Sand White - prodáno
Uživatelský avatar
vorlajz
*******
Příspěvky: 9963
Registrován: 19 srp 2012, 08:21

Re: Vorlajzův Myšák - i30 combi GDI cashBee ;)

Příspěvek od vorlajz »

Jsem zvědavý, kolik mi to teď bude zrát ;)
Hyundai Tucson 4x4 - 1.6 TGDI MHEV, N-LINE Šéďa ve Stajlu... ;) - NA CESTĚ

Hyundai i30 combi aka Mysak - 1.6 GDI, CashB ve Stajlu... ;) - PRODÁNO
Hyundai i30 SW aka Mumínek - 1.6 CVVT, Bílá ve Stajlu... ;) - PRODÁNO
Uživatelský avatar
Axel.Foley
*******
Příspěvky: 20910
Registrován: 07 zář 2011, 00:02
Bydliště: Olomouc

Re: Vorlajzův Myšák - i30 combi GDI cashBee ;)

Příspěvek od Axel.Foley »

Co ti zraje? Koňak, víno, pivo? :lol:
CUPRA Formentor 1,5 TSi DSG
Hyu Tucson 1,7 CRDi Czech Edition, 09/2016, Sand White - prodáno
Uživatelský avatar
idam.i
*******
Příspěvky: 9527
Registrován: 24 dub 2012, 23:25
Bydliště: Bratislava

Re: Vorlajzův Myšák - i30 combi GDI cashBee ;)

Příspěvek od idam.i »

Vždy keď mením olej ,automatický dám aj vzduchový.Prekvapujema,že to nerobia všetci. #-o
Nech si niekto skúsi dať plynovú masku so zasr....m filtrom a nech sa prebehne .Pochopí o čom to je. :shock: Vyleštené auto je parádne,ale to nie je všetko. :mrgreen:
Cupra Formentor 1,5 TSI DSG(2022-)Nevada White
Hyundai i20 Chic 1,25 (2017-) biela
Opel Insignia GS 1,5 T (2018- 2025) Satin Grey
Hyundai Elantra AD 1,6 Style Sparkling metal
Hyundai i40cw 1,6 GDI, Blue spirit
Ford Cmax 1,6
Ford Mondeo 1,8....
Uživatelský avatar
petzl62
*******
Příspěvky: 5164
Registrován: 03 pro 2011, 17:09
Bydliště: Opava

Re: Vorlajzův Myšák - i30 combi GDI cashBee ;)

Příspěvek od petzl62 »

Igore,Igore-spoustě lidí musíš vysvětlit co je to plynová maska :mrgreen: :-$
CUPRA Formentor 1,5TSI, 110kW- 2023 matná petroleum
7,1l/100km
Aktuálně 90350 km
Olej: Ravenol 0W-20
palivo: Převážně EO N95,pokud možno bez biosložky, nebo prémiové paliva.
Uživatelský avatar
idam.i
*******
Příspěvky: 9527
Registrován: 24 dub 2012, 23:25
Bydliště: Bratislava

Re: Vorlajzův Myšák - i30 combi GDI cashBee ;)

Příspěvek od idam.i »

Cupra Formentor 1,5 TSI DSG(2022-)Nevada White
Hyundai i20 Chic 1,25 (2017-) biela
Opel Insignia GS 1,5 T (2018- 2025) Satin Grey
Hyundai Elantra AD 1,6 Style Sparkling metal
Hyundai i40cw 1,6 GDI, Blue spirit
Ford Cmax 1,6
Ford Mondeo 1,8....
Uživatelský avatar
petzl62
*******
Příspěvky: 5164
Registrován: 03 pro 2011, 17:09
Bydliště: Opava

Re: Vorlajzův Myšák - i30 combi GDI cashBee ;)

Příspěvek od petzl62 »

:mrgreen: [-o< :mrgreen:
TVL to jsi neměl...už vidím novou soutěž u Vorlajze na chalupě :shock: ](*,)
CUPRA Formentor 1,5TSI, 110kW- 2023 matná petroleum
7,1l/100km
Aktuálně 90350 km
Olej: Ravenol 0W-20
palivo: Převážně EO N95,pokud možno bez biosložky, nebo prémiové paliva.
Uživatelský avatar
shawt
******
Příspěvky: 3754
Registrován: 08 bře 2015, 23:23

Re: Vorlajzův Myšák - i30 combi GDI cashBee ;)

Příspěvek od shawt »

Plizenim, plazenim vpred... :mrgreen:
VW Passat Variant B8 2020 110kW TDI EVO
Hyundai i30 kombi 1.6 GDI Czech Edition Festival (08/2016 - 4/2023) :(
Ford Mondeo 2004 2.0 TDCI Ghia 5dv (UK)
Fiat Stilo 1.6 16V 5dv / 1.9 JTD 3dv (UK) / MW 1.6 16V (ČR)
Fiat Punto 1.2 8V 3dv (UK)
Uživatelský avatar
vorlajz
*******
Příspěvky: 9963
Registrován: 19 srp 2012, 08:21

Re: Vorlajzův Myšák - i30 combi GDI cashBee ;)

Příspěvek od vorlajz »

Hmm... zajímavé náměty :D
Hyundai Tucson 4x4 - 1.6 TGDI MHEV, N-LINE Šéďa ve Stajlu... ;) - NA CESTĚ

Hyundai i30 combi aka Mysak - 1.6 GDI, CashB ve Stajlu... ;) - PRODÁNO
Hyundai i30 SW aka Mumínek - 1.6 CVVT, Bílá ve Stajlu... ;) - PRODÁNO
Uživatelský avatar
Alf6
******
Příspěvky: 4971
Registrován: 26 srp 2013, 23:33
Bydliště: Klatovy

Re: Vorlajzův Myšák - i30 combi GDI cashBee ;)

Příspěvek od Alf6 »

Nejlepe filtruje prave jiz trochu zaneseny filtr- nebo chceteli spinavý. Ani novy a ani stary zaneseny bordelem není lepsi.
Dále zavisi na: filtrační ploše papiru, průtočném odporu atd.) a rovněž na vlhkosti . Jinak ja filtr uz menil při mem najezdu 3X a pokazde jsrm vyluxoval filtrbox. Tam je pod filtrem neuveritelnej bordel. Vosy, chmiri z pampelišek, jehlici, listi, mouchy..
Hyundai ELANTRA 1,6 MPI STYLE 97 kw/132hp
Uživatelský avatar
Axel.Foley
*******
Příspěvky: 20910
Registrován: 07 zář 2011, 00:02
Bydliště: Olomouc

Re: Vorlajzův Myšák - i30 combi GDI cashBee ;)

Příspěvek od Axel.Foley »

idam: To se ti povedlo =D> =D> :mrgreen: :mrgreen:

Alf: Jak si přišel na to, že nejlépe filtruje právě špinavý filtr? :shock: To jako že špína a bordel ucpe větší dírky a pak svou práci konají už jen ty malé, tudíž větší bordel se do motoru nedostane? Nebo jak to mám chápat?
CUPRA Formentor 1,5 TSi DSG
Hyu Tucson 1,7 CRDi Czech Edition, 09/2016, Sand White - prodáno
Uživatelský avatar
Alf6
******
Příspěvky: 4971
Registrován: 26 srp 2013, 23:33
Bydliště: Klatovy

Re: Vorlajzův Myšák - i30 combi GDI cashBee ;)

Příspěvek od Alf6 »

Neříkam, že filtr zanešený bordelem je lepší, ale že:
Nejlépe filtruje už používaná vložka co je právě lehce zanesená tím jemným prachem a jsou na ní i nejmenší tlakový ztráty.

To vše v závislosti na typu prostředí, v jakém se vozidlo nejčastěji pohybuje. Každodenní dálniční provoz automobil samozřejmě zatěžuje méně, než popojízdění v zakouřených ulicích velkoměsta, nebo nedejbože po polních cestách
Naposledy upravil(a) Alf6 dne 30 říj 2017, 11:48, celkem upraveno 1 x.
Hyundai ELANTRA 1,6 MPI STYLE 97 kw/132hp
Uživatelský avatar
vorlajz
*******
Příspěvky: 9963
Registrován: 19 srp 2012, 08:21

Re: Vorlajzův Myšák - i30 combi GDI cashBee ;)

Příspěvek od vorlajz »

tak já ho neprovozuji ani v jedno výše uvedeném režimu... :D

budu měnit filtr každý rok... a budu očekávat rapidní snížení spotřeby :D :D :D
Hyundai Tucson 4x4 - 1.6 TGDI MHEV, N-LINE Šéďa ve Stajlu... ;) - NA CESTĚ

Hyundai i30 combi aka Mysak - 1.6 GDI, CashB ve Stajlu... ;) - PRODÁNO
Hyundai i30 SW aka Mumínek - 1.6 CVVT, Bílá ve Stajlu... ;) - PRODÁNO
Uživatelský avatar
Alf6
******
Příspěvky: 4971
Registrován: 26 srp 2013, 23:33
Bydliště: Klatovy

Re: Vorlajzův Myšák - i30 combi GDI cashBee ;)

Příspěvek od Alf6 »

Ja uz menim takhle ctvrtym rokem..vlastne vse ve zkracene vymene dobe..prez oleje, filtry, svicky, atd..
Hyundai ELANTRA 1,6 MPI STYLE 97 kw/132hp
Odpovědět

Zpět na „i30 2012- Auta členů“