Xenony

Vše kolem úprav na Vašem miláčkovi - kola, hudba, osvětlení, úpravy motoru, styling.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Xenony

Příspěvek od Hardcam »

Patriknet: soudim podle toho, ze mam tyhle rozmery a sakra velkou rezervu.
Přílohy
IMG_20171118_191721.png
IMG_20171118_191721.png (203.08 KiB) Zobrazeno 2373 x
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Reklama
 

Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Xenony

Příspěvek od Hardcam »

Stepane, to bylo jen popichnuti na tema, kde se to resi a s novym autem museli na STK. Verim, ze po serizeni je to jiny kafe :) ono i s tim DoDo je potreba si vyhrat, nestaci jen to tam najebat a jet, ale spravne usadit, utesnit, manualne nastavit treba v servisu, kde maji regloskop (nastesti kamaradi maji vyrazeny z STK, ale uz je tim asi seru, pac si hraju casto) a pak teprve pouzivat.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Mr. HYUNDAI
*******
Příspěvky: 11579
Registrován: 07 kvě 2008, 12:51
Bydliště: Lázně Toušeň

Re: Xenony

Příspěvek od Mr. HYUNDAI »

Tam je tma mezi potkávačkou a dálkou. A mám dojem, že nivelaci mají jen potkávačky. Když jedu sám, tak tma není, jak je zadek obsazen, pruh tmy je. Ale mně to nevadí, takže neřeším :) .
25. (OPEL 2.) Astra PHEV GS line
24. (OPEL 1.) Mokka-e Ultimate
Uživatelský avatar
patriknet
***
Příspěvky: 682
Registrován: 11 zář 2015, 15:23
Bydliště: Praha

Re: Xenony

Příspěvek od patriknet »

Hardcame, ty mas ale ceeda... svetlomet muze byt trochu jiny... bylo by fajn kdyby se to tam veslo, ale nevim nevim... jeste to ale nekdy zkusim promerit

sviti ti to krasne, taky bych rad aby mi to takto svitilo :-)

=============================
i40 kombi crdi 104kW, premium
=============================
Uživatelský avatar
fosiczka
*
Příspěvky: 25
Registrován: 08 lis 2017, 19:14

Re: Xenony

Příspěvek od fosiczka »

Já sem nakonec ze strachu před nekompromisní policií ČR objednal night breaker unlimited, doufám že se pohnu světlem o pár metrů dál 8)
Hyundai i30 2018 Style, 1.6 CRDI 81kW, Polar White
Hyundai i30 2011, 1.4 CVVT 80kW, Vivid Blue
Uživatelský avatar
patriknet
***
Příspěvky: 682
Registrován: 11 zář 2015, 15:23
Bydliště: Praha

Re: Xenony

Příspěvek od patriknet »

kdyz jsi mel obyc zarovky, tak to si myslim ze ti ty zarovky udelaji radost :-)
ja uz jine nekolit let nepouzivam

=============================
i40 kombi crdi 104kW, premium
=============================
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Xenony

Příspěvek od Hardcam »

Kdo nezkusi, nevi, to je jednoduchy. Spoustu lidi odradi i to, ze to nemuzou okoukat z internetu, protoze to jeste nikdo nezkusil.
A pritom LEDky i30 slusi :)
https://youtu.be/dl_3HQL1bIc

NightBrakeryUnlimited me prestaly bavit uz kdyz byly v krabicce, zkusil jsem i verzi Laser za tusim 7 stovek, byly v aute sotva par dni a jedna praskla, dokoupil jsem druhou a uschoval je, klidne se jich ujmete, kdo v tenhle zazrak verite. To svetlo je stejne zluty (aspon dle mych kriterii), ano, o neco lip to sviti, je to homologovany, ale nikdy to nedobehne moderni technologie. Jediny zarovky, ktery klidne koupim znovu a pouzivam je do prisvitu nebo dalek, jsou Narva Range Power White (myslim, ze obj. je 98518/48607), bohuzel pro vas - opet nemaji homologaci. Nejakou eobu jsem je mel i v hlavnich, myslim lonskou zimu a spoky.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
patriknet
***
Příspěvky: 682
Registrován: 11 zář 2015, 15:23
Bydliště: Praha

Re: Xenony

Příspěvek od patriknet »

Hardcame, ty nemas zrovna levne hobby! :-)

=============================
i40 kombi crdi 104kW, premium
=============================
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Xenony

Příspěvek od Hardcam »

Neznam nikoho, kdo by mel levnejsi. Jakykoliv sport, sberatelstvi apod. vyjde podstatne draz. Ja koupim sem tam par svititek.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
nulda
**
Příspěvky: 458
Registrován: 03 led 2011, 11:11
Bydliště: Praha

Re: Xenony

Příspěvek od nulda »

Ja pouzivam xenony dva roky. Prvni rok mi do ballastu natekla voda, koupil jsem jiny a poradne zasilikonoval. Dnes mi praskla vybojka, asi se dostala voda do tech konektoru i kdyz maji byt vodotesne.

Tak poresim ty LEDky. Vyplati se je kupovat bez tech vetracku? Uchladi se? Mel jsem LED v parkovackach a kdyz jsem daval s vice diodama, zacaly blikat.
Jak dlouho ten vetracek vydrzi? Nekde jsem nasel, ze se toci 12000 ot./min To nemůže vydržet dlouho. Je velky rozdil mezi xenonem a LED z ebaye?

Nejsou ty LED moc bile oproti xenonum 4300K ?

Co treba tyto? https://www.ebay.com/itm/2-x-Super-Brig ... 0005.m2219
Hyundai i30 1.4i CVVT, Comfort (2010/05/26), Indigo Blue
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Xenony

Příspěvek od Hardcam »

nulda: cauky :) mam pouze vetrackovy a problem jsem nezaznamenal, vetracek je trochu slyset, kdyz neni auto nastartovany, ale IMHO je to lepsi varianta. Porad mam ty H7 volny, jestli nechces cekat a mit to levneji a hlavne si to vyzkouset.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
patriknet
***
Příspěvky: 682
Registrován: 11 zář 2015, 15:23
Bydliště: Praha

Re: Xenony

Příspěvek od patriknet »

ptal jsem se prodejce na detaily ohledne tech LED s tokem 2000 ohledne homologace a cerifikatu:
http://www.xenony-zlin.cz/detail/headla ... obily/513/#
a odpovedeli mi nasledujici (chapu to spravne, ze ten certifikat nebo co to je, jen jen o tom, ze to je po "elektricke" strance v poradku, no i tak to neni schvaleno na provoz na cestnich komunikacich?):

LED Headlamp AIR JUMP odpovídají evropskému nařízení o jednotných technických pravidlech pro kolová vozidla, zařízení a části, které se mohou montovat a nebo užívat na kolových vozidlech, a o podmínkách pro vzájemné uznávání schválení typu udělených na základě těchto pravidel dle Dodatku 9, Vyhláška č. 10 – ECE No. 10.05 číslo schválení E9-10R-05.11187 ze dne 16.3.2016, číslo zkušebního protokolu CN16030200. Tento certifikát Vám bude zaslán v případě zakoupení.

Vyhláška upravující provoz na pozemních komunikacích upravuje požadavky na světelné zdroje s výkonem nad 2000 lm, LED Headlamp tedy splňuje požadavek, že není nutné vozidlo vybavit ostřikovači světel a automatickým nastavením sklonu světel, jako je tomu např. v případě použití xenonů, protože mají výkon do 2000 lm.

Pokud Vašeho vozidlo bude v souladu s provozem na pozemních komunikacích, není jediný důvod, aby Vás policie kvůli LED Headlamp zastavila. Navíc certifikát můžete mít u sebe a konfrontovat je se skutečností, že jde o plnohodnotnou náhradu žárovky, viz homologační certifikát a světlo je do 2000 lm. Protože jsme v Evropské unii, platí certifikát na území všech států unie a je v úředním jazyce unie.

=============================
i40 kombi crdi 104kW, premium
=============================
Uživatelský avatar
patriknet
***
Příspěvky: 682
Registrován: 11 zář 2015, 15:23
Bydliště: Praha

Re: Xenony

Příspěvek od patriknet »

Hardcame, nehodil bys sem nejake foto tak vypada ta LED-ka ve svetlometu... jak to tam sedi a tak...a jestli mas plus minus ten samej svetlomet.

Kdybys byl tak hodnej, budu ti vdecny.

Mne se nejak nechce verit ze se mi to tam vejde (myslim tu LED na kterou jsem daval link)

=============================
i40 kombi crdi 104kW, premium
=============================
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Xenony

Příspěvek od Hardcam »

Tak to pocitej az o vikendu, pres tyden s nim nejezdim a vracim se az za tmy.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
patriknet
***
Příspěvky: 682
Registrován: 11 zář 2015, 15:23
Bydliště: Praha

Re: Xenony

Příspěvek od patriknet »

v pohode, to nijak nespecha.
dekuji!

=============================
i40 kombi crdi 104kW, premium
=============================
Odpovědět

Zpět na „i30 Úpravy (tuning)“