Porucha el. zatvárania okien

Audio, klimatizace, exteriérové osvětlení, DRL

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Uživatelský avatar
rokolo
****
Příspěvky: 1010
Registrován: 20 bře 2008, 13:52

Re: Porucha el. zatvárania okien

Příspěvek od rokolo »

Benny dobrý tip :idea: .....mě zatím stále "funguje" to vystříkání kontaktolem od firmy Druchema - viz příspěvek výše uvedený.
Accent 1.5 CRDi ELEGANCE - Black Ebony
Reklama
 

Uživatelský avatar
benny
**
Příspěvky: 301
Registrován: 31 kvě 2011, 17:57
Bydliště: Plzeň

Re: Porucha el. zatvárania okien

Příspěvek od benny »

Rokolo - mě už to nebavilo pořád rozebírat a čistit. Tim smirkováním už to bylo zřejmě tak načatý , že už se opalovaly ty kontakty častěji. Měl jsem vyhlídnuté nové už dlouho a teď je zlevnil ten prodejce na ali expressu a jsou za dobrou cenu. Spíš mě znepokojuje to lehké klepání vlevo vpředu. Doufám , že to bude jen kost. Jinak autíčko k nezaplacení , stále jezdí a zatím určitě měnit nebudu.
New Accent - 1,4i , elegance , gold biege , 10/2008
Uživatelský avatar
rokolo
****
Příspěvky: 1010
Registrován: 20 bře 2008, 13:52

Re: Porucha el. zatvárania okien

Příspěvek od rokolo »

Tak u mne je to potom druhém vystříkání stále funkční a to jsem to nerozebíral až na kontakty, tedy jsem je ani nesmirkoval... To klepání může být opravdu jenom stabilizační tyčka, pak přichází v úvahu tlumič a nebo čep v rameni. Já jsem též zatím velmi spokojen a tudíž i výměna je zatím v nedohlednu.... :wink:
Accent 1.5 CRDi ELEGANCE - Black Ebony
Uživatelský avatar
Kedaros
*
Příspěvky: 35
Registrován: 23 zář 2013, 20:02
Bydliště: Haná

Re: Porucha el. zatvárania okien

Příspěvek od Kedaros »

Tak přepínač u spolujezdce i po třech letech po osmirkování a prostříknutí kontaktolem pořád funguje, teď mi ale přestal fungovat panel stahování oken spolujezdce u řidiče.
Hyundai Accent 1,4i Dynamic r.v.2007
Uživatelský avatar
kyrmon
*****
Příspěvky: 1606
Registrován: 29 bře 2017, 10:54
Bydliště: okolí Kolína

Re: Porucha el. zatvárania okien

Příspěvek od kyrmon »

Tak mi během letošního roku postupně odešlo stahování oken na pravé straně od řidiče.. než abych ty kontakty smirgloval s nejistou výdrží jsem se rozhodl pro celý nový ovladač z ebay a dnes dorazil :twisted:

Tak si ho tak v ruce prohlížím a hned na první pohled mi prijde divnej, říkám si, že v ácovi přeci ty tlačítka nemám sešikmělý (viz předchozí stránka) a po jeho rozdělání zjištuji, že můj první odhad byl správný a není to úplně ten samý modul, co je v autě ](*,) ](*,)

Chybí rozvedený napětí pro jednotlivý diody, které jsem do originálu dodával dle návodu od Martun .. Teď abych zavzpomínal na časy, kdy jsem zkoušel bastlit a zkusil ty diody napájet přes jeden odpor nebo udělat vlastní rozvody napětí.. :roll: Ještěže na to mám celou zimu :twisted:
ovladač.jpg
ovladač.jpg (116.07 KiB) Zobrazeno 2689 x
Hyundai Accent 1,4 71kW 08 Bronze Gray Metallic
Uživatelský avatar
rokolo
****
Příspěvky: 1010
Registrován: 20 bře 2008, 13:52

Re: Porucha el. zatvárania okien

Příspěvek od rokolo »

Měl jsi raději zagooglit zde https://www.aliexpress.com/item/Electri ... 4c4dJhtHz9
Mají zde ovladače na všechny dveře. No zatím mi ale leží už 2 roky v šuplíku, protože spray na kontakty od Druchemy je nepřekonatelný i bez obroušení kontaktů. =D>
Accent 1.5 CRDi ELEGANCE - Black Ebony
Uživatelský avatar
kyrmon
*****
Příspěvky: 1606
Registrován: 29 bře 2017, 10:54
Bydliště: okolí Kolína

Re: Porucha el. zatvárania okien

Příspěvek od kyrmon »

No..bral jsem přímo toto https://rover.ebay.com/rover/0/0/0?mpre ... 1438224368 z aliexpress neobjednavam, tak jsem hledal na ebay... fungovat asi bude... jen v základu už nemá tu přípravu na led..ale aspoň jsem si na něm vyzkoušel rozebirani tlačítka a tak přeci jen zkusím rozchodit ten původní.. nejaky kontaktol se mi doma valí, i když asi nebude od tý drachemy.. ještě mě napadlo, jestli jste někdo nezkousek ty kontakty pocínovat? ( i když bych se lehce bál, aby ty proudy ten cin neroztavily znovu
Hyundai Accent 1,4 71kW 08 Bronze Gray Metallic
Uživatelský avatar
rokolo
****
Příspěvky: 1010
Registrován: 20 bře 2008, 13:52

Re: Porucha el. zatvárania okien

Příspěvek od rokolo »

Pokud si dobře pamatuji, tak o takové úpravě kontaktů zde nikdo nemluvil....
Accent 1.5 CRDi ELEGANCE - Black Ebony
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Elektroinstalace“