Vypnutí motoru za jízdy a při brzdění

Moderátoři: frawd, Moderátoři

itnom
*
Příspěvky: 15
Registrován: 19 srp 2016, 21:55

Re: Vypnutí motoru za jízdy a při brzdění

Příspěvek od itnom »

Zdravím všechny,
na základě požadavků, které se ke mě dostaly a jelikož si někteří nedokáží představit, tak jsem připravil video nové a hlavně v češtině. Jen připomenu, že jsem vysoký nějakých 190cm, když na tom videu sedím v autě se sedadlem v nejvyšší poloze, tak právě v této poloze se mi nejlépe ovládají pedály a volant. Snížením výšky sedadla se pro mě zhoršuje komfort ovládání neb mám více natažené ruce. Při běžné jízdě mám koleno opřené o středový panel. Normálně nemám důvod šťouchat kolenem do klíčku, ale přece jen se v autě vrtím, trochu se nakláním k tlačítku ovládání start-stop, trochu se vykláním, abych při odbočování lépe viděl přes relativně široké sloupky bránící výhledu,...
Nikdy Víc než kombi! :lol:

https://www.youtube.com/watch?v=MJ8Uf1pXaLY
Reklama
 

neturbo
*
Příspěvky: 49
Registrován: 14 bře 2016, 19:47

Re: Vypnutí motoru za jízdy a při brzdění

Příspěvek od neturbo »

Pokiaľ skutočne potrebuješ ten najvyšší posed, tak ma snáď napadá iba možnosť upraviť - rozobrať klúč. Pokiaľ to teda je možné. Mám kľúč v ruke a myslím, že by to mohlo ísť. Otázne je, či tá elektronika niečo nevysiela a musí byť pri volante. Musel by si potom kľúč nosiť v nejakom púzdre. Ja osobne mám kľúč na šnúrke v takom malom koženom púzdre od slúchadiel AKG a schovávam ho dnu keď ho nepoužívam. :lol:

Ja mám sedalo v najnižšej polohe a aj tak mi príde posed komfortne vysoko. Ako som už písal, do druhých áut teraz spadnem, až mi je to nepríjemné.
pepe pedro
**
Příspěvky: 426
Registrován: 13 dub 2011, 14:08
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: Vypnutí motoru za jízdy a při brzdění

Příspěvek od pepe pedro »

alebo posunút sedadlo do zadu,si tam nejak na tesno :D
Hyundai IX 20 1.6. 1.4 crystal white-Šemík/+Š Felicia,Š Rapid,Š1203,VAZ2105,VAZ2102,Š100
Uživatelský avatar
XMira
*****
Příspěvky: 1699
Registrován: 23 lis 2005, 10:11
Bydliště: CB

Re: Vypnutí motoru za jízdy a při brzdění

Příspěvek od XMira »

Na klíči je tlačítko na sklopení klíče. Co zkusit po nastartování ten klíč ve spínací skříňce odklopit? Třeba nahoru?
Kia Xceed GTline 1.5 T-GDI DCT
ex Opel Astra 1.4 110kW AT
ex i30 1.6 CVVT Tricolor Exclusive
ex Getz 1.4
ex Opel Vectra B 1.6
itnom
*
Příspěvky: 15
Registrován: 19 srp 2016, 21:55

Re: Vypnutí motoru za jízdy a při brzdění

Příspěvek od itnom »

pepe pedro píše:alebo posunút sedadlo do zadu,si tam nejak na tesno :D
No právě že mám sedadlo nastavené co nejvíce vzadu, dál už to nejde. Je to i na videu, kde jsem dvakrát posouval sedadlo co nejvíce dozadu. Jediný způsob jak posunout sedadlo trošku dozadu je snížení jeho výšky.
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Vypnutí motoru za jízdy a při brzdění

Příspěvek od Hardcam »

itnom píše:
pepe pedro píše:Jediný způsob jak posunout sedadlo trošku dozadu je snížení jeho výšky.
Bravo =D> =D> =D>

Tak neprirozenej posed v aute jsem jeste nevidel, jak autobusak :lol: bud jsi clovek nasazenej ze Skodovky nebo nevim, protoze tohle normalni clovek nevytvori...
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
pepe pedro
**
Příspěvky: 426
Registrován: 13 dub 2011, 14:08
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: Vypnutí motoru za jízdy a při brzdění

Příspěvek od pepe pedro »

=D> =D> taky jsem to ešte navidel [-o<
Hyundai IX 20 1.6. 1.4 crystal white-Šemík/+Š Felicia,Š Rapid,Š1203,VAZ2105,VAZ2102,Š100
Odpovědět

Zpět na „ix20“