GETZ stěrače

Moderátoři: vipe, Moderátoři

Uživatelský avatar
haryk
**
Příspěvky: 107
Registrován: 12 čer 2006, 10:22
Bydliště: Chebsko

Příspěvek od haryk »

Myslim,ze to tam leze z ventilace,jak bere vlhkej vzduch zvenku....Trochu pomaha pred jizdou pretrit okno zevnitr uterkou proti opoceni skel....mam Getzika bez filtru ve ventilaci....pak davam vetrak spise na studenej vzduch a stupen,jak fouka na sklo a na nohy zavoven...
Getz UG 1341
Reklama
 

MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Hele.. ty grafitový gumičky fakt nejsou problém.. Koupíš je v Kelly, přesně dýlku jakou potřebuješ a jen je vyměníš.. stojí asi 70kč metr.. ale to bych kecal.. a je to pohoda :-)
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Andy4
***
Příspěvky: 674
Registrován: 31 črc 2006, 18:28
Bydliště: ke/ks

Příspěvek od Andy4 »

...grafitky mam teraz alca ... su fajn ..za 300 som ich kupil aj s ramienkami na Nexiu, no uvidim v zime ... doteraz som stale menil iba silikonove listy ... ktore su na leto uplne idealne ... ale v mrazoch su tvrde a lahko praskaju
mx5/swiftsport/santafe/accent
Uživatelský avatar
XMira
*****
Příspěvky: 1711
Registrován: 23 lis 2005, 10:11
Bydliště: CB

Příspěvek od XMira »

Me u steracu osobne hodne zalezi na tom, aby gumicky nemely jenom platovou listu, ale aby mely takovy ty kovovy planzety. Nevim proc, ale ty plastovy mi vzdycky docela rychle praskly.
Na vnitrek okna pouzivam ubrousky "armor all". Nemuzu si pomoct, ale at jsem si koupil od Sonaxu cokoliv, tak to vzdycky fungovalo hur.
Kia Xceed GTline 1.5 T-GDI DCT
ex Opel Astra 1.4 110kW AT
ex i30 1.6 CVVT Tricolor Exclusive
ex Getz 1.4
ex Opel Vectra B 1.6
vipe

Příspěvek od vipe »

Musím taky nějaké pořídit ty moje už stojí za starou bačkoru, ale jaký si vybrat to bude oříšek. :roll:
Janjan
**
Příspěvky: 186
Registrován: 29 pro 2005, 20:53
Bydliště: Třinec

Příspěvek od Janjan »

Stěračové gumičky měním dvakrát do roka, protože chci za každých okolností dobře vidět. Kupuji jenom grafitové, nevržou a pár stojí 70Kč. Nemají sice kovová vodítka, ale nějak to neřeším.
GETZ Dynamic 1.1/48kW
Uživatelský avatar
Petela
*
Příspěvky: 35
Registrován: 23 lis 2006, 19:18

Příspěvek od Petela »

Dnes som kupil gravitove gumicky za 75 Sk a uz som ich aj vymenil...
Je to parada... Stierace ani nasucho nevrzgaju a stieraju naozaj dobre.
ODPORUCAM...
Zrejme teraz v zime, ked rano budem namiesto skrabania tenkej vrstvy ladu, striekat modru kvapalinu a stierat, dostanu poriadne zabrat. Mate skusenosti, ze za svyknu takto RYCHLO znehodnotit a zacnu zanechavat cmuhy ?
Getz 1.4 2006
Uživatelský avatar
ondra.rs
**
Příspěvky: 118
Registrován: 26 led 2006, 19:49
Bydliště: Brno

Příspěvek od ondra.rs »

Taky přispěji troškou do mlýna... včera jsem byl v jedné bývalé mototechně, nyní prodej ND na vozy Škoda a různé jiné věcičky tam mají. Sousedí s prodejnou Hyundai (AutoStyl, Brno, Herčíkova). Vím že dříve tam měli celkem slušný výběr stírátek, tak jsem tam bez váhání zamířil. Sortiment poněkud zchudl, ale byly mi nabídnuty originál Hyundai přední stírátka za 400,-. Protože proti originálům, které vydržely až do včerejška, tj. dva roky, nemohu skoro nic namítnout, tak jsem je tedy opět zvolil. Už se vozí na autě, zatím stírají hezky, uvidíme jak dlouho jim to vydrží.
Mimochodem, jak Vám stírá zadní stěrač? Ať dělám co dělám, pořád to jaksi není ono - i jako funglovka to stíralo hezky jen cca 2 měsíce a pak už to bylo jen horší a horší. Jednu chvíli jsem tam zkusil dát i tzv. stěrač typu aero (bezramínkový), ale taky to za moc nestálo.
Getz 1,3 MAX
Uživatelský avatar
Tomikp
***
Příspěvky: 510
Registrován: 07 zář 2006, 20:47
Bydliště: CV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomikp »

Zadní stěrač mě taky vždycky zlobil. Na zadnim skle bývá větší vrstva zaschlý špíny a navíc při jízdě na něj vítr netlačí, takže pokud je kloub v ramínku od špíny a vody zahnojenej, stěrač přeskakuje nebo matlá a někde vynechá. Většinou mi pomohlo pravidelně ten přítlačný kloub prohýbat a namazat.
Hyundai Sonata 2.0i 16V GLS 2002
Uživatelský avatar
Edward88
*
Příspěvky: 23
Registrován: 31 pro 2005, 11:22
Bydliště: Bratislava

Re: kde? co?

Příspěvek od Edward88 »

xmrak píše:
Avalanche píše:No jo no... Frantíci holt dopadli špatně. To víš, shodek 1,3 miliardy se těžko dohání. Celkově hospodaříl Carrefour se ztrátou téměř 4 miliard :roll: Nevim, nějak se jim ta investice asi nepovedla :lol:
njn, to když tenkrát carrefour obral tesco tak se smál, a teď byl ještě rád že ho Tesco odkoupilo
.. no a náš Protimonopolný úrad zabránil odkúpeniu Careffour Slovensko spoločnosťou Tesco. :wink: Teda neviem podrobnosti, ale sekli im po prstoch...
Hyundai Getz 1.1 3HB r.v. 2003 Potomac Blue *** Edo, Bratislava ***
karel2
**
Příspěvky: 236
Registrován: 15 led 2007, 10:44

2 Janjan

Příspěvek od karel2 »

Nedavno jsem koupil taky grafitove gumicky. Nejak jsem byl nakrivo z toho, ze nemaji zadnou plastovou listu. Jenze puvodni se uplne rozlamaly a bez nich se jet nedalo. Tak jsem je tam nacpal a funguji skvele. Ale preci jen mi to neda a zeptam se. Je to takhle v poradku? Bojim se, aby nakonec z tech pacicek nevyklouzly, to by me asi predni sklo nemelo rado. Ale aspon vidim, ze nejsem sam.
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

neměj strach..měl sem je na každym ze svých aut a nikdy mi nikam neutekly ;)
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
pavel11
*
Příspěvky: 49
Registrován: 03 led 2007, 16:34
Bydliště: Č.B.

Příspěvek od pavel11 »

Taky mě štvaly stěrače. Od začátku dělaly šmouhu přímo ve výhledu řidiče. Vydržel jsem to asi 1,5 roku, pak jsem si nechal dovézt stěrače přímo z Anglie za nekresťanských 490,-Kč, ale byly fajn. Pouze jednou jsem na ně nadával. To jsme se ženou odjížděli z Teplic a pršelo. Nic jsem neviděl, vše zamlžený, proudy vody, prostě hrůza. Čekal jsem, kdy do někoho na křižovatce narazím. Asi po 15 minutách jízdy jsem si uvědomil, že nemám brejle. Po nasazení brejlí už stěrače, tak hezky stíraly jak nikdy :lol:
Matrix CHAMPION, 1,5CRDi VGT, rok 9/2006
Getz 1,3, rok 3/2003
Uživatelský avatar
Josef
****
Příspěvky: 1282
Registrován: 10 kvě 2005, 11:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od Josef »

pavel11 píše:...Asi po 15 minutách jízdy jsem si uvědomil, že nemám brejle. Po nasazení brejlí už stěrače, tak hezky stíraly jak nikdy :lol:
:shock: :P :P :P
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Většinou nereaguju jen smacíma smajlíkama, ale nekecám.. tohle mě málem poslalo pod stůl :D Pavle, ty seš borec :wink: :twisted:
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „GETZ“