Ferda & Karkulka & Sněhurka & Soptík & Mavis
Moderátoři: Farrael, Moderátoři
Re: Kafemlejnek - Ferda + slečna Karkulka
FB nebo HB to máš jedno.... hlavně že je to 1,4 T-GDi manuál
Jak se na ty tvoje fotky dívám, tak by dobře vypadal nějakej sraz i30 III v engine red 
- Reklama
Re: Kafemlejnek - Ferda + slečna Karkulka
moc pekny ten kombajn, ta kombinace cerne s cervenou a predek z fastbacku vypada moc fajn

Seat Leon ST FR 1.8TSI 132kW 7.7l/100km
Hyundai i30 kombi MY14 White Creamy 1.6 CRDi 81kW - Prodáno
Škoda Octavia2 1.6MPi 75kW - prodáno
Škoda Fabia 1.2HTP 40kW - prodáno
Hyundai i30 kombi MY14 White Creamy 1.6 CRDi 81kW - Prodáno
Škoda Octavia2 1.6MPi 75kW - prodáno
Škoda Fabia 1.2HTP 40kW - prodáno
Re: Kafemlejnek - Ferda
petzl62 píše:Štěpáne,jak tě znám...až najdeš ty správné krytky na PD...že nasdílíš odkaz![]()
Děkuji.
Pokud myslis tyhle krytky, tak jsem koupil tyhle chromove a sedi dobre.
https://www.aliexpress.com/item/Color-M ... 0.0.o1QWrg
Maji zespodu 2 pasky na fixaci, bez ni by byly volne, ale takto to drzi dobre.
Kryty pantu jsem tam dal take z tuscona (cerne), ale nemelo to kam zapadnout, tak to moc nedrzi. Uvidim, zkousim objednat jine.
Naposledy upravil(a) Crab dne 21 dub 2018, 20:37, celkem upraveno 1 x.
---
Re: Kafemlejnek - Ferda + slečna Karkulka
Ten by ti sekol.Mr. HYUNDAI píše:Spíš tam chybí FastBack s motorem 1,4 T-GDi v manuálu.
Cupra Formentor 1,5 TSI DSG(2022-)Nevada White
Hyundai i20 Chic 1,25 (2017-) biela
Opel Insignia GS 1,5 T (2018- 2025) Satin Grey
Hyundai Elantra AD 1,6 Style Sparkling metal
Hyundai i40cw 1,6 GDI, Blue spirit
Ford Cmax 1,6
Ford Mondeo 1,8....
Hyundai i20 Chic 1,25 (2017-) biela
Opel Insignia GS 1,5 T (2018- 2025) Satin Grey
Hyundai Elantra AD 1,6 Style Sparkling metal
Hyundai i40cw 1,6 GDI, Blue spirit
Ford Cmax 1,6
Ford Mondeo 1,8....
- Mr. HYUNDAI
- *******
- Příspěvky: 11811
- Registrován: 07 kvě 2008, 12:51
- Bydliště: Lázně Toušeň
Re: Kafemlejnek - Ferda + slečna Karkulka
No, já se u Fastu obávám o svoje záda. Kombík na sedmnáctkách není zrovna etalon komfortu a Fast má ještě o 15% tužší nastavení podvozku
. A já bych raději něco komfortnějšího. Ferda by měl končit příští únor - uvidíme zda zůstane i po skočení finacování a pokud ne, za co bude vyměněn
.
27. (FORD 2.) Kuga Active X PHEV
26. (FORD 1.) Explorer
26. (FORD 1.) Explorer
Re: Kafemlejnek - Ferda + slečna Karkulka
Za tie roky ,že by Tucson. Komfortný podvozok a navyše pohodlné nastupovanie.
Nechcem povedať,že stárneš,ale roky nezastavíš.

Nechcem povedať,že stárneš,ale roky nezastavíš.
Cupra Formentor 1,5 TSI DSG(2022-)Nevada White
Hyundai i20 Chic 1,25 (2017-) biela
Opel Insignia GS 1,5 T (2018- 2025) Satin Grey
Hyundai Elantra AD 1,6 Style Sparkling metal
Hyundai i40cw 1,6 GDI, Blue spirit
Ford Cmax 1,6
Ford Mondeo 1,8....
Hyundai i20 Chic 1,25 (2017-) biela
Opel Insignia GS 1,5 T (2018- 2025) Satin Grey
Hyundai Elantra AD 1,6 Style Sparkling metal
Hyundai i40cw 1,6 GDI, Blue spirit
Ford Cmax 1,6
Ford Mondeo 1,8....
- Mr. HYUNDAI
- *******
- Příspěvky: 11811
- Registrován: 07 kvě 2008, 12:51
- Bydliště: Lázně Toušeň
Re: Kafemlejnek - Ferda + slečna Karkulka
Vyloučit se nedá nic, ale moc to na Tucsona nevidím. Zkušenost s ix35 zajímavá, ale návrat zpátky "do přízemí" jsem přivítal. Lákala by mě, tedy zatím na papíře, Kona EV, nicméně očekávám cenu mimo pásmo mojí ochotu platit
. Uvidíme co bude... Přiznávám, že jsem zahájil průzkum mimo portfolio
, láká mě zkusit taky něco jiného
.
27. (FORD 2.) Kuga Active X PHEV
26. (FORD 1.) Explorer
26. (FORD 1.) Explorer
Re: Kafemlejnek - Ferda + slečna Karkulka
Ty si "na prízený" spokojný,no tvoje záda by to možná hodnotili inak.Nič v zlom.
Dúfam,že aj ty nezdrhneš k Seatu.](./images/smilies/eusa_wall.gif)
Dúfam,že aj ty nezdrhneš k Seatu.
Cupra Formentor 1,5 TSI DSG(2022-)Nevada White
Hyundai i20 Chic 1,25 (2017-) biela
Opel Insignia GS 1,5 T (2018- 2025) Satin Grey
Hyundai Elantra AD 1,6 Style Sparkling metal
Hyundai i40cw 1,6 GDI, Blue spirit
Ford Cmax 1,6
Ford Mondeo 1,8....
Hyundai i20 Chic 1,25 (2017-) biela
Opel Insignia GS 1,5 T (2018- 2025) Satin Grey
Hyundai Elantra AD 1,6 Style Sparkling metal
Hyundai i40cw 1,6 GDI, Blue spirit
Ford Cmax 1,6
Ford Mondeo 1,8....
- Axel.Foley
- *******
- Příspěvky: 20899
- Registrován: 07 zář 2011, 00:02
- Bydliště: Olomouc
Re: Kafemlejnek - Ferda + slečna Karkulka
Mr.
: Hezké fotečky
Mimo portfolio bych to viděl na Stingera 3,3 V6

Mimo portfolio bych to viděl na Stingera 3,3 V6
CUPRA Formentor 1,5 TSi DSG
Hyu Tucson 1,7 CRDi Czech Edition, 09/2016, Sand White - prodáno
Hyu Tucson 1,7 CRDi Czech Edition, 09/2016, Sand White - prodáno
- Mr. HYUNDAI
- *******
- Příspěvky: 11811
- Registrován: 07 kvě 2008, 12:51
- Bydliště: Lázně Toušeň
Re: Kafemlejnek - Ferda + slečna Karkulka
Ne, SEAT tam není
. A Stinger taky ne, ten je out cenově
.
27. (FORD 2.) Kuga Active X PHEV
26. (FORD 1.) Explorer
26. (FORD 1.) Explorer
- Axel.Foley
- *******
- Příspěvky: 20899
- Registrován: 07 zář 2011, 00:02
- Bydliště: Olomouc
Re: Kafemlejnek - Ferda + slečna Karkulka
Táááák tedyyyy... nový Ceed 
CUPRA Formentor 1,5 TSi DSG
Hyu Tucson 1,7 CRDi Czech Edition, 09/2016, Sand White - prodáno
Hyu Tucson 1,7 CRDi Czech Edition, 09/2016, Sand White - prodáno
- Mr. HYUNDAI
- *******
- Příspěvky: 11811
- Registrován: 07 kvě 2008, 12:51
- Bydliště: Lázně Toušeň
Re: Kafemlejnek - Ferda + slečna Karkulka
Je to jedna z možností, ale rozhodně ne jediná
.
27. (FORD 2.) Kuga Active X PHEV
26. (FORD 1.) Explorer
26. (FORD 1.) Explorer
- Axel.Foley
- *******
- Příspěvky: 20899
- Registrován: 07 zář 2011, 00:02
- Bydliště: Olomouc
Re: Kafemlejnek - Ferda + slečna Karkulka
Necháme se tedy překvapit 
CUPRA Formentor 1,5 TSi DSG
Hyu Tucson 1,7 CRDi Czech Edition, 09/2016, Sand White - prodáno
Hyu Tucson 1,7 CRDi Czech Edition, 09/2016, Sand White - prodáno
- Mr. HYUNDAI
- *******
- Příspěvky: 11811
- Registrován: 07 kvě 2008, 12:51
- Bydliště: Lázně Toušeň
Re: Kafemlejnek - Ferda + slečna Karkulka
Se mnou v čele
.
27. (FORD 2.) Kuga Active X PHEV
26. (FORD 1.) Explorer
26. (FORD 1.) Explorer
- Mr. HYUNDAI
- *******
- Příspěvky: 11811
- Registrován: 07 kvě 2008, 12:51
- Bydliště: Lázně Toušeň
Re: Kafemlejnek - Ferda + slečna Karkulka
Dnes ráno měla Karkulka malé "výročí":
Nejezdí to vůbec špatně a na obvyklý režim používání to vůbec nebaští moc. Ale na těch sedmnáctkách je to na okreskách takové "utřepané". A něco tam drnčí buď pod/za volantem nebo kaplička a nemůžu to najít
.
27. (FORD 2.) Kuga Active X PHEV
26. (FORD 1.) Explorer
26. (FORD 1.) Explorer