Autoradio s navigaci

Santa Fe druhé generace, 2006 -2012

Moderátoři: miooo, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Rocles
**
Příspěvky: 104
Registrován: 27 led 2013, 16:33
Bydliště: Francie

Autoradio s navigaci

Příspěvek od Rocles »

Mozna někdo bude vedet kde je mozne koupit a nainstalovat tohle autoradio v CR a nemusel bych jet az na slovensko. Radio + parkovaci kamera + montaz je 630€

Nebo aspoň jestli ma s timhle někdo nejakou zkušenost. Moc dekuju :)

https://www.tvsatnitra.sk/obchod/multim ... 2026.xhtml
Nesnasim blbce a neustupne idioty. Chytraky, vseznalky, cenzuru, vyssi moc, med a prazdnou penezenku. Vive la France

HYUNDAI Tucson 2020 1.6 CRDi 136 HTRAC DCT-7 - N Line - 0.000km +
HYUNDAI Santa Fe 2006 2.2 CRDi Automat 110kw 2WD - 180.000km +
Reklama
 

zdenyš
Příspěvky: 8
Registrován: 12 lis 2015, 21:31

Re: Autoradio s navigaci

Příspěvek od zdenyš »

V ČR hodně lidí toto namontuje. Tenhle typ se dá koupit na aliexpress.com za podstatně nižší cenu a namontovat to není problém. Já to stejné podstoupil s trochu jiným rádiem a park. kamerou a návod mi stačil z youtube a cca 3 hodiny práce.
Dzin01
Příspěvky: 6
Registrován: 16 bře 2018, 13:49

Re: Autoradio s navigaci

Příspěvek od Dzin01 »

zdenyš píše:V ČR hodně lidí toto namontuje. Tenhle typ se dá koupit na aliexpress.com za podstatně nižší cenu a namontovat to není problém. Já to stejné podstoupil s trochu jiným rádiem a park. kamerou a návod mi stačil z youtube a cca 3 hodiny práce.
Ahoj.
Predpokladám, že máš skúsenosti s takýmto druhom rádia. Mohol by si mi napísať nejaké postrehy, odpovede na moje otázky, ak vieš? Prípadne čo je to za typ a kde si ho kúpil?
Už dlhšie rozmýšľam nad kúpou Android rádia...
- Funguje dobre ovládanie z volantu?
- Aké je spracovanie, vypadá to aspoň zhruba ako origo plasty a rámčeky?
- Ako sa správa po vypnutí motora a vytiahnutí kľúča? Teda, dôjde k úplnému vypnutiu Androidu alebo ostane v nejakom sleep režime? Konkrétne ma zaujíma, že či po vložení a otočení kľúča v zapaľovaní sa prebudí a je "hneď" funkčné alebo štartuje komplet celý Android a ešte s nejakou blbou úvodnou animáciou a zvukom... To by sa mi nepáčilo.
- Ako funguje parkovacia kamera?

Dík.

Peter.
Hyundai SantaFe II 4x4 2.2CRDi 145kw, automat 6, r.v.2011
Odpovědět

Zpět na „SANTA FE II“