Skoda 120 TDI :D

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

205 fuj...e30ka dobra...ukazu, co jsem mel. Studentska 324td a samozrejme pekna SPZ:) najeto 40tkm, novej motor. A to druhy neni dobry do zatacek ve 120:) Obrázek Obrázek
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Reklama
 

Uživatelský avatar
weena
**
Příspěvky: 206
Registrován: 22 dub 2006, 18:14
Bydliště: Klein Stadt...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od weena »

Petr HC píše:
weena píše:Je to každýho věc do čeho si dá svoje našetřený peníze.. Lepší jak to dát do nějakejch blbech drog.. a nebo takovýdle peníze probouchat na matech nebo alkoholu.. :wink: tohle má aspoň význam.. Mě osobně se tuning líbí ale nechtěl bych to. Mě totiž táhne něco jinýho.. Postavit si auto na vrchy a nebo volnej pohár v rally.. :wink:
Já jsem samozřejmě taky příznivce tuningu...ale tuningu kterej má smysl. Pokud do Šáde narveš 100tis. tak věřim tomu, že pořád bude mít horší jízdní vlastnosti něž kterýkoli auto který bys koupil za ty samé peníze v bazaru. Navíc se ti tahle investice nikdy nevrátí. Jinak to co píšeš, že je to každýho věc mě připomíná jednu myšlenku tipickou právě pro všechny škodovkáře...: "Mě to stačí"...opravdu bych nevyhodil půl milionu za něco co mi jenom stačí...když už za něco utratim svoje našetřený peníze, tak si přeci nekoupim něco co mi stačí, když za ty samí peníze můžu mít něco co je daleko lepší...a nepomůže ani to, že Okta má přeci největší kufr
:evil: ...ale to jsem asi trošku odbočil, že jo. :D
Jasný že se Ti ty peníze nevrátí, ale tady jde o to že se to tomu člověku zrovna líbí a je to třeba jeho sen, tak do toho ty peníze vrazí..
................................................ :-)
Renault Clio S1200
Hyundai sel do sveta
Škoda 120M (okruhová verze) :-)
Uživatelský avatar
macháček
***
Příspěvky: 632
Registrován: 14 lis 2005, 23:30
Bydliště: Strakonice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od macháček »

weena píše:mno já proti alkoholu nic nemám... rád se napiju :lol: a taky se to zvrhne někdy.. :lol: ale myslel jsem to jinač s tim alkoholem.. :arrow: Sedět tam každej den v hospodě a chlastat...
Přesně tak, než dát prachy do drog nebo automatů tak je raději zahodím do kanálu. Zbytečně se dohadujete, každej má jiné záliby, když někoho baví a zajímá tuning je to jeho věc a je to O.K. Jen k těm autům, BMW bych si teda nekoupil ani náhodou, na to má jen ropnej magnát nebo poctivej českej podnikatel. Viděl jsem od kámoše škodovkáře několik desítek fotek ze srazů a některé vytuněné nebo upravené modely nevypadají opravdu zle, ba naopak, jen kdyby tohle tenkrát v té Boleslavy uměli udělat.
Hyundai Lantra kombi 1.5 12V GLS/r. v. 2000
Uživatelský avatar
Petr HC
**
Příspěvky: 399
Registrován: 10 úno 2006, 08:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr HC »

macháček píše:
weena píše:mno já proti alkoholu nic nemám... rád se napiju :lol: a taky se to zvrhne někdy.. :lol: ale myslel jsem to jinač s tim alkoholem.. :arrow: Sedět tam každej den v hospodě a chlastat...
Přesně tak, než dát prachy do drog nebo automatů tak je raději zahodím do kanálu. Zbytečně se dohadujete, každej má jiné záliby, když někoho baví a zajímá tuning je to jeho věc a je to O.K. Jen k těm autům, BMW bych si teda nekoupil ani náhodou, na to má jen ropnej magnát nebo poctivej českej podnikatel. Viděl jsem od kámoše škodovkáře několik desítek fotek ze srazů a některé vytuněné nebo upravené modely nevypadají opravdu zle, ba naopak, jen kdyby tohle tenkrát v té Boleslavy uměli udělat.
No podle mě (a ještě několika milionů dalších lidí) dělá BMW jedny z nejlepších aut, tak nevim, no
:D
Obrázek
Uživatelský avatar
Petr HC
**
Příspěvky: 399
Registrován: 10 úno 2006, 08:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr HC »

weena píše:
Petr HC píše:
weena píše:Je to každýho věc do čeho si dá svoje našetřený peníze.. Lepší jak to dát do nějakejch blbech drog.. a nebo takovýdle peníze probouchat na matech nebo alkoholu.. :wink: tohle má aspoň význam.. Mě osobně se tuning líbí ale nechtěl bych to. Mě totiž táhne něco jinýho.. Postavit si auto na vrchy a nebo volnej pohár v rally.. :wink:
Já jsem samozřejmě taky příznivce tuningu...ale tuningu kterej má smysl. Pokud do Šáde narveš 100tis. tak věřim tomu, že pořád bude mít horší jízdní vlastnosti něž kterýkoli auto který bys koupil za ty samé peníze v bazaru. Navíc se ti tahle investice nikdy nevrátí. Jinak to co píšeš, že je to každýho věc mě připomíná jednu myšlenku tipickou právě pro všechny škodovkáře...: "Mě to stačí"...opravdu bych nevyhodil půl milionu za něco co mi jenom stačí...když už za něco utratim svoje našetřený peníze, tak si přeci nekoupim něco co mi stačí, když za ty samí peníze můžu mít něco co je daleko lepší...a nepomůže ani to, že Okta má přeci největší kufr
:evil: ...ale to jsem asi trošku odbočil, že jo. :D
Jasný že se Ti ty peníze nevrátí, ale tady jde o to že se to tomu člověku zrovna líbí a je to třeba jeho sen, tak do toho ty peníze vrazí..
No vidíš, ...a někdo má zase sen, že všechny prachy nahází do automat = naprosto stejnej argument :D
Obrázek
Uživatelský avatar
XMira
*****
Příspěvky: 1699
Registrován: 23 lis 2005, 10:11
Bydliště: CB

Příspěvek od XMira »

Je jasny, ze bych nikdy do stary skodovky takovy prachy nevrazil, ale jinak musim souhlasit s weenou. Ono totiz podle me v mnoha pripadech nejde o to, vytvorit co nejsilnejsi auto s nejlepsima jizdnima vlastnostma. Myslim, ze tomuhle druhu nadsencu jde spis o maximalni pretvoreni a upraveni nejakyho auta vlastnima rukama. Mnohem vic obdivuju nekoho, kdo si na stodvace navrhne a vyrobi novy zaveseni zadni napravy, nez nekoho, kdo si koupi 17´´ alu na golfa f TDIcku a necha si nacipovat motor na zavratnych 110k :D A je samozrejmy, ze golfista bude mit vlastnostma lepsi karu a mozna za stejny prachy.
Kia Xceed GTline 1.5 T-GDI DCT
ex Opel Astra 1.4 110kW AT
ex i30 1.6 CVVT Tricolor Exclusive
ex Getz 1.4
ex Opel Vectra B 1.6
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Já sem se teda nechtěl týhle debaty zúčastňovat, ale protože sem začínal na stodváce, tak mi to nedá.. :-)
Já ty lidi náhodou chápu, sám sem do tý svý nasypal 70t a byl to mazlik, krásně se plazila po zemi, muzika, paráda.. A líbilo se mi, že prostě jen vyčnívám z davu.. že když sem stál vedle obyčejný stodvácy, tak sem byl o 10cm níž :P
Jde o to, přesně jak tu někdo píše, že někdo prostě má jen dobrej pocit, že vytvořil něco svýho.. nemusí to jezdit po našich silnicích, stačí když to na srazu pojede Ferrari.. to musí bejt blaho.. chtěl bych to zažít..
Jednou když už sem měl P309gti.. měla 94kw, laďáček, bez katu a docela ostrá, tak sem dojel takovou nablejskanou stodvácu, širokánský kola, vejfuk řval a tak sem si ji chtěl dát.. no jak ten mě vyškolil :D V zatáčkách mu to sedělo líp, akcelerace taky lepší.. fakt krásná práce.. až mi z toho běhala husina.. líbilo se mi to..
Samo už sem taky dospěl a vim že je to fakt nesmysl, nevratná investice.. ale pro co má člověk vlastně na tom světě bejt, když by si nemoh udělat ani radost, ač se to někomu zdá divný, či dokonce bláznivý ;)
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Nechapu, co se to ve me stalo, ale vcera jsem si na benzine chtel koupit dokonalej model 120, sice jsem ho nekoupil, ale vecer jsem videl kamaradovu snizenou 120, poklice z matize, silenej lak, origo wrc krislo, ale uchvatil me ten snizenej predek. Takze pokud najdu slusnou Shade do 3000, tak si asi udelam radost:) kdo si jednou koupi hemu, tezko ji prej pousti.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Tak Rapida už dokončili a mě se teda líbí.. akorát ta původní kola byla lepší ;)
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Nějak nemůžu pochopit,jak takový garážový výtvor(tím se nevyjadřuji k vzhledu,ale slepenině dílů z různých aut),může jezdit na značkách s techničákem od ČEHO :?: a technickou od KOHO :?: :roll: .Tady na STK prohlíží lékárničky,zda není prošlá záruční lhůta obvazu,zda má člověk přesný počet náhr.žárovek,správně nahuštěná kola............a tohle NĚCO jezdí fakt po silnici :shock: :?:
Tak to asi bydlím na jiném kontinentu. :?
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Felotron
****
Příspěvky: 1004
Registrován: 16 lis 2006, 16:05
Bydliště: KM
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Felotron »

Asi to ma homologovany nejakou bkasis metodou...
Tucson TLe 1.6 Crdi 2019
ELANTRA XD 1.6 2006

drive:

Santa Fe DM 2.2AT 2015
i30CW GDH 2016 1.6 Crdi
i30 FD 2.0i 2011
Accent LC
Felicia 1.3
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

To bych chtěl toho "strejdu",co se na ty papíry podepsal vidět. :shock: Vezmi si třeba takovou prkotinku,co už se tady mnohokrát řešilo-zapsání větších kol do techničáku(neřešitelné) :roll: .A potom potkáš takové domácí slepeniny(včetně kol z traktoru)na silnici :?: :?: :?: A co při havárce pojišťovna?
Buzerují tě kvůli jiné barvě parkovaček,nějaké plastové prkotině na autě,tmavším foliím......a tady jezdí kupy svařených dílů,co dům dal.Jízdní vlastnosti vyzkoušené na zkušebním okruhu na zahradě,budou asi suprové-hlavně ho nepotkat v zatáčce. :roll: (Nehodnotím zda je auto pěkné,či ne-tohle je třeba na nějaký tuner sraz pěkné,ale na silnici nepatří :!:).
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Žluťasek
**
Příspěvky: 249
Registrován: 22 zář 2006, 12:12
Bydliště: Doksy

Příspěvek od Žluťasek »

Tento Rabbid jak ho majitel nazval je asi urcen jen pro srazi a myslim si ze ze jeho jizdni vlastnosti budou mnohem lepsi nez nake S-coupe si coupe nevim co proti tuningu tady skoro vsichni na foru maj je to konicek jako kazdy jiny holt nekdo chce vyniknout tak a nekdo jinak.

Vice foto tohoto rapida je na www.tuningscene.cz
hlobilp
****
Příspěvky: 1057
Registrován: 08 čer 2006, 17:17
Bydliště: Rychnov n. Kn.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hlobilp »

[quote="Žluťasek"]Tento Rabbid jak ho majitel nazval je asi urcen jen pro srazi a myslim si ze ze jeho jizdni vlastnosti budou mnohem lepsi nez nake S-coupe si coupe nevim co proti tuningu tady skoro vsichni na foru maj je to konicek jako kazdy jiny holt nekdo chce vyniknout tak a nekdo jinak.

Vice foto tohoto rapida je na www.tuningscene.cz[/quote


jestli umis cist, tak proti tuningu tu nikdo neni.... ale proti tomu, aby neschvaleny auta nejezdila po silnici. A neschvaleny jsou, tim si muzes byt jisty. Staci se podivat, co vsechno Skoda nepovoluje za upravy. Treba 165/70 R13 Ti nepovoli na S13O!!! Na 120 ano. Ze se spousta veci uplaci, neznamena, ze kdyz nekdo z techhle lidi neco provede, ze je vse v poradku. Ono se to dohleda, a pak to odnese i ten s obalkou v kapse.
H Tucson 1,6 T-GDI Go! od 10.5.2018
S Octavia combi SLX 2,0 od 3.5.2017 - 10.5.2018
H Genesis coupe 3,8 od 29.5.2014 - 22.3.2017
K Magentis 2,7 V6 EX+ od 8.5.2014 - 23.3.2016
H i30 1,4 Comfort+ESP od 25.8.2010 - 8.5.2014
H Sonata 2,5 V6 LPG - do 21.7.2010
Uživatelský avatar
Comic
**
Příspěvky: 112
Registrován: 24 bře 2007, 16:42
Bydliště: Jeseníky

Příspěvek od Comic »

Úcta pro ruce co to dělali,ale jedním dechem "na silnici to nepatří".Je to jen paráda pro oči.Kostrukčně to nikdo nemůže srovnávat se sériově vyráběným autem.Jak napsal Žluťasek.To je z prominutím blbost :roll: .
Nic není takový jak vypadá.
Odpovědět

Zpět na „Pokec“