Neoriginální infotainmenty,radia

Vše kolem úprav na Vašem miláčkovi - kola, hudba, osvětlení, úpravy motoru, styling.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Stephano35
**
Příspěvky: 148
Registrován: 03 dub 2018, 13:13

Re: Neoriginální infotainmenty,radia

Příspěvek od Stephano35 »

Přidávám se k dotazům mam best of czech a tohle by bylo super jeste kdyby tam nekdo pridelal tu kameru. Clovek usetri spoustu penez za vybavu ktera by me v dobe koupe stala +45 tis.
Hyundai i30 Fastback 1,4 T-GDI, barva: Micron Grey, výbava: BoC (Trikolor komfort) (2018-)
Hyundai Coupe 2003 (2009-2017)
Reklama
 

Uživatelský avatar
hafush
**
Příspěvky: 272
Registrován: 25 srp 2017, 22:51

Re: Neoriginální infotainmenty,radia

Příspěvek od hafush »

Podle manuální klimatizace na fotce to vypadá na stejnou výbavu. Snad ten systém poběží svižně.
Hyundai i30 kombi 3.gen 1,0 T-GDI Trikolor+Komfort Ara Blue (09/2017) Arouš
Uživatelský avatar
michal84
**
Příspěvky: 298
Registrován: 15 srp 2018, 08:38
Bydliště: Moravskoslezský kraj

Re: Neoriginální infotainmenty,radia

Příspěvek od michal84 »

Vypadá to parádne, som zvedavý na skúsenosti.
Napíš prosím aj jak sa ti javí kvalita zvuku v porovnaní s originál rádiom, s origo repro to určite nebude ideál ale aspoň aby to nebolo horšie.
Hyundai i30 kombi, 1.4 T-GDi 2018
Volvo V70, 2.4 benzin + LPG, MY05
................. minulost .................
Volvo V40, 1.8 benzin + LPG 1998 / Ford Mondeo MK3 2.0 TDCi 2005 / Škoda Superb II 2.0 TDi 2011 / Peugeot 306 SW 2.0 HDi 2001
qwecko
*
Příspěvky: 58
Registrován: 02 říj 2017, 20:10

Re: Neoriginální infotainmenty,radia

Příspěvek od qwecko »

Je toho vela co by sa dalo popisat,tak len v kratkosti...
Vybavu mam comfort plus cize mal som tiez ten mini cb displej.Radio som dostal od jezisa pod stromcek,montoval som ho sam...nieje to nic zlozite,myslim si ze to zvladne kazdy priemerne zrucny jedinec. Ak by bol niekto z blizkeho okolia a chcel by pomoct s montazou no problem... Je to verzia s 1gb ram 16gb rom bezi tam android 7.1.2. Kamera sa da pripojit je tam v kablovom zvazku aj pripojenie kamery...tu budem nahadzovat tiez...system bezi celkom svizne ale ak by som radio vyberal ja tak by som isiel do verzie s 2 a viac gb ram, predsalen je 1gb dnes uz trochu malo...system mi bezi svizne zakazal som par zbytocnych aplikacii a je to Ok...nainstaloval som Sygic navigaciu bo mam platenu verziu a fici bez problemov...gps modul je nalepeny zospodu palubovky za radiom a nema ziadny problem so satelitmi...kvalita vyhotovenia radia je na moje mile prekvapenie vynikajuca a dovolim si tvrdit ze ani original nieje tak pekne zlicovany...displej je 1024x600...skusal som prehravat filmy a som velmi spokojny...obraz jemny a pekne podanie farieb...co sa tyka hudby je na tom radio urcite lepsie ako original a kedze mam vytlmene vsetky dvere a repraky mam PHD,talianska rucna vyroba plus dorobene vyskace je to uz ina kava ako to co tam montuju...dokonca sa mi podarilo najst na XDAdevelopers co je stranka okolo android systemu ako takeho, patch MCU na sound procesor a modnutu apk ekvalizera a to je uz naozaj kvalitny posluch a hlavne vela moznosti nastavenia...pytajte sa kludne dalej len mam toho teraz trosku viac tak treba byt trpezlivy...diky
Přílohy
IMAG1538-1000x750.jpg
IMAG1538-1000x750.jpg (120.7 KiB) Zobrazeno 4892 x
IMAG1529-1000x750.jpg
IMAG1529-1000x750.jpg (184.91 KiB) Zobrazeno 4892 x
Uživatelský avatar
hafush
**
Příspěvky: 272
Registrován: 25 srp 2017, 22:51

Re: Neoriginální infotainmenty,radia

Příspěvek od hafush »

Mně by zajímala hlavně ta montáž (demontáž), máš nějaké fotky, nebo stručný popis co a kde se musí rozebrat?
Jak mají vymyšlené zapojení?
Stačí jen nacvakat na konektory, nebo se musí něco štípat, nebo letovat, předělávat?
Píšou, že plně funguje ovládání z volantu.
Počítám, že Android auto se ti tam nepovedlo zprovoznit.
Jde mi o zrcadlení třeba té Google navigace, nebo alespoň z mobilu nasdílet wifi pro to, aby běžela online navigace.
Zadní kameru k tomu prodávají? Pokud to má v kabelovém svazku ten vstup vyvedený, tak by stačilo jen protáhnout stropem kabel.
Líbí se mi to.
Asi to taky koupím, až si to trochu nastuduju.
Hyundai i30 kombi 3.gen 1,0 T-GDI Trikolor+Komfort Ara Blue (09/2017) Arouš
qwecko
*
Příspěvky: 58
Registrován: 02 říj 2017, 20:10

Re: Neoriginální infotainmenty,radia

Příspěvek od qwecko »

Zapojenie radia je vlastne plug and play takze len nacvakat konektory a vybavena vec...netreba nic letovat ani prerabat...ovladanie na volante funguje tak ze si v nastaveniach navolite pre kazde tlacitko ovladania na volante funkciu aku chcete aby tlacitko po stlaceni vykonalo,sejvnete a ono to naozaj funguje...android auto netreba je tam ako nahrada aplikacia easy connect ktora zrkadli mobil na displeji...skus napisat do youtube easy connect app a mozes si pozriet ako to funguje...zadnu kameru budem v blizkej dobe riesit, takze o tom ti viac poviem az potom...kazdopadne stekre na pripojenie kamery aj predinstalovana aplikacia na ovladanie a nastavenie zadnej kamery tam su takze v tom nevidim problem...montaz resp.demontaz radia je v podstate jednoducha...pridavam fotky montaze s laskavym dovolenim uzivatela Maverick z Hyundai i30N fora...
Přílohy
1.JPG
1.JPG (174.2 KiB) Zobrazeno 4852 x
2.JPG
2.JPG (179.4 KiB) Zobrazeno 4852 x
3.JPG
3.JPG (182.97 KiB) Zobrazeno 4852 x
4.JPG
4.JPG (223.23 KiB) Zobrazeno 4852 x
Naposledy upravil(a) qwecko dne 12 led 2019, 22:17, celkem upraveno 1 x.
qwecko
*
Příspěvky: 58
Registrován: 02 říj 2017, 20:10

Re: Neoriginální infotainmenty,radia

Příspěvek od qwecko »

Pokracovanie...
Přílohy
5.JPG
5.JPG (209.09 KiB) Zobrazeno 4852 x
6.JPG
6.JPG (200.98 KiB) Zobrazeno 4852 x
7.JPG
7.JPG (200.93 KiB) Zobrazeno 4852 x
8.JPG
8.JPG (211.98 KiB) Zobrazeno 4852 x
9.JPG
9.JPG (196.34 KiB) Zobrazeno 4852 x
Uživatelský avatar
Stephano35
**
Příspěvky: 148
Registrován: 03 dub 2018, 13:13

Re: Neoriginální infotainmenty,radia

Příspěvek od Stephano35 »

Ahoj vypada to super, jinak jedna otazka jelikož pišeš ze mas vybavu comfort plus (coz uplne nevim co je) a mel si cernobílý nedotykovy displej. to znamena ze vsechny kabely / konektory (na zadni kameru, na navigaci atd..) byli v desce už od vyroby i u toho cernobilyho radia akorat nebyli zapojeny?
Hyundai i30 Fastback 1,4 T-GDI, barva: Micron Grey, výbava: BoC (Trikolor komfort) (2018-)
Hyundai Coupe 2003 (2009-2017)
qwecko
*
Příspěvky: 58
Registrován: 02 říj 2017, 20:10

Re: Neoriginální infotainmenty,radia

Příspěvek od qwecko »

Ahoj...nie...asi som to predtym trochu blbo napisal...je to tak ze k novemu radiu je zväzok kablov s konektormi a jeden koniec zväzku pripojis na radio a na druhej strane mas vlastne vsetky konektory na pripojenie vsetkych zariadeni a samotneho radia...je to vlastne taky medzikus...to znamena ze ak napriklad nemas cuvaciu kameru a chces si ju domontovat, musis z nej priviest kable az k radiu a tam ju mozes pripojit na konektory ktore su na tom zväzku...neverim tomu ze by Hyundai davalo do nizsich vybav nejaku pripravu...napriklad na tu kameru...to by sme to mali velmi jednoduche a pre nich by to bolo nerentabilne...
Uživatelský avatar
Stephano35
**
Příspěvky: 148
Registrován: 03 dub 2018, 13:13

Re: Neoriginální infotainmenty,radia

Příspěvek od Stephano35 »

Tu kameru chápu, uz sem videl nejakej obrazek vedení kabelů a koukal sem se na Ali a je tam nejaka kolem 20 dolaru co se dava jako kombo se světlem u zadni značky.
Mě spis zajima ten GPS modul jestli je to současti baleni a kam se instaluje protoze to z toho navodu neni jasny. Clovek instaloval na radio co ho již někde má.
Hyundai i30 Fastback 1,4 T-GDI, barva: Micron Grey, výbava: BoC (Trikolor komfort) (2018-)
Hyundai Coupe 2003 (2009-2017)
Uživatelský avatar
michal84
**
Příspěvky: 298
Registrován: 15 srp 2018, 08:38
Bydliště: Moravskoslezský kraj

Re: Neoriginální infotainmenty,radia

Příspěvek od michal84 »

qwecko: Ohladne toho GPS som sa chcel tiež spýtať, ty píšeš že „gps modul je nalepeny zospodu palubovky za radiom a nema ziadny problem so satelitmi“ to je jako umiestnené pod palubnou doskou? Veď to musí mať výhlad na oblohu nie?

Jo a možeš tu hodiť presne odkaz na to rádio čo máš ty? Ktorý to je výrobca? To tvoje bolo priamo z číny alebo kupované od miestneho predajcu?

A trochu off topic ale nemáš nejakú fotodokumentaci z výmeny repro? To si si menil a tlmil sám alebo v nejakej firme? To len čisto zo zvedavosti ...
Hyundai i30 kombi, 1.4 T-GDi 2018
Volvo V70, 2.4 benzin + LPG, MY05
................. minulost .................
Volvo V40, 1.8 benzin + LPG 1998 / Ford Mondeo MK3 2.0 TDCi 2005 / Škoda Superb II 2.0 TDi 2011 / Peugeot 306 SW 2.0 HDi 2001
qwecko
*
Příspěvky: 58
Registrován: 02 říj 2017, 20:10

Re: Neoriginální infotainmenty,radia

Příspěvek od qwecko »

Stephano35 píše:Tu kameru chápu, uz sem videl nejakej obrazek vedení kabelů a koukal sem se na Ali a je tam nejaka kolem 20 dolaru co se dava jako kombo se světlem u zadni značky.
Mě spis zajima ten GPS modul jestli je to současti baleni a kam se instaluje protoze to z toho navodu neni jasny. Clovek instaloval na radio co ho již někde má.
Pozor tie fotky co som pridal su navod iba ako radio zdemontovat...ked si vsimnes vybera tam original radio...gps modul som pred osadenim noveho radia prilepil zospodu palubovky v podstate do priestoru za radio...a ano je to sucast balenia radia...
qwecko
*
Příspěvky: 58
Registrován: 02 říj 2017, 20:10

Re: Neoriginální infotainmenty,radia

Příspěvek od qwecko »

michal84 píše:qwecko: Ohladne toho GPS som sa chcel tiež spýtať, ty píšeš že „gps modul je nalepeny zospodu palubovky za radiom a nema ziadny problem so satelitmi“ to je jako umiestnené pod palubnou doskou? Veď to musí mať výhlad na oblohu nie?

Jo a možeš tu hodiť presne odkaz na to rádio čo máš ty? Ktorý to je výrobca? To tvoje bolo priamo z číny alebo kupované od miestneho predajcu?

A trochu off topic ale nemáš nejakú fotodokumentaci z výmeny repro? To si si menil a tlmil sám alebo v nejakej firme? To len čisto zo zvedavosti ...
ano gps je pod palubovkou...nema problem chytit satelity...viem ze ich ludia osadzaju napriklad aj do stlipika...vezmi si ze aj original gps antena ma na streche modul schovany v plaste resp. v tej zralocej plutve a signalu to nevadi,problem by si mal keby to mas trebars pod strechou,cez plech sa signal nedostane cize by si nechytil ziadne satelity alebo by bol signal velmi slaby... kedze to bol darcek pod stromcek tak ti link neviem poskytnut...ked som sa pytal Jeziska teda mojej manzelky tak mi povedala ze to objednala niekde na nete ale nepamata si kde to bolo...pre zenu nedolezite informacie :D ale je to nejaka cina...
fotodokumentaciu z vymeny repro nemam ale dvere boli tlmene v Ahifi+vymenili tovarenske repro za repro znacky Gladen ktore som ja neskor vymenil za repro znacky PHD...
Uživatelský avatar
Stephano35
**
Příspěvky: 148
Registrován: 03 dub 2018, 13:13

Re: Neoriginální infotainmenty,radia

Příspěvek od Stephano35 »

Ok takže jestli to dobře chápeme, kdyz vyndáš radio tak vzadu v tý díře na radio je stále dost místa a dá se tam přilepit GPS modul (on je nejakej lepící :- ?). Každopádně není nikde na očích po zamontování všeho?
další vec co me zajímá je kde jsi to koupil a zda bylo potřeba clení? případně na kolik to vyšlo. ja jsem našel na Alibaba 4 GB, 8 Core, 32 flash a je to levnejsi nez na Alliexpress i kdyz sečtu s poštovnym. (347 USD Aliexpress a 317 USD Alibaba)
zde je odkaz.
https://www.alibaba.com/product-detail/ ... h-_z8cJyhg
Hyundai i30 Fastback 1,4 T-GDI, barva: Micron Grey, výbava: BoC (Trikolor komfort) (2018-)
Hyundai Coupe 2003 (2009-2017)
Uživatelský avatar
Stephano35
**
Příspěvky: 148
Registrován: 03 dub 2018, 13:13

Re: Neoriginální infotainmenty,radia

Příspěvek od Stephano35 »

koukam, že si behem meho psaní na něco už odpovedel :.)
Hyundai i30 Fastback 1,4 T-GDI, barva: Micron Grey, výbava: BoC (Trikolor komfort) (2018-)
Hyundai Coupe 2003 (2009-2017)
Odpovědět

Zpět na „i30 2016- Úpravy (tuning)“