Interierove osvetlenie (tlacitka, palubna doska)

Audio, klimatizace, exteriérové osvětlení, DRL

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7901
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Interierove osvetlenie (tlacitka, palubna doska)

Příspěvek od Mexican »

obrazky vkladane priamo na forum nemaju expiraciu. Vsetky tie nemozne sluzby ala ukazto a pdoobne ano. Takze bud ukladat a likovat zo svojich stranoch (picasa, rajce) alebo vkladat priamo do prispevku (upload)
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Reklama
 

Uživatelský avatar
Gandalf
*****
Příspěvky: 2059
Registrován: 07 říj 2008, 19:22
Bydliště: Brno-venkov

Re: Interierove osvetlenie (tlacitka, palubna doska)

Příspěvek od Gandalf »

Takže vložené z PC, event. odkaz z rajčete je v poho. Mexicane díky za info :)
Jo, abych se držel tématu, tak Vám tu napíšu, že třeba podsvícená tlačítka ve dveřích vůbec nechci, protože si takhle cvičím prostorovou paměť :mrgreen: Jediné, co mne deptá, je spínání zadní mlhovky dole pod volantem :?
Accent 1.4i Active - Continental Silver (10/2008-4/2015) prodáno
Uživatelský avatar
Martun
Moderátor
Příspěvky: 4475
Registrován: 28 pro 2008, 22:53
Bydliště: Teplice

Re: Interierove osvetlenie (tlacitka, palubna doska)

Příspěvek od Martun »

Mexican píše:obrazky vkladane priamo na forum nemaju expiraciu.
Jóóóóó?
A tak mi tedy prosím vysvětli proč mi zmizely, když jsem je vkládal prostřednictvím tohoto fóra??? :-k a to není poprve co jsem se stím setkal..
osobně si myslím že to určitou expiraci má!! A je to i celkem logické.. pokud si pamatuješ! tak již jsme zde zažily že obrázky nešly vkládat,prostě nebyla kapacita, taky HD není nekonečný že?.. tak toto beru jeko ochranu a dodatečné zajištění volné kapacity... s předpokladem že příspěvky starší skoro 4 rokům už nikdo nečte.. což u návodů mi přijde jako nesmysl..
HYUNDAI IX55 3.0crdi V6 176KW

prodáno
NISSAN X-TRAIL 1.6 DCI 96KW
KIA SORENTO XM FL 2.2 145KW
NISSAN MURANO 3.5 V6 188KW
HYUNDAI GRANDEUR 3.3 V6 173KW
HYUNDAI ACCENT 1.5 crdi
Koupeno: 03.08 ukradeno 02.14
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Interierove osvetlenie (tlacitka, palubna doska)

Příspěvek od Vilda »

Martun píše: s předpokladem že příspěvky starší skoro 4 rokům už nikdo nečte..
No, za sebe můžu říct, že si občas přečtu i ty staré příspěvky a docela rád ...... krásně mi to připomene tu skvělou atmosféru, kdy jsme taky kolektivně očekávali každého nového Accenta a ty obrázky s tohoto období tam prostě chybí :cry: je jich škoda, protože bez nich, už ty příspěvky nemají takovou hodnotu :roll:
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
kyrmon
*****
Příspěvky: 1605
Registrován: 29 bře 2017, 10:54
Bydliště: okolí Kolína

Re: Interierove osvetlenie (tlacitka, palubna doska)

Příspěvek od kyrmon »

Ahoj, prosím vás, jak se mění žárovička v tlačítku varovných světel? Jde ten hmatník nějak vydloubnout, nebo musí dolů celý rámeček kolem rádia? (Vím, že se to tu již někde na fóru řešilo, ale už x dní se to snažím marně najít)

Btw... až když jsem si prohlížel Martunův interiér na straně 12, tak jsem si všiml, že se do ácy dávaly dva druhy budíků :shock:
Hyundai Accent 1,4 71kW 08 Bronze Gray Metallic
Uživatelský avatar
rokolo
****
Příspěvky: 1010
Registrován: 20 bře 2008, 13:52

Re: Interierove osvetlenie (tlacitka, palubna doska)

Příspěvek od rokolo »

Accent 1.5 CRDi ELEGANCE - Black Ebony
Uživatelský avatar
kyrmon
*****
Příspěvky: 1605
Registrován: 29 bře 2017, 10:54
Bydliště: okolí Kolína

Re: Interierove osvetlenie (tlacitka, palubna doska)

Příspěvek od kyrmon »

Tak tenhle odkaz si vždycky zapomenu uložit, děkuji :wink: Každopádně mi už psal i Cert s tím, že hmatník je přidělán zezadu, takže musí ten rámeček vážně dolů :?
Hyundai Accent 1,4 71kW 08 Bronze Gray Metallic
Uživatelský avatar
kyrmon
*****
Příspěvky: 1605
Registrován: 29 bře 2017, 10:54
Bydliště: okolí Kolína

Re: Interierove osvetlenie (tlacitka, palubna doska)

Příspěvek od kyrmon »

Tak vzhledem k tomu, že mám konečně sundaný rámeček kvůli výměně autorádia, tak jsem se pustil i do výměny žárovky v onom tlačítku pro varovná světla.. nezvládl bych to nebýt návodu od geronimo_cz když měnil podsvícení u vyhřívání.. akorát jsem teda nepočítal s tím, jaká žárovka tam bude...
žárovkaf.jpeg
žárovkaf.jpeg (41.55 KiB) Zobrazeno 2323 x
připravil jsem si žárovku vlevo a z tlačítka na mě vylezla ta vpravo... podle internetu se jedná o T4.2 a já doufám, že se mi ji zítra podaří sehnat v nějakým kameným shopu, abych neměl další týden rozdělanou palubní desku
Hyundai Accent 1,4 71kW 08 Bronze Gray Metallic
Uživatelský avatar
kyrmon
*****
Příspěvky: 1605
Registrován: 29 bře 2017, 10:54
Bydliště: okolí Kolína

Re: Interierove osvetlenie (tlacitka, palubna doska)

Příspěvek od kyrmon »

Tak jsem dneska jezdil jako blbec a sháněl tu žárovku..ve 3mototechnách neměli, Hyundai v Kolíně to ani nenašel v systému a v Říčanech si mě vzal technik k počítači, kde jsme po dlouhém hledání zjistili, že žárovka je součástí tlačítka, tudíž ji nevedou jako náhradní díl a objednají mi maximálně celý nový tlačítko za 599,- bez DPH ](*,) .. což sám technik uznal, že je blbost...
Takže objednáno na ebay 10ks LEDkových, takže kdyby někdo chtěl, tak na nějakém srazu můžu rozdat :twisted:
Hyundai Accent 1,4 71kW 08 Bronze Gray Metallic
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Elektroinstalace“