Problém s navigací

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
Mordor
Příspěvky: 2
Registrován: 12 úno 2019, 20:55

Problém s navigací

Příspěvek od Mordor »

Ahoj pánové, dnes se mě rádio po připojení k hotspotu zeptalo na update dal jsem ano a od té doby se jen chvilku aktualizuje vypne a zase naskočí a tak dál stále dokola, jako by chtělo instalovat firmware do rádia ale nic se neděje. Nenapadá vás co by stím mohlo být a jak to zprovoznit, třeba nejake tovární nastavení aby s rádio pořád nevypinalo pořád dokola. Zvláštní je že couvaci kamera normálně funguje. Díky za tipy
Reklama
 

Uživatelský avatar
Stringo
******
Příspěvky: 2641
Registrován: 27 led 2019, 12:54
Bydliště: Plzeňský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s navigací

Příspěvek od Stringo »

Ahoj, podle mě se někde v nastavení sekl. Update rádia jako takového bude určitě probíhat pomocí SD karty, nebo diagnostiky, to nebude probíhat přes internet. Jinak pokud máš Navigaci, tak vpravo vedle kolečka hlasitosti je malá dírka, to je RESET, tak to bych zkusil podle manuálu, v telefonu zrušit párování hotspotu a restartovat telefon, aby se všechno znovu spárovalo nanovo.
Hyundai i30 Fastback 1.4 T-GDi 103kW MR.2019 (Polar White, Style, NAVI)
Obrázek
H Style
*
Příspěvky: 21
Registrován: 05 říj 2018, 13:23

Re: Problém s navigací

Příspěvek od H Style »

Mám úplně stejný problém a doposud jsem nezjistil jak to odstranit či uvést rádio do továrního nastavení, děkuji za cenné rady.
I30 18 WG 1,4T-GDI MT STYLE NAV GO
Platinum Silver
Uživatelský avatar
Stringo
******
Příspěvky: 2641
Registrován: 27 led 2019, 12:54
Bydliště: Plzeňský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s navigací

Příspěvek od Stringo »

Jak jsem psal už. Zkusil bych RESET, pokud tohle nepomůže, zajel bych do servisu. Nevím co všechno by se mohlo resetovat při odpojení baterky, tak radši se zeptat v autorizáku.
Hyundai i30 Fastback 1.4 T-GDi 103kW MR.2019 (Polar White, Style, NAVI)
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „i30 2016- Elektronika“