Bezklucovy vstup a jeho ochrana

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Uživatelský avatar
idam.i
*******
Příspěvky: 8980
Registrován: 24 dub 2012, 23:25
Bydliště: Bratislava

Re: Bezklucovy vstup a jeho ochrana

Příspěvek od idam.i »

Skôr ma ľutujú : "blbec kúpil si kórejca,asi na lepšie nemal." :D/
Hyundai i20 Chic 1,25 (2017-) biela
Opel Insignia GS 1,5 T Innovation(2018-) Satin Grey
Hyundai Elantra AD 1,6 Style Sparkling metal
Hyundai i40cw 1,6 GDI, Blue spirit
Ford Cmax 1,6
Ford Mondeo 1,8
Mazda 626 V6, Renault 21 , Citroen BX16...
Reklama
 

Uživatelský avatar
sarin007
*****
Příspěvky: 2089
Registrován: 26 říj 2012, 11:32
Bydliště: Písek

Re: Bezklucovy vstup a jeho ochrana

Příspěvek od sarin007 »

Jo jenže pak se svezou a začnou mluvit jinak :mrgreen:

Pro mě je důležitý, že jsem já s autem spokojený a jezdí se mi v něm dobře a okolí si může říkat a myslet co chce. Právě lidi, kteří naopak koukají a kupují podle toho, co o nich bude říkat okolí, si koupí Škodu :-$
Hyundai Tucson 2.0 CRDi 136KW, A/T, Style Premium, barva Ara Blue +
Hyundai i30 Fastback, 1.4 T-GDI, Style, barva červená

Hyundai Elantra Style Premium, 2011, světle modrá
Renault Scenic 1.9 dCi r.v. 2002
Peugeot 306 r.v. 1996
VW Golf I r.v. 1979
Uživatelský avatar
sarin007
*****
Příspěvky: 2089
Registrován: 26 říj 2012, 11:32
Bydliště: Písek

Re: Bezklucovy vstup a jeho ochrana

Příspěvek od sarin007 »

Včera jsem vyzkoušel toto pouzdro a funguje na 100% https://www.ebay.com/itm/RFID-Blocking- ... 2749.l2649

Pro mě zatím nejlevnější řešení. Dokonce i když je pouzdro otevřené, signál z klíče odstíní.
Hyundai Tucson 2.0 CRDi 136KW, A/T, Style Premium, barva Ara Blue +
Hyundai i30 Fastback, 1.4 T-GDI, Style, barva červená

Hyundai Elantra Style Premium, 2011, světle modrá
Renault Scenic 1.9 dCi r.v. 2002
Peugeot 306 r.v. 1996
VW Golf I r.v. 1979
lumix
****
Příspěvky: 1381
Registrován: 03 říj 2016, 21:58

Re: Bezklucovy vstup a jeho ochrana

Příspěvek od lumix »

6 let mám bez klíč na OIII vůbec to neřeším a auto mi světe div se nikdo neukradl.
Uživatelský avatar
09freds
*
Příspěvky: 71
Registrován: 08 říj 2018, 13:20

Re: Bezklucovy vstup a jeho ochrana

Příspěvek od 09freds »

=D> =D>
Hyundai Tucson 2.0 CRDi 100kW,4x4, Best of Czech GO, bílá polar
Renault Kadjar 2016 1,2 Tce, barva cosmic blue, Intense,Pack City,Pack Winter - prodán
Renaut Koleos 2009 2.0 DCI 127 kW, Privilegee - prodán
Uživatelský avatar
sarin007
*****
Příspěvky: 2089
Registrován: 26 říj 2012, 11:32
Bydliště: Písek

Re: Bezklucovy vstup a jeho ochrana

Příspěvek od sarin007 »

lumix píše:6 let mám bez klíč na OIII vůbec to neřeším a auto mi světe div se nikdo neukradl.
Říká se tomu prevence, to neznamená, že když se mi něco několik let nestane, že se to stát nemůže. Rozhodně budu na některých místech klidnější, když hodím klíče do pouzdra :wink:
Hyundai Tucson 2.0 CRDi 136KW, A/T, Style Premium, barva Ara Blue +
Hyundai i30 Fastback, 1.4 T-GDI, Style, barva červená

Hyundai Elantra Style Premium, 2011, světle modrá
Renault Scenic 1.9 dCi r.v. 2002
Peugeot 306 r.v. 1996
VW Golf I r.v. 1979
Uživatelský avatar
pekoz
***
Příspěvky: 588
Registrován: 29 črc 2013, 10:53
Bydliště: vedle Ostravy

Re: Bezklucovy vstup a jeho ochrana

Příspěvek od pekoz »

to lumix:

a barák zamykáš.....?
to je taky prevence :)
Kona 1.0 T-GDI Best Of Style, Pulse Red (11/2018)
+
IX 20 1,4 Trikolor, Creamy White (09/2013)
...................................
ex.
Citroen Xsara Break 1,6/16 Exclusive, GRIS ALUMINIUM (06/2002)
Felicia,2xUno,Š.Forman Silver Line,Š.105,Š.1000MB.
lumix
****
Příspěvky: 1381
Registrován: 03 říj 2016, 21:58

Re: Bezklucovy vstup a jeho ochrana

Příspěvek od lumix »

Škodovka je zamknuta, nepsal jsem že nezamykam. Stačí lépe číst ](*,) . Jo a barák nezamykam, už skoro 20 let, pouze zabouchnu dveře.
Juri2008
*
Příspěvky: 47
Registrován: 24 led 2018, 19:58

Re: Bezklucovy vstup a jeho ochrana

Příspěvek od Juri2008 »

Lidicky ked vam to auto budu chciet ukradnut tak vam ho ukradnu aj keby ze si ten kluc strcite viete kam :D Ci mate bezklucovy vstup alebo klasicke dialkove alebo len kluc dostanu sa do auta vzdy nehovorim o dakych suflikantoch ale taky co sa vyznaju tak sa dostanu a ked uz si to auto kupujem s tym ze to ma bezklucovy vstup tak uz ho teda vyuzivam a kto spekuluje ako ho uchranit tak nech si to kupi s klasickym klucom a nie potom spekuluje ako to obalim do folie aku to ma potom funkciu ked ten kluc musim zakazdym vytiahnut z puzdra
Hyundai i30 1.6 CRDi style 7DCT
Uživatelský avatar
sarin007
*****
Příspěvky: 2089
Registrován: 26 říj 2012, 11:32
Bydliště: Písek

Re: Bezklucovy vstup a jeho ochrana

Příspěvek od sarin007 »

Juri2008 píše:Lidicky ked vam to auto budu chciet ukradnut tak vam ho ukradnu aj keby ze si ten kluc strcite viete kam :D Ci mate bezklucovy vstup alebo klasicke dialkove alebo len kluc dostanu sa do auta vzdy nehovorim o dakych suflikantoch ale taky co sa vyznaju tak sa dostanu a ked uz si to auto kupujem s tym ze to ma bezklucovy vstup tak uz ho teda vyuzivam a kto spekuluje ako ho uchranit tak nech si to kupi s klasickym klucom a nie potom spekuluje ako to obalim do folie aku to ma potom funkciu ked ten kluc musim zakazdym vytiahnut z puzdra
Možná je problém v tom, že před x lety si člověk kupoval auto s bezklíčem a to, že půjde ukrást způsobem, který se dnes popisuje, ho ani nenapadlo. A dnes každý hledá jen způsob, jak tento problém co nejméně eliminovat, to mi přijde normální. A každýho věc, jestli se na to vykašle, nebo se bude jen snažit snížit pravděpodobnost odcizení na minimum. Máme demokracii a každýho věc, jak se svým majetkem naloží.

Já taky nedávám klíč do pouzdra každý den, ale je mi jasný, že když budu parkovat někde v Praze u hotelu na ulici, asi si ty klíče pro klid duše do pouzdra dám. Jestli pak bude auto druhý den v pohodě nebo ne, je druhá věc. Ale kdybych pro to nic neudělal a druhý den tam auto nestálo a já se dozvědel, že mi auto ukradli právě způsobem zesílení signálu, a že stačilo mít v tu chvíli klíče v blbým pouzdře za 30 Kč, pak už je pozdě si nadávat.
Hyundai Tucson 2.0 CRDi 136KW, A/T, Style Premium, barva Ara Blue +
Hyundai i30 Fastback, 1.4 T-GDI, Style, barva červená

Hyundai Elantra Style Premium, 2011, světle modrá
Renault Scenic 1.9 dCi r.v. 2002
Peugeot 306 r.v. 1996
VW Golf I r.v. 1979
Uživatelský avatar
Crab
**
Příspěvky: 132
Registrován: 26 pro 2017, 08:57

Re: Bezklucovy vstup a jeho ochrana

Příspěvek od Crab »

Juri2008 píše:Lidicky ked vam to auto budu chciet ukradnut tak vam ho ukradnu aj keby ze si ten kluc strcite viete kam :D Ci mate bezklucovy vstup alebo klasicke dialkove alebo len kluc dostanu sa do auta vzdy nehovorim o dakych suflikantoch ale taky co sa vyznaju tak sa dostanu a ked uz si to auto kupujem s tym ze to ma bezklucovy vstup tak uz ho teda vyuzivam a kto spekuluje ako ho uchranit tak nech si to kupi s klasickym klucom a nie potom spekuluje ako to obalim do folie aku to ma potom funkciu ked ten kluc musim zakazdym vytiahnut z puzdra
Mas recht, auto bych nezamykal vubec ... vsak "kdyz ho budou chtit ukrast, tak ho ukradnou", ze ... :D

Btw. jako bych slysel synovce. Ten si v klidu nechava tasku s doklady v aute, piskovani skel je pro nej zbytecny, zamek zpatecky ho jen prudi a bezpecnostni sroub na kola? Lity kola se preci dnes uz moc nekradou :D. Dokonce si nechtel kupovat ani zimni gumy, ze preci moc jedzit v zime nebudou (kazdy den cca 50 km) ... to jsem ho nakonec donutil, ze mu jinak to auto zase vezmem :D.

Problem u nej totiz je v tom, ze si ho nekupoval za svoje. Zatim mel proste stesti, ze nenatrefil na nejaky poberty, ale ten jde svou laxnosti k zabezpeceni majetku mozna jeste kousek dal :D.

A nepresvedcis :D. Neni nad osobni zkusenost ...
---
Juri2008
*
Příspěvky: 47
Registrován: 24 led 2018, 19:58

Re: Bezklucovy vstup a jeho ochrana

Příspěvek od Juri2008 »

Uz my jedno auto ukradli takze skusenosti uz mam a auto som si kupoval za svoje aj predosle aj co mam teras a predosle som mal aj zabezpecene bol tam zeder, skryty vypinac a aj tak ho ukradli tak proste naco sa snazit zabezpecovat ked ho ukradnu tak ci tak a klasicke uzamknutie vozidla neni proti zlodejom aut ale len aby ti nechodil hoc kto do auta.
Hyundai i30 1.6 CRDi style 7DCT
Uživatelský avatar
Crab
**
Příspěvky: 132
Registrován: 26 pro 2017, 08:57

Re: Bezklucovy vstup a jeho ochrana

Příspěvek od Crab »

Pokud tuhle zkusenost mas, pak se divim, ze spis nehledas zpusob, jak to udelat lepe.

A bezklickovy vstup je pomerne velky backdoor, ktery je na miste resit (ja ho nastesti nemam).

Kazdy auto jde ukrast, o tom zadna ... napr. nalozit a trada, ale vzdy je dobre eliminovat mozna rizika, pri vynalozeni primerenych nakladu.

https://www.mvcr.cz/clanek/kradeze-vozi ... obilu.aspx

Nikoho do niceho nenutim, jen neni na miste zlehcovat snahu jinych, kteri to resit chteji.
Pro mne je auto dost nakladna vec, abych se nesnazil ho mit v ramci mych moznosti v bezpeci.
---
lumix
****
Příspěvky: 1381
Registrován: 03 říj 2016, 21:58

Re: Bezklucovy vstup a jeho ochrana

Příspěvek od lumix »

Já to taky nějak neřeším, 15 let služební Škodovky jezdím po cele ČR a SK 50.000km ročně parkuju všude možně. Auto mi zatím(díky bohu?) neukradli, jinak mám auta 23 let a nikdy jsem to extra neřešil. Jednou jsme skla piskovali a to bylo jediné bezpečnostni opatření za celou dobu.
Uživatelský avatar
Crab
**
Příspěvky: 132
Registrován: 26 pro 2017, 08:57

Re: Bezklucovy vstup a jeho ochrana

Příspěvek od Crab »

Nj, svyho casu nam vykradali sluzebni auta tak 2x do roka.
Segre 2 auta ukradli (1 sluzebni, 1 soukromy), kola z oktavky taky jednou komplet, notebook z kufru auta ... :D.
---
Odpovědět

Zpět na „i30 2016- Elektronika“