Automat 2,2 crdi

Santa Fe druhé generace, 2006 -2012

Moderátoři: miooo, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
signalCZ
Příspěvky: 9
Registrován: 13 lis 2018, 16:09

Automat 2,2 crdi

Příspěvek od signalCZ »

Zdravim, je tu prosim nekdo z okoli Pardubic, popr. Praha nebo Brno kdo rozumi automativkym prevodovkam? Radi pekne, rozjede se bez plynu i do kopce ale asi v ni neco huci. Myslel jsem ze lozisko na kole ale tim to nebylo a ten kdo mi dela servis automaty nedela. Dost me to rozciluje. Nejdriv jsem jeste myslel ze to jsou pneu ale ty jsou taky ted nove. Proste clovek jede od 50ti vejs a je slyset huceni jakoby nejakeho loziska, mozna te prevodovky.. Dekuju
Reklama
 

Uživatelský avatar
Richard555
******
Příspěvky: 2737
Registrován: 03 bře 2010, 18:08
Bydliště: Praha

Re: Automat 2,2 crdi

Příspěvek od Richard555 »

Mě na Santě I gen. řvalo ložisko u elektromag. spojky co připojuje zadek , je to první ložisko hned za guferama jak je vzadu připojen kardan......

Jaký ložisko řve zjistíš na zvedáku nastartuješ a zapneš 4wd lock a stetoskopem vyposloucháš co za ložisko ti dělá problémy....

Tady to je: https://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=88&t=535 přečti si to a můžeš být stejně postižen :wink:
Mazda CX3 2.0 6°man.,IX55 V6 CRDI 4x4,Santa Fe CRDI VGT 4X4 2005,YAMAHA 125 Majesty 2005,bejvávalo:Daewoo Nubira kombi 2.0 CDX LPG,Škoda Felicia Kombi 1,3MPI,Pontiac Le Mans,Mistubishi Space Wagon,Škoda Favorit,Moskvič 2140,Moskvič 403,skůtr ČZ175
Uživatelský avatar
signalCZ
Příspěvky: 9
Registrován: 13 lis 2018, 16:09

Re: Automat 2,2 crdi

Příspěvek od signalCZ »

Tak super dekuju moc! Ja s tim v zime nejezdil, jezdi s tim spis zena ale kdyz se hrabala do kopce kdyz napadl snih tak rikala ze zadni kola nic nedelala, takze muze byt v haji 4x4 i mozna :) sezenu zvedak a uvidim ale auto normalne jezdi..
Odpovědět

Zpět na „SANTA FE II“