Sonata NF - zadní napravnice

Moderátoři: Lukino, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
marcel
*
Příspěvky: 17
Registrován: 02 dub 2006, 08:48
Bydliště: Havířov

Sonata NF - zadní napravnice

Příspěvek od marcel »

Ahoj,
mám narezlou zadní napravnici a dle mechanika je to zralé na výměnu. Mám záhadné auto, že mi rezne to co nikomu :)
Nicméně, nevíte někdo o starší, která by se dala použít na výměnu?
Dík
Reklama
 

roxy845
*
Příspěvky: 32
Registrován: 16 pro 2014, 13:47

Re: Sonata NF - zadní napravnice

Příspěvek od roxy845 »

Bol si na zvolávačke? Týkala sa zadnej nápravy.
Uživatelský avatar
marcel
*
Příspěvky: 17
Registrován: 02 dub 2006, 08:48
Bydliště: Havířov

Re: Sonata NF - zadní napravnice

Příspěvek od marcel »

:( Ani jsme o ni nevěděl, takže ne.
roxy845
*
Příspěvky: 32
Registrován: 16 pro 2014, 13:47

Re: Sonata NF - zadní napravnice

Příspěvek od roxy845 »

Skúsi by som najprv dotaz v nejakom Hyundai servise, že prečo na teba hodili bobek. Mňa si našli vlani na jar , mal som ju OK.
Ak by si nepochodil tak skús +420 558 642 172 . Je to vrakáč v Dobré. Máš to tam len kúsok. Vlani tam mali Sonátu akurát jej umřel motor. Ostatné veci boli v poriadku. Poprípade vrakáč Hyundai Suchá Loz. Je to u Uherského Brodu , tam ju bude mať na 100%.
Uživatelský avatar
Otakar84
**
Příspěvky: 371
Registrován: 14 zář 2013, 17:05
Bydliště: Praha 9 Černý Most

Re: Sonata NF - zadní napravnice

Příspěvek od Otakar84 »

SONATA NF 2.4 Dynamic, prestige dark red, r. v. 2007 v provozu od r. 2009, u mě od r.2013
NEW ACCENT 1.4 Elegance, leaf green, r. v. 2006 - prodáno r.2013 - nezapomenu! (hold, první vlastní je první vlastní)
Uživatelský avatar
AlfonzoV6
*
Příspěvky: 18
Registrován: 19 dub 2009, 15:13
Bydliště: Mošnov 209,Nový Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: Sonata NF - zadní napravnice

Příspěvek od AlfonzoV6 »

zdarec,na svolavačce ohledně zadní nápravnice jsem byl,přímo v h servisu,výsledek byl ten,že to napatlali nějakým voskem a hotovo,jestli je cajk nebo ne,udajně jo,a stejně uhnila,letos jsem ji nechával měnit u Automima Opava,dovezená druhá z vrakače Suchá Loz,a H servisu mi vypočítali cenu opravy cc 40 000,prý nová stojí 30 000.
Škoda 105L - delete
Hyundai Sonata II - crash
Hyundai Sonata III 3.0 V6
Hyundai Sonata V 2.4 NF LPG

Dimple of Nobotle
petr.gr
**
Příspěvky: 219
Registrován: 29 pro 2016, 20:01
Bydliště: Šternberk

Re: Sonata NF - zadní napravnice

Příspěvek od petr.gr »

O svolávačce jsem také nevěděl. Až mi přišel z Hyundaie dopis na bezplatnou svolávací akci k dodatečnému připojeníí relé napájení ABS, tak mi pak v servisu řekli i o opravě zadnícg ramen,, které nenormálně korodují. Kontroluje se to speciálním kladívkem a poklepem.
sezzam
Příspěvky: 2
Registrován: 09 lis 2011, 19:41

Re: Sonata NF - zadní napravnice

Příspěvek od sezzam »

Ahoj. V květnu 2019 mi přišel z Hyundaie dopis na bezplatnou svolávací akci k dodatečnému připojeníí relé napájení ABS. Při výměně relé na ABS mě upozornily na další svolávací akci.
Technik mi řekl, že vezmou důlčík a kladivo a uhodí do nápravy, když proletí dostanu novou nápravnici i s rameny, pružinamy a silenbloky (a proletěl !!!)
Za týden jsem odvezl auto do servisu a cca za 5hod jsem jel pro auto a nezaplatil jsem ani kačku.

(KB Car Mladá Boleslav)

Najeto 360.000km
sezzam
Příspěvky: 2
Registrován: 09 lis 2011, 19:41

Re: Sonata NF - zadní napravnice

Příspěvek od sezzam »

Odpovědět

Zpět na „SONATA“